Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vychodni Evropa byla vzdy vzdelana.Viz Verozvestove z Vychodu.Tato vlada taha na krasnou Vysocinu udajne krestany z Iraku.Jsem rad,ze jsem byl na vojne na ZVS dva roky a vystrilel jsem si druhou vykonostni tridu.Kdybych vedel co me a moji rodinu ceka v tomto bordelu tak jsem se pokusil o prvni.Ale sedm zasahu z deseti je take dobre.
  • Takže s funkční gramotností jsou na tom imigranti podobně jako náš pan premiér. Ten by se na německém trhu také neuživil. Proto je k nim tak loajální.
  • Vezměte si negramotného přistěhovalce do práce. Bude muset být veden na pracáku a ještě dostanete na něj dotaci. Teď by mne zajímalo, aby např. Čech, dostal podporu, musí být 6 měsíců někde zaměstnán. Kde bude bydlet přistěhovalec a kdo to bude platit a kdo živit. Bude veden na pracovním úřadě, úřednice mu bude nabízet práci, on bude muset chodit po podnicích a firmách a ony mu budou dávat razítka neberem. Pokud toto Čech neudělá, tak mu seberou podporu. Ono je to všechno moc hezké, ale kdo to zaplatí Ještě jedna věc tady je vidět jak negramotní uprchlíci umějí dobře počítat. Němci jim dají 230 Kč/hod. Čech jak tvrdí Babiš, si žije nad poměry a má 80 Kč. Naši politici potřebují doplnit vzdělání, ani s negramotného uprchlíka neudělají blbce co by si to neuměl přepočítat, ale s nás dělají úplné tupce. Vyhnat ministra financí na Slovensko odkud pochází. Pokud bude huř v České republice tím lépe na Slovensku to jste si nikdo nevšiml?
    • Až na to, že za tento bordel nemůže náš MF ale blbka Merkelová se svým tupým stádem ministrů a voličů. Jinak, u nás je minimální mzda okolo 60,- Kč/hod. Takže, s Vaším příspěvkem jste trochu mimo.
      • Já jsem nikdy nedělal, za minimální mzdu, tak to nějak přesně nesleduji, u mne mají dělníci min. 150 Kč/hod.
        • a kde? v praze? bež se podívat na znojemsko nebo na broumovsko za kolik se dělá, za polovičku,proč by měl prašivý kapitalista dát dělníkovi víc?když všude okolo se dělá za 70
  • když vidím tu fotku,jak bere to pečivo špinavýma prackama ,je mi zle,tam už bych v životě nešel nakupovat
  • Kdysi i Austrálie dostala "dobrý nápad", kdy si dotáhla do té doby tam nežijící druhy a jak dopadla víme. Protože si to kupodivu ne dost jasně uvědomila, opakovala svou pitomost po druhé. A Evropa dělá to stejné. Nefungovalo to australské "zvířecí multikultui", nebude fungovat ani to "lidské" v Evropě. Svůj k svému. To je zákon přírody, který žádné žvásty politiků nemohou změnit.
  • Miliony příživníků se valí do Evropy a každá sranda něco stojí. Tohle se Německu a bohužel i Evropě, krutě vymstí. Na trhu práce naprosto všude platí, že se každé místo podrobuje přísnému výběru, kde ne každý uspěje. Prostě zaměstnavatel si vybírá, a jistě s cílem, aby vybral co nejlépe. "Řidičák na velblouda, nebo znalost rozborky - sborky kalašnikova" opravdu ale stačit nemůže. A více ti nelegálové nenabízí. Připočteme li jejich celkovou kulturní úroveň, vztah k ženám a "muslimské vychování obecně", jsou všechny ty merkelovské a jiné výroky o tom, jak to zvládnou, a jak jsou tito potřební pro Německo, pouhými žvásty a sprostou lží. Vítací orgie se již začínají obracet v úplně jiné a až tahle obrovská skupina dostane pokyn od imáma, tak to bude invazní armáda jak vyšitá. A koho na ty "chudáky" bude Merkelová a další pouštět? Bruselský a jiný parlament to řešit nebude, ti budou tiše sedět na svých hemeroidy opuchlých zadcích a doufat, že si s tím zase někdo jiný poradí. Ale po dobrém to rozhodně nepůjde. Díky, voli čové.
  • ... a venku pořád mrzne v noci u vody -20 .....
    • pořád málo, ti chudáci z válkou postiženého Turecka a okolí...válčí se tam nebo tam EU posílá peníze na kulturu?....mají teplé značkové oblečení, které si nedovolí koupit pracující člověk....kromě sluníčkářů
  • Když se sjednocovala Evropa tak Němci a jiní si vymínili omezení a limity, aby kvalifikované síly z východních států nezahltily evropský pracovní trh. A o pár let později masově zvou běžence kdesi z nekvalifikovaného křovákova aby spasili jejich ekonomiku. To jako my bychom omezili přísun jazykově vzdělanostně a kulturně blízkých Slováků a po pár letech bychom sem zvali tisíce běženců z Burkina Faso kteří neumějí jazyk, neznají naše vzdělanostní a technické standarty a mají jiný pohled a mentalitu. Tady je opravdu všechno na hlavu..... *7*
  • No ať si je vemou ti politici domů když je tu tak chtěli! Ate je deportuji zpět do Afriky. Nechci platit dané na nějaké asociální migranty, mě taky nikdo míč nedá zdarma a na vše musím vydělat. Podporu tak leda nasr... Nedělá budeš na hol budeš na ulici. A pak bych také zavedl trest smrti ničeho se nebojí nemají k ničemu autoritu prostě ne aby je za znásilnění jen zavteli, ale hned vykastrovali. Mnozí se to jako krysy za chvíli bude v EU islám a to já nechci a myslím že většina nechce.
  • Fakt jste na Tiscali dobří! Je třeba věci nazývat pravými jmény.V nynější DDR by vás za to odvlekli v železech.Takto je to tam nyní nastaveno.U nás tady máme standartní pohádku "O hloupém Honzovi".Hanzi nakonec dostává princeznu a půl království.Mohamedáni mají pohádku "O chytrém Ali". Mazaný Ali po celou dobu děje přeču.rává všechny okolo. A podobně je tomu nyní v EU.Mazaní, neskutečně vlezlí a mimořádně vyču.raní bubáci v celých smečkách útočí pod různými záminkami na Evropu.Jen co se vednou a domestifikují dělají potíže. Práce? Je pro ně sprosté slovo.Polehávat na kavalci, vykuřovat, pít kafíčko. Je na nás abych systémově bandu hnali, hnali a hnali.K nákladním vagonům, pak do gumových člunů a ty jim směrovali k jejich Africe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit