Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedělní chvilka poezie : antiparoubkovi

    už je tady zase,
    antiparoubek to tupé prase,
    mele sračky,debility,
    je to tupan rázovitý,
    matka jeho kuurva byla,
    s arabáči souložila
    • Jsi příkladný komunista! Mohl bys chodit po školách jako učební pomůcka.
  • Paroubku,nebo anttiparoubku-jeden pan si dal tu praci,ze pro tebe slozil takovou krasnou basen!Mel bys mu podekovat,a ne vysedavat na hajzlu a S R A T mimo misu!Tak nekomu dej petikilo,at po tobe uklidi,umyj se a napis panovi,ze se ti ta basnicka libi! *3*
    • ... je nádherné sledovat, jak dobře víš, o čem píšeš :))))
      • Ja jen,ze bys mel panu basnikovi SLUSNE! podekovat.Takova krasna basnicka,a jen a jen pro Tebe!!! *1*
        • fuck
  • Kecálisto. Právě proto, že ČSSD není ve vládě a oranžová mafie ovládla kraje, tak nám předvedla, jak to fungovalo za jejich vlády a jak úspěšně dokázala zametat stopy. Langer jim vyhodil donašeče a zametače sto, padla proto vláda a Kubice postavil Lessyho do latě a zatrhl mu producírování v TV a přinutil ho, aby dělal svou práci v úřadě a ne v TV. A ledy se pohnuly a policie začala vyšetřovat a ke zděšení oranžové mafie to byli převážně úředníci jejich barev, kteří se dostávali do hledáčku policie a přišly na řadu regionální operační programy oranžových hejtmanů. Tu máš čerte kropáč a co se nestalo? Jako vedlejší produkt vyšetřování jiné trestné činnosti v síti uvízla velká ryba Rath, jinak zanícený bojovník proti korupci. Policie není parlament, Když zavřou Ratha, tak pro vyváženost zavřou někoho z ODS. Oni nenosí miliony v krabici pod paží.
  • Potkal jsem s. Sobotku, nesl na rameni třináct smetáků. Doklad o zalacení samozřejmě neměl!
  • A co ti sobotka takhle v neděli vykopat zuby z palice a tomu trotlovi zao je zatlouct kladivem do té jeho nevymáchané tlamy?
    • Ero,si vážně kokotek,a vsadím se,že i denně bit... *12*
      • ... tebe, hajzle, bít už nemá cenu :))))
    • Jsi fakt člen z kanálu :))))))))))
      • nn jen už jich mám všech plné zuby. Asi tak. A blbých připomínek taky. *16*
        • OK ... zakopeme válečný tomahawk? ... ty ksichty za to fakt nestojí :))))
          • Vy dva největší plesniví,navlhlí a kyselí kokůtci na webu byste měli vážně zmizet,nejlíp se spolu na hajzlu zamknout a klíč vám spadnout do mísy,aby vám nezbylo,než si navzájem rozvrtat střeva,a pak šupajdy za klíčem,mongoloidi! *16*
            • Nauč se česky troubo blbej. Zřejmě dle stylu tak trochu zvláštní škola ne? Nebo práva v Plzni?
            • ).(
          • Souhlas *3*
            • Díky ... to vemeno antiparoubek nahoře nejsem já. To poznáš podle stylu. Seer na něj :))))
  • Mají plné spodky :)))))))))))))))
    • antiparoubku ty matkomrde,zase jsi tady ??
  • ...era je deeebil...:))))
    • ty tupé,vybagrované prase,táhni zpátky do výběhu
    • nikdy nebudu větší než ty spodino
      • ... buď v klidu, to je jen hloupý provokatér :))))
        ... odcházím, tudíž již bude psát maximálně můj podřadný dvojník :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit