Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petakasa
    on moc dobře Babiš ví,že čím hloupější stádo, tím mocnější pastýř, bohužel.
  • Vidím , že jsi pouze slovák s malým ''s''. Tak zůstávám v klidu a volím ANO.
  • Jsou rudí vzteky, ale stejně jim to nepomůže. ANO bude vítězem voleb!!!
  • vanhorne
    " vy z neho urobíte premiéra"
    Uryvek z jednoho clanku ve Slovenskych novinach.
    "Lebo doma na Slovensku, by bol možno už dávno aj v base.
    Preto zapakoval kufor a odišel do Česka, lebo len tam u vás, ako on hovorí, všetci veselo kradnú." ☺
  • Tak né každý den jeden článek proti Babišovi, alu už i dva denně. Volby se blíží tak rychle ovlivnit voliče ANO. Čím více hnoje se tady kydá, tím větší přesvědčení mám volit právě ANO!!!
  • Pavel Jégl je pseudonym pro Mitrofanova *7*
  • Máš smůlu já volím Realisty voliči Babiše ať si pak pláčou
  • Soudruh BTW se pozná podle vyjadřování *2* Pokud jde o Bureše, ten hlásá fašismus. *16*
  • Kdo tvrdí že nevyhraje ? jen poukazujeme na profil voliče s IQ tykve na které se Babiš zaměřuje, porovnejte statistiky, já si osobně si myslím, že volby vyhraje, plakat budete vy, kteří čekáte, že se pro vás něco změní k lepšímu. ANO, lépe se bude mít Babiš a jeho Agrofert. A vy budete plakat štěstím nad jeho syntetickým kabanosem za 55 kčs/kg a petkou bráníku. *3*
  • https://www.novinky.cz/domaci/452229-zaoralek-muj-uhlavni-nepritel-je-okamura-ne-babis.html Další jobovka. Kdyby se zajímali co lidé této země skutečně potřebují neobjevil by se jejich strašák a noční můra. Oni vlastně stvořili Babiše a teď Okamuru *1* *15* *4*
  • Tak si oba zvykejte burani on vyhraje *1* *1*
  • že dám svůj hlas straně která mi pošle na účet půl milionu.
  • je pekné, že aspoň v niečom ste blbší ako my slováci, od nás toho zlodeja ľud vyhnal ako prašivého psa a vy z neho urobíte premiéra *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Kdyby volby mohli něco rapidně změnit tak je "loutkovodiči" dávno zakážou *3* Přesto je potřeba jít k volbám. Tyto jsou velmi důležité a rozhodující. Je to hlavně znát podle zuření a kvikotu zdejších kteří profitují a jsou nějak spjati se současnou politickou scénou. Proč ten šílený hon na Babiše začíná to být velmi podezřelé...
  • ještě začni kvokat a profil Burešova voliče bude komplet *15*
  • spíš bych to formuloval takto : Babišův pokus ovlivnit ubohé voliče *3*
  • je třeba se obávat, že se u nás najde dost těch co místo řeči dělají bůů, bůů a budou volit toho budoucího fašistického diktátora.
  • Bacha na žilku. Zasviníš celou pavlač.
  • A volit budeš Kalouska, že?
  • vanhorne
    "Nevolte ANO!!!!!
    Jeste vcera byla manzelka cela zhava volit ANO.Dnes koupila Vodnanske kure, ale nelibilo se ji, kdyz videla, ze chudak kure ma ohlodane nozicky.Tak si myslime, ze jim je na lince pravdepodobne ohlodavaji ti tak dobre placeni, ale hladovi zamestnanci.Dekuji tomu neznamemu hladovemu zamestnanci.Ted nejen, ze ztratila chut volit ANO, ale prestala dokonce pouzivat 'ano' i v mluve, zacala pouzivat vyhradne 'oui' nebo 'yes'.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit