Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není pravdou, že máme v Kremlu hlad!
    • Jak kdo!
  • Pořád su tu.*14*

    Váš Semenič Tečkov - prasič diskuzí.

    jupí
    • Ano jsi tu pořád zlej trolle. Kradeš Simoně nick a jméno. Fixluješ s bodama.
      A stránky Tiscali prasíš semjonama a tečkama které jsi si sám vytvořil.
      Jsi zralej na svěrací kazajku. ruský cvoku.
  • Kretéén z redakce Tiscali, který si nechá říkat Simona se dostává do rauše. Bude legrace, hurá.
    • Pořádně zhulenej tu bude jen ruský blázen zlej troll. Simoně tu krade jméno i nick.
      švindluje s bodama a zamořuje debasty gayema, semjonama a tečkama.

      Jinak Simona není z redakce tiscali. Jinak by nedostávala stopky ani neprohrávala bodování stylem mínus dvacet za vteřinečku. Jediný, nonstop na tiscali hnijící multinick je zlej troll. jinak také hrdina Putin a BTW:
    • *14* *14* *14*
  • Je to tady u mě v protektorátu prostě bída s nouzí, již brzo mi tu všichni vychcípají:
    http://www.usatoday.com/story/news/2015/05/12/benefits-food-stamps-fewer/27175881/
    • *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rusko vychcípává hladem a v civilizovaném světě je nadbytek potravin. Rus se není schopný uživit. Rus umí mjenom válčit, terorizovat, okupovat, rabovat, krást, vraždit...
    • To se všeobecně ví.
    • Přesně tak to je.
  • Je zde potřeba klikat soukmenovci?
  • Potravinovou pomoc výrazně omezil loni v listopadu americký kongres. Nově na ni dosáhne o 47 milionů lidí méně.
    • Chci být chudý američan, než chcípající rus!
      • I ten nejchudší američan je na tom líp, než průměrnej rusák.
        • Průměrnej rusák ani neexistuje. Jen holá bída.
        • I ten nejblbější diskutér zde na Tiscali, je na tom líp, než idioot Simon, kretéén z redakce Tiscali..hi..hi..hi
          • Simona tu do pondělka nebude. Její tapety tu proto nejsou.
            to že jí kradete jméno ve snaze zakrejt fakt že nonstop tu smrdíte vy komouši a ne ona je váš problém.
            Simona není z redakce. S redakcí pravidelně válčí. Poukázala na to jak měří lidem dvojím metrem, když jedno sprosté slovo bloknou ale druhé ne. a za to dostala stopku.

            takže než začneš plodit šílené konspirační teorie, tak trochu uvažuj.
      • Chci být chudý Rus než blbej Simon smraďoch, zaměstnanec redakce Tiscali..hi..hi..hi
    • *1* *1* *1*
  • Hlad v Rusku vždycky byl a bude!
    Pro mě je důležité rozpoutat válku!
    • Rusák když nemá co žrát, rozpoutá válku!
      • *16* *16* *16*
    • ...tak tak Simonku. Moudřejší prohlášení jsem ještě neslyšel. Ještě, že tě tady máme, sláva ti Simonku :)))
      • Simona tu do pondělí nebude. Jinak, opakovaný vtip přestává být vtipem.
        S tím že jí prasíš jméno už jenom otravuješ a nudíš BTW:
      • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Podle dat společnost Feeding America je situace s hladem špatná především na jihu Spojených států. V celkem 324 tamních okresech se cítí nedostatkem jídla ohrožen jeden z pěti lidí. Celonárodně pak tento problém řeší přes 14% Američanů.
    • Přesně tyto informace rozšiřuju seč mi ruble stačí. Možná se ještě najde nějakej pablb ruskej, kterej tomu uvěří.
      • ...ale Simonku, vždyť je to pravda, tomu musíme věřit :)))
        • *1* *1*
  • Počet američanů trpících obézitou je největší na světě. To se u nás v Rusku stát nemůže!
    • ...protože žerou nekvalitní potraviny Simonku :)))
      • Máš pravdu, Ivane. My dokážem i blahobyt převrátit v neúspěch! Máš 20 rublů!
        • ...ale kdo Simonku, Američani s 20 rubly :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit