Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s panem Schwarzenbergem. Myslím si navíc , že se toto téma stává opět předvolebním bojem. Komu se podaří vystrašit lidi nejvíce a kdo jim dá pocit, že to vyřeší za ně..za nás, ten bude vládnout. Typuji to na Babiše, protože když jsem viděla jeho histerii v Otázkách Moravce... na toto téma,.. překvapilo mne, že se tak může chovat člověk, který s tímto prostorem, odkud lidé k nám utíkají, čile opbchodoval a má tam navíc přátele.... Babiš má oprati jiným fašisujícím stranám tu výhodu, že dává lidem pocit, že to za ně ---vše--- vyřeší. A že sám přitom bobtná... to je přece jedno.. nenbo není?

    http://video.aktualne.cz/dvtv/cesi-jsou-nemocni-rasismem-a-vlada-stavi-koncentraky-jako-je/r~d626e9d27cc911e5b605002590604f2e/

    https://www.youtube.com/watch?v=VYNApgY-beQ
    • No, ještě že tady nekamenujeme mentálně opožděné lidi s jejich ujetými názory. To by nás byla polovina.
    • Já rozhodně budu volit ty, kteří nefandí nelegálním imigrantům. Koneckonců bych nevolil ani náhodou ty, kteří si určují po vzoru Merkelové a spol, že NĚČO nelegálního vlastně nevadí a dokonce těm, kteří se zastávají dodržování práva a mezistátních dohod nadávají do xenofobů a rasistů.
      Právě tímto chováním udělali maximum pro podporu různých extremistických skupin a je to cesta do pekel lemovaná zdánlivě dobrými úmysly.

      A pro mne je ten, kdo s Merkelovou, Holandem a dalšími souhlasí a nezajímá ho znění schengenských dohod a dokonce ani znění Ženevské konference o uprchlících pouze hloupý člověk, který by měl být za svoji neznalost veřejně pranýřován. Je jen na každém z nás, na kterou stranu se postaví. Jestli na tu, která chce respektovat právo nebo na tu, která chce pod rouškou jakési humánnosti platné zákony přehlížet a nebrat na ně zřetel. Já s potěšením sleduji, že naprostá většina lidí je zatím v tí první skupině. Ovšem je možné, jestli to porušování a nerespektování zákonů bude pokračovat, bude se postupně ta první skupina zmenšovat. Prostě proč nejít třeba krást, když mohu okradenému nadávat do xenofobů anebo jinak? Doba je divná..... :-(
      • Souhlasím s Vámi. Do výčtu mezinárodních dohod ještě přidám dohodu z Dublinu která se přímo týká migrantů a kterou ČR dodržuje, což sklidilo kritiku nejen od EU komise ale i od soudružky ombucmanky.
        Představte si situaci před 10 lety, že by se jednotlivec pokusil dostat do EU nelegální cestou. Řešení by bylo rychlé a souhlasili by s tím všichni. Zadržet, zjistit totožnost, vystavit nový doklad, dát razítko nežádoucí a poslat zpět. Jenže dnes je jich tisíckrát více. Administrativně se to nestíhá. A ještě si na tom politici přihřívají polívčičku.
        Další co je na tomto zajímavé a neříká se to je fakt že mnozí z těchto migrantů byly v tureckých zadržovacích táborech - tedy v bezpečí mimo konflikt. Oni se prostě rozhodli jít z bezpečí Turecka do sociálně příznivějšího systému - Německo, Anglie,... JSOU TO TEDY EKONOMIČTÍ MIGRANTI.
        A nakonec kolik z vás co hájíte migranty by bylo ochotno v případě že by migranti nebyly pomoci českým bezdomovcům. Ubytovat je, zkusit jim zajistit práci, vyřídit sociální a zdravotní pojištění, učit je,.... Ani jeden protože to není až tak sledované téma. A co děti v dětských domovech mnohdy opuštěné vlastními rodiči ... to samé nezájem, že.
        Kníže se přeci nebude zviditelňovat českou lůzou, to mu ve světě žádné body nedá protože tento problém má každá země. Jenže jak k tomu přijde občan dané země když na jeho úkor se vláda stará o cizince kteří té zemi nikdy nic nedali a asi i těžko dají.
        Němci chtějí zajistit migrujícím rodinám byty (2+1) s vybavením. Vám někdy někdo dal byt? Podívejte se na ceny bytů v Německu, po přepočtu na Kč i se soc. dávkami dostane každá rodina okolo 1,2 až 1,5 milionu Kč a že těch rodin je a to na úkor německého daňového poplatníka. To samé hrozí i u nás. 10 rodin = 10 000 000 Kč odebraných asi 3 000 000 pracujících během prvního roku potom už to bude pouze na jejich sociální a zdravotní pojištění. Jo a zapomenul jsem na cenu rekvalifikací a vzdělání to taky bude nějaký milion.
        Pro vaši informaci osoba která se přižení do ČR (a vezme si občana ČR který zde platí daně i soc. poj.) si zdravotní poj. musí hradit sama (komerční - s omezenou péčí), bydlení rovněž, výuku ČJ také na soc. dávky nemá nárok dokud neodpracuje 270 dní v kalendářním roce. A co tito migranti co vše udělali mimo zákon - těm to dáme hned a naplno. KDE MÁTE TU SPRAVEDLNOST? TEN LIDSKÝ ROVNÝ PŘÍSTUP.
  • Zaprděnci se ozvali .Zřejmě voliči prezidenta IV. cenovky.
  • Píšete zde samá negativa o Schwarzenbergovi, řekl bych závist, nikdo z Vás nebude dělat ministra zahraničí. Nikdo z Vás nebude mít tolik majetku co vlastnil a vlastní jejich rod. Nestačí kritizovat, ale zatnout zuby a jít pořádně makat. Zdarma nikomu majetek do klína jen tak nespadne. Uprchlíků se nikdo bát nemusí, za našema hranicema nestojí tisíce co by chtěly do naši chudé malé republiky, to jenom média mluví aby něco řekla v TV. Potom hysterie lidí nezná hranic. Kdo je slepý, chluchý a nemá svůj vlastní názor, tak to takto dopadá.
    • Jít pořádně makat-o tom jdi přednášet do Chanova,Mojžíře a dalších měst i na hraniční přechody a hlavně to vzkaž Dienstbierovi a Šabatce.
      • Tak já ti něco řeknu! Já chodím do práce, ano podnikám a tvrdě makám. Můj roční příjem je více jak 7 místné číslo. Moji zaměstnaci jedí pštrosí vejce protože mají takovou životní úroveň, že si ho mohou dopřávat ráno, odpoledne a večer. Znám moje zaměstnance a vím, že pokud by si chtěly sami vydělávat tak toho prostě nedosáhnou, jejich mozkové možnosti nejsou sto to zvládnout.
        Jinak nikoho zde neurážím jako někdo. Máme svobodu slova, tak si můžeš napsat co chceš, ale zda s tebou budu souhlasit nebo ne, je pouze moje rozhodnutí.
        • Vaši zaměstnanci jsou ženy? Dovedu si představit jak jedí ty vejce dennodenně. Nepřejedly se jimi? Jinak Vašeho nasazení si hluboce vážím...
    • Ale,ale, Milánku, co to zase meleš o české závisti?Jdi s tím už do háje.Kolovrátek. Přidáváš se taky k takovým hulvátům typu pana knížete, kteří neumí nic jiného než nadávat a špinit náš národ a zem. Že jsme chudí? Vždyť sem vpadly po "sametové" hordy zlodějů a pak nám EU zatrhla to nejlepší, čím jsme prosperovali, co bys chtěl? Ale jasná věc je, že nejsme chudí duchem jako někdo. Nepotřebujeme být ministři zahraničí. Makat umíme a když nás nebude nikdo okrádat, bude to v pohodě a o majetku není třeba mluvit. To se mezi slušnými lidmi nedělá. A to je vlastně dobře, že jsme chudá zem, máme aspoň klid od exodu, ať zůstane za hranicemi, třeba bude méně podřezaných krků . Zatím :o)))))
    • Ťunťo, proč myslíš, že se lidi hodnotí jen kvůli majetku? Jsi asi stejný jako on. Brrrrrr.
    • je neuvěřitelný jak jsou někteří krátkozrací ba dokonce slepí.
      To co lidem vadí je něco jiného než barva pleti nebo víra.
      To co lidem vadí je to co tito lidi s touto vírou do celé Evropy nejen do ČR přinesou.
      Uvědomte si, že oni zde budou chtít praktikovat svůj životní styl a že jim náš způsob života bude vadit. Už před třemi lety muslimové v Belgii nechtěli veřejnou oslavu křesťanských svátků že jich to uráží dokonce v Bruselu nestavěli vánoční stromek. Jaké budou jejich požadavky když jich bude víc? Jak se budou chovat ti co už tu jsou a drží hubu protože jich je málo až se jejich počty zvětší?
      Nikdo na tyto otázky nechce odpovídat. A pokud se zamyslíte nad tím jak se tito lidé chovají a proč doopravdy migrují musíte dojít k názoru že bude lepší se jich stranit.
    • Už jsem se málem lekl, že Andrej tady s námi beseduje, viz ty kecy o "makání". Milane, trolle, nebuď pakoň. Karel je kazišuk a neslavně skončí. O jeho principálovi ani nemluvě.
      • ... ty nikdy ani nezačneš :)))
    • ... dáváš póvlu zde také parádní sodu :)))
    • Kájo Šworcíku, víš, že když píšeš, tak tolik nešišláš?
      • ... je nádherné, jaký jsi primitiv :)))
        • To ti dneska zase říkal doma tatík jo? Takže žádná změna *4*
          • ... to ty jsi samá změna, ba přímo raketový intelektuální nárůst :)))
    • *15* *15* *15*
  • Jsem stará, tlustá, hloupá a ošklivá.

    V domově důchodců jsem dostala přezdívku tlustoprdka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit