Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je pravý český hnus
    • ... vítej :))))
    • Souhlas
  • Text Vašeho příspěvku *11* *11* *11* *11* *11*
  • Mají plné spodky :)))))))))))))))
    • antiparoubku ty matkomrde,zase jsi tady ??
  • Kluci socanský chytli vítr,prej líp zametat pozdě než nikdy,tak pramen financí na volby vysychá,co !
  • Clanek velice zajimavy,ale ze to napsal zrovna jeden z nejvetsich zlodeju jakym je exsoudruh Palas?!
    • Moje řeč,Pravej Spsiteli,ale ty dva exoti na fotce nejsou o nic lepší,Sobotku by měli okamžitě šoupnout do škaredince už jen za ten prasečí kcicht,a Zavorálka rovnou k Rathovi kdyby nic jinýho tak za jeho zločiny vůči úctyhodnému panu Čunkovi!!! *12* *16*
      • Píšeš to dokola a stejně s překlepem slintáku blbej *10*
    • ... tebe by ani do starý dobrý strany nevzali, debiile :))))
      • co tady zase vypisuješ ty hulibrku ?
        máš fotrovo péro v krku ??
      • Zavri tu svoji drzku ty ruda luzo!Je vas tady asi osm pod jednim nickem,ale jeden vetsi krypl,nez druhy.
        Zapomel jsem se zeptat-kdy si minis uvazat tu konopku? *3*
        • ... až se naučíš psát, pííííííííííííčo :))))
          • A tento je c.1
            • ) . (
        • Nikoho zde nelze vytočit tak hravě jak tve IQ16, hlupáku :))))))))
          • Jsi na omylu,ty me vytocit fakt nedokazes...Jak vidim nick asi osmi proubkovcu,tak se fakt smeju a mam perfekt naladu.Fakt ty vase 'inteligentni' monology ctu-neber to jako lichotku,jen hodnotim,ktery je ktery.Ty jsi pod cislem2......
            • ... tvůj styl psaní není třeba víc komentovat, blbečku :))))
  • A co ti sobotka takhle v neděli vykopat zuby z palice a tomu trotlovi zao je zatlouct kladivem do té jeho nevymáchané tlamy?
    • Ero,si vážně kokotek,a vsadím se,že i denně bit... *12*
      • ... tebe, hajzle, bít už nemá cenu :))))
    • Jsi fakt člen z kanálu :))))))))))
      • nn jen už jich mám všech plné zuby. Asi tak. A blbých připomínek taky. *16*
        • OK ... zakopeme válečný tomahawk? ... ty ksichty za to fakt nestojí :))))
          • Vy dva největší plesniví,navlhlí a kyselí kokůtci na webu byste měli vážně zmizet,nejlíp se spolu na hajzlu zamknout a klíč vám spadnout do mísy,aby vám nezbylo,než si navzájem rozvrtat střeva,a pak šupajdy za klíčem,mongoloidi! *16*
            • Nauč se česky troubo blbej. Zřejmě dle stylu tak trochu zvláštní škola ne? Nebo práva v Plzni?
            • ).(
          • Souhlas *3*
            • Díky ... to vemeno antiparoubek nahoře nejsem já. To poznáš podle stylu. Seer na něj :))))
  • Hm co takhle zkusit povolat nezavislou auditorskou firmu ze zahranici a nechat udelat hloubkovy audit ve vsech ministerstev a krajich to by jsme se asi vsichni moc divili.to by se rath uz na cele asi nenudil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit