Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotka se svým typickým mimozemským úšklebkem kývá hlavičkou,tajně si píše obdivné maily s Angelou M a spřádá plány o tom, jak nás úspěšně zalidnit perspektivními kádry z arabských a afrických zemí... České rodiny díky dlouholeté špatné vládní politice a nekoncepčnosti přece dětí nemají, tak by je nejraději nahradil bubáky. Jen si není jistý, jestli by byl potom dál zvolen a nemusel se nedejbože živit prací... Zbytek členů vlády jen uznale přikyvuje, aby náhodou nepřišli o teplá korýtka... Co chtějí občané? To je přece fuk:(
    • Sobotka už dnes za svůj podíl na zbídačení Česka zasluhuje narazit na kůl po předcházejícím řádném stažení z kůže.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.
  • to mohl být někdo opravdu tak naivní, aby si myslel, že ekonomičtí migranti z těchto států umí něco jiného než natahovat ruku? Cílená promigrační propaganda médií a neziskovek je naší další smutnou zkušeností, ale všichni politici, co tuhle vlnu podporovali a podporují, by měli složit mandáty!! Jdou sem flákači, co se neuživí ani u nich doma, natož v našem prostředí, kde se klade důraz na výkon. A EU ještě bude platit Turecku a různým africkým zemím, aby nám je sem neposílali. Brrr... Zavřít hranice a nehrát si na bůhvíco!!
  • Proč ti běženci neutíkají do Ruska, země zaslíbené? Poslala bych je tam všechny, rusáci mají největší stát na světě a je jich jen 150 milionů, tam by měli místa dost a mohou lepit matrjošky, jediný to vývozní ruský artikl!
    • Rusko přijalo přes milion Ukrajinců které vyhnal Západ z vlasti na to nezapomeň !! *11*
    • Protože Rusové je nezvali a nebobmardovali jijich domovy a nevraždili jejich příbuzné.
    • asi by se s nima Putin necacal jak ty naše bábovky....mimochodem, dobré vztahy s Ruskem jsou nezbytné, je to trh, který nelze zasytit...a Putinovi fandí víc a víc lidí.ale nasazujte na něj...a točte se korouhvičko...
    • Mají strach z Putina, že by je otrávil poloniem.
      • Učiteli, ty se starej, aby jsi nedělal z našich dětí ještě větší hlupáky než jsou.
      • Ne z Putina, z britských tajných služeb, které otrávily Litviněnka. Piš korektně. Nebo vůbec.
        • A co Němcov, který byl zastřelený u Kremlu? Do nebe volající vražda, jejíž stopa vede opět do Kremlu, ne do Londýna?
        • Po komunisty je typické, že vraždí a svádí to na jiné. A dokonce mají takové metody, že kdokoli se "přizná" k čemukoli. Tak jako ve středověku.
          Gestapo mučilo, aby se dovědělo PRAVDU.
          KGB a StB mučilo, aby se dotyčný PŘIZNAL.
          • byl jsi na vymývání mozku v Bruselu nebo v Usa? No ale je to tvá svobodná vůle,,,,nebo je to placený?
        • Já na Putinově výplatnici nejsem, proto píšu korektně, šmejde.
          • Neříkej mi tato. Ahá, takže jsi na Schapirově výpalnici...

            http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/143322-rusove-pry-litvinenka-nezavrazdili-spionuv-bratr-ukazal-prstem-na-jineho-vinika/
  • Loni v létě němečtí politici a ekonomové pokládali vlnu uprchlíků bezmála za dar z nebes. Předpokládali, že migranti budou německým důchodcům vydělávat na penze.
    Opak je pravdou němečtí důchodci se budu muset uskromnit, aby bylo na živení nových merklo-parazitů. *1* *1* *1*
  • Drazí uprchlíci, nejezděte do Čech neboť...!!!!
    1. Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě a bez jeho znalosti se v ČR neuživíte,
    2. Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě,
    3. Minimální mzda je pouze okolo 2,- Euro/h.
    4. Český národ je tvořen 80% nevěřícími kterým všichni bohové, včetně alláha, můžou políbit zadek.
    5. Celou historii nás okolní národy přepadávaly a obsazovaly a už si to nenecháme líbit.
    6, Máme bohaté zkušenosti s různými ideologiemi, takže odpor vůči islamismu má min 80% obyvytel. Nenecháme si zastrašit naše děti bubáky v burkách.
    8. ČR je na první příčce na světě ve spotřebě piva, pro muslimy je pivo, jako alkoholický nápoj, zakázané.
    9. Většina Čechů miluje řízky a vepřové maso. Naopak za prasata považujeme lidi kteří se denně nemyjí a vyhazují odpadky do ulic, což je v muslimských zemích považováno za naprosto normální.
    10. Polovina národa má doma psa a toho má raději než uprchlíky.
    • Ještě je třeba dodat, že slimáky je pes stejně jako vepř "nečisté" zvíře.
    • Polovina těch co má doma psa a ho má raději než vlastní děti.
    • jitrnice,hergot jak jsem dostal chuť na jitrnici
  • zlutej hitlre!!!! sem zlutrj hitlre!!!!!! sem bilrj hitler!!!!!!! bilej hitler!!!!!!!provadim spionsky akce jsem bilej a zlutej hitler!!!!!!
    • es emlomos es emlomos es šalho
  • Tady už opravdu není co doplnit. Většina občanů se vyjadřuje srozumitelně: Prostě ty čmoudy nechceme, ihned je vraťe tam odkud pocházejí.Jenm mě napadá, že až uvidím takového čmouda v obchodě s potravinami, tak už tam ani nepáchnu.Cikánů a nemocí u nás už máme takhle nadbytek.Poslouchejte politici hlas lidu, všechno má své meze, můžete nakonec dopadnout tak jako ti tzv. uprchlíci.
  • Tak konečně po nějaké době procitli a teď co dál budeme čekat že se to nějak uleží nebo si snad lidi zvyknout na horší bezpečnost??? Vyházet celý ten ansábl politiků co to schvalovali.Měli by to zaplatit ze svého. *16*
  • Tak co tiscali? už mohu psát? před chvílí jsem složil aviu plnou uhlí a jsem černej jako bota,to už by zavánělo diskriminací ne? Jiní zde píšo vulgárně a nesmysly co nemají nic společného k článku a Vy je neblokujete?? A mne jste za pravdu blokly na dva dny?? přitom jsem registrovaný!!! To opravdu pravda tak bolí nebo se to týká i Vás??
  • Africká rasa je nezaměstnatelná. Jedině tak uvázat na provaz a mlátit bičem, jak to dělali Saudi, Egypťané a římané.

    asylant z Eritree zavraždil ve Stocholmu 7 letou dívku.
    https://twitter.com/haut_drauf/status/690606841366183937
    • f.r. čech to řekl dobře,vy si ještě zastřílíte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit