Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli se najde v této zemi člověk s OP,který mýmu bratrovi ještě vůbec něco věří,tak mu již nikdo na tomto světě nepomůže... *11*
  • já myslím že sakra fauly na lidi dělá hlavně tahle vláda s přispěním našich médíí !!!
  • jak je za tím Kalousek tak ho smrdí levárnou a je jedno zda jde o dluhopis nebo stavební spoření.Nevěřím mu!!!!!!!!!!!!!! s přebytkem raději do štrozoku a potom na dovolenou,ale NIKDY STÁTU.Ten nás jemom okrade vis... STAVEBNÍ SPOŘENÍ...
  • Než-li půjčit státu, to radši uložím hektolitr slivovice do sklepa. To se zhodnotí! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Ať si pan Kalousek nejenom po "rovné podvodňové dani" (100.- od žebráka i 100.- od multimiliardáře) ty své "výhodné" dluhopisy laskavě VETKNE ZA KLOBOUK.
    • Rovné zdanění nemůže být v absolutním čísle, ale jedině v % ke stejnému druhu základu, např. hrubé mzdě.

      Pokud si pamatuji Kalouska, nebyl nikdy v opozici ... ať byl u kormidla modrý pták nebo oranžová šála.
      Jo a zajímalo by mě, kdy a kde byl katolík Kalousek naposledy např. u zpovědi. Potvrdí to tamější farář pod přísahou na bibli?
  • KOUPIT SI DLUHOPIS,ani náhodou, protože jestli něco nového se zavádí, mělo by u toho být, co z toho budu mít já. Koupím-li nyní, tak nic ! Tak mazaně chce Kalousek dostat do kasy nějaký peníz, když neuspěla předvolební akce,každý občan dluží. Takto počítá že nějakou kačku lidem zase vytáhne z kapes.Vyčuránek jako všichni ve vládě.Dlouho z nás voly hrát nebude, ROZPADAJ SE MU JÁTRA. Kdo chce kam, pomozme mu tam
  • Kdo by uvěřil megazloději, tuneláři, korupčníku, ožralovi a neskutečnému žvanilovi a lháři Kalouskovi, tak jedině absolutní blb. Ať tenhle kmotr se svými kmotrovskými kamarády vrátí vše, co rozkradli a nemusí žádné dluhopisy vydávat! Tenhle politický turista, přeběhlík se svou bandou korytářů a HOP zlodějů, kteří půjdou vždy tam kde dostanou víc nasypáno, jsou jen odpad lidské společnosti a jen stejně takový mu můžou uvěřit! Třeba sazbu nezmění, jako u stavebního spoření, ale přímo vše znárodní, zakuklený komouš, už nám několikrát předvedl, že je jen morální stvůra a spojí se třeba s komunisty! Proto dluhopisy rád nechám stejným blbům, jako je alkoholik Kalousek! Dá 1-2 % úrok, za čas to změní na 0,5 % a výnos zdaní 15% a má to doma zadarmo a lidi utřou hubu, Kalousku tůůůůůůdle!!!!
    • Honzo mluvíš mi z duše
  • Honzíku,vidíš a těch blbů bylo v květnu asi kolem milionu a nedávno v Praze přes třetinu ovčanů.Pamatuj-čert nikdy nespí,i když to tak vypadá.Doufám,že víš koho mám na mysli? Ale Mádl a Bernardovo pivo na pravicové svazáky zaberou,a když už ne,tak vymyslíme třeba majora Kubiceho,atd.. *11*
  • KOUPIT SI DLUHOPIS,ani náhodou, protože jestli něco nového se zavádí, mělo by u toho být, co z toho budu mít já. Koupím-li nyní, tak nic ! Tak mazaně chce Kalousek dostat do kasy nějaký peníz, když neuspěla předvolební akce,každý občan dluží. Takto počítá že nějakou kačku lidem zase vytáhne z kapes.Vyčuránek jako všichni ve vládě.Dlouho z nás voly hrát nebude, ROZPADAJ SE MU JÁTRA. Kdo chce kam, pomozme mu tam Lidi u něj mají cenu chcíplé myši a jelikož je kokot různobarevný,myslí, že i my hrajeme modrou barvou. Plete se ! Jsem neskutečně moc nasraný, "doruda" a svědí mě dlouho dlaně.
    • Souhlasím s Tebou, kámo. Ale, jak jsem napsal výše, musí být výnos, i po případném zdanění, zajímavě nad meziroční mírou inflace a při dlouhodobé investici s progresivním růstovým zhodnocením. A také by majitel toho dluhopisu měl hodně a tvrdě co říci do mizerného hospodaření věřitele.
  • Média jsou skvělá pro nás pekelníky viz kotelnice Jílková.Včera si z Vás lidiček zase utahovala a ten demokratický název-Máte slovo!!!Tak v neděli u Moravce nashle demokraté.Abraka dabraka.Jo a máte-li proud,tak si kolega Janeček,až od nás Vás zaměří a jeho čertíci koncesionářský poplatek vyměří...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit