Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    V dnesnich novinach, cela plna stranka Buresovych perel a blabolu.
    "Smlouva Andreje Babiše s občany České republiky.
    Předstupuji před Vás dnes jako lídr hnutí ANO a chci Vám jasne říci, co budu a co
    nebudu dělat, pokud hnutí ANO vyhraje volby a já budu řídit vládu České republiky."Jeden z mala Buresovych slibu ktery by dodrzel a splnil na 200%, ze by ridil Ceskou Republiku, tak jak by si on zamanul.Nezvysim dane firmam a podnikatelum, to take verim, jinak by okradal vlastni firmu.Jinak ostatni sliby jsou jen snuska jeho blabolu a kecu.Vrati vam penize, ktere vam vzaly predchozi vlady.Bude podporovat a rozvijet demokracii a chranit svobodu, on odchovanec STB, hahaha.Nikdy vas nezklamu.Nelzeme, nekrademe a pracujeme pro Vas.Dôverník agent;registračné číslo:26085, baise ta mère. ☺
    • Nelzeme, nekrademe a pracujeme pro Vas... To je největší lež, jakou může říct...

      A co jeho - všeci kradnú...?!
  • Tak on ten Babiš bude nakonec mít pravdu.
  • Myslím, že nejlepší bude Okamura, Babiš a prezident Zeman..
    • Zeman prezident a Okamura premiér
  • Pavel Jégl je pseudonym pro Mitrofanova *7*
  • úžasný osobní zážitek... při rozhovoru s Okamurovci mi řekli, že chtějí, aby Česko odešlo z EU... Budeme mít pak prý statut jako Švýcarsko... Prý to chtějí dosáhnout s komunisty a s Babišem.... máme se fakt na co těšit... *7* *13*
    • No chtít a udělat jsou dvě rozdílné věci.
  • Bůů Bůů a stejně Babiš vyhraje *1* *1* *1*
    • ještě začni kvokat a profil Burešova voliče bude komplet *15*
      • Tak si oba zvykejte burani on vyhraje *1* *1*
        • Jsou rudí vzteky, ale stejně jim to nepomůže. ANO bude vítězem voleb!!!
        • Kdo tvrdí že nevyhraje ? jen poukazujeme na profil voliče s IQ tykve na které se Babiš zaměřuje, porovnejte statistiky, já si osobně si myslím, že volby vyhraje, plakat budete vy, kteří čekáte, že se pro vás něco změní k lepšímu. ANO, lépe se bude mít Babiš a jeho Agrofert. A vy budete plakat štěstím nad jeho syntetickým kabanosem za 55 kčs/kg a petkou bráníku. *3*
          • Máš smůlu já volím Realisty voliči Babiše ať si pak pláčou
    • je třeba se obávat, že se u nás najde dost těch co místo řeči dělají bůů, bůů a budou volit toho budoucího fašistického diktátora.
  • ANO NeVoLiM ani za koblyha vogo
    • On vám je někdo v Brunátlu rozdával?
  • že dám svůj hlas straně která mi pošle na účet půl milionu.
    • to je ale vzkaz pro Babiše... tady ti ho nikdo nedá...
      • No ty určitě ne ty nemáš ani na ten hlas.
  • volím Karla








    YEAH !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit