Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli ti dva na fotce zůstali spolu doma a neví čím se zabavit, tak je to asi docela smutné 😉

    • 😂

  • Aby absence dětí ve škole nepoškodila jejich  návyky,navrhl premier Babiš řediteli ČT,aby nechal vypracovat televizní vzdělávací program pro školáky základních škol.Ten bude uveden v ČT už v pondělí.

    Považuji to za dobrý nápad naší vlády.

  • Pan Pirk je bezvadný člověk, ale jeho nedávné vyjádření ke koronaviru bylo opravdu velmi pitomé.
    Já vím, že každý má právo na slabší chvilku, ale když jde o pandemii, měl to nechat na odbornících-epidemiolozích, navíc se Pirkových slov chopil blbec nad jiné- Hrušínský a bylo dokonáno. Kdyby byla olympiáda v blbosti, tak Hrušínský by měl medaili jistou.

  • hanafarna

    Obávám se, že na tohle všechno nikdo nemá náladu. O nudě nemůže být řeč, čas vyplní šití roušek a sledování situace.

  • V karantene je uz cely barak, tak tam asi kontakt nevadi. A i kdyby. Jestli bube mit soused krome koruny virusu na hlave jeste parohy, nebude hrat zas tak velkou roli. Tedy ty parohy uz stejne ma . Virus asi ne. Hlavne ze je o zabavu postarano a neni nuda.
  • To se divím, že ne koukají do mobilů nebo PC. Tak asi tráví lidé dnes nejvíc času. 

  • Ať si přečtou Motýlka, aby věděli jak se dá čelit času. 

  • šít roušky !!!ofiko nekoupíte ale někam už bez ní nemůžete , takže i podprsenkový košíček má smysl , ale tvrdit prsaté petadvacítce ve frontě sámošky že bez jejího šíbru umřete hlady bude taky zážitek.Určitě se najde právník co za velký prachy bude určovat co je a co není rouška.

  • Já jsem se stal docela dost posedlý s nákupy a tak nakupuji co se dá. Je to hodně smutná doba a tak mi pomáhá a uvolňuje mi to docela serotonin, to nakupování. Třeba už jsem vykoupil prakticky obchod se spodním prádlem a podprsenkami pro mou ženu, takže se teď musím zase vrhnout na něco jinýho :-D

  • Já jsem třeba začala číst, konečně jsem upravila kuchyň, kupuji si zajímavé látky a šiji :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit