Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než-li půjčit státu, to radši uložím hektolitr slivovice do sklepa. To se zhodnotí! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • *9* nemá ... *7*
  • Kalousek se co by převlékač kabátu už narodil, charakter a svědomí jsou proněj cizí slova. pan John ho již začíná předhánět ve svém lhaní a slibům. Zdali má tu odvahu se podívat Policistům a hasičům do očí.
  • Copak pan Kalousek, to je extra lhář ale na pana Johna nemá.
  • Doporučovali bychom se všemi našimi známými a přáteli, aby si p. Kalousek udělal výlet do Paříže, vylezl na Eifelovku a skočil. Možná by ale stačil Petřín, protože nemůže mít klidné spaní, když svými "nápady, reformami a účelovým okrádáním vlastních spoluobčanů" ničí obyčejné lidi. Hrom ho vzal. *11*
  • Honzo mluvíš mi z duše
  • Honzíku,vidíš a těch blbů bylo v květnu asi kolem milionu a nedávno v Praze přes třetinu ovčanů.Pamatuj-čert nikdy nespí,i když to tak vypadá.Doufám,že víš koho mám na mysli? Ale Mádl a Bernardovo pivo na pravicové svazáky zaberou,a když už ne,tak vymyslíme třeba majora Kubiceho,atd.. *11*
  • Honzíku,uvěří tomu megazloději,jak trefně píšeš.Je to samo jejich věc.A znám dokonce i ženu,která oslavně doporučuje zakoupit dluhopis pod stromeček.Tímto zdravím p. Míčkovou ze Sušic,Helenku posedlou. *3*
  • A proč bych to dělal? Půjčoval státu ten se o moji rodinu taky nestará ze stavebního spoření mám ukradl polovinu za stejný plat nám od Nového roku zdraží úplně všechno.Nemám důvod tomuhle nenažranýmu molochovi cokoliv půčit.Ať mu půjčí ti co to tady za dvacet let rozkradli a svojí "odborností "dovedli tam kde jsme
  • To je počteníčko o Kalousovi a pravdivé.Řekněte mi,jak tento politik můžeještě existovat?Kdo ho tam drží ? Nečas ! Kdyby byl Kalousek charakter,dávno odejde.Platí to i na Nečase. *6* *6* *6*
  • co to je ČEST? neznám takové slovo
  • Oprava:Miliardář vydělá za 1 miliardu ročně 30 melounů.Omlouvám se za původní výpočet.
  • Státní dluhopisy?Na nich by teoreticky měli vydělat opět bohatí.Např. za roční dluhopis-za 1000 Kč 3%=30 Kč.Milionář koupí za milion a za rok vydělá 30.000 Kč.Miliardář za 1 miliardu dluhopisu za rok vydělá 3 miliony.Ale že by se ti bohatí zahazovali s takovou almužnou?Ani náhodou.A tak stát asi opět podpoří a zachrání ti nejchudší.Každá koruna dobrá.
  • Kalousku, jestlipak alespoň někdy čteš co si o tobě lidi myslí? Kdybys měl alespoň trochu cti, tak bys musel spáchat sebevraždu !!!
  • Doufám,že tomuto politickému šíbrovi mnoho lidí na koupi státních dluhopisů nenaletí.Protože by asi brzo čelili otázce,kde tolik nakradli,že mohli ,značně rozkradené zemi ,půjčovat.Řešením situace tohoto státu je pozavírání všech lumpů,kteří tuto zemi zbídačili,Znárodnění veškerého majetku jejich rodů,znárodnění majetku restituentů a tvrdé finanční potrestání všech lumpů,kteří pomáhali rozkrást majetek tohoto státu přes kuponové privatizace a podnikové akcie.Samozřejmě též měnová reforma,která by tvrdě postihla všechny,kteří od údajné revoluce nahrabali.Jedině takto si může mladá generace zajistit,že nepůjde jednou světem žebrotou.
  • já mu určitě nenaletím,protože pod kuratelou toho "politika ekonoma"jsme de dostali do největších dluhů jaká tato zem pamatuje.Dokud tam bude sedět nebo se objevovat v JAKÉKOLIV funkci nebo politické straně/..jak tento"politik" kam vítr tam pláš umí../tak stát je pro mne nejméně důvěryhodným strážcem mých úspor. *1* *1* *1*
  • Selskej rozum mi říká, že, když si ode mně přijde pujčit někdo, kdo je zadluženej do desátýho kolena,tak mu nakopu i kdyby ten úpis byl na pergamenu s vodoznakem.
  • Kdo by uvěřil megazloději, tuneláři, korupčníku, ožralovi a neskutečnému žvanilovi a lháři Kalouskovi, tak jedině absolutní blb. Ať tenhle kmotr se svými kmotrovskými kamarády vrátí vše, co rozkradli a nemusí žádné dluhopisy vydávat! Tenhle politický turista, přeběhlík se svou bandou korytářů a HOP zlodějů, kteří půjdou vždy tam kde dostanou víc nasypáno, jsou jen odpad lidské společnosti a jen stejně takový mu můžou uvěřit! Třeba sazbu nezmění, jako u stavebního spoření, ale přímo vše znárodní, zakuklený komouš, už nám několikrát předvedl, že je jen morální stvůra a spojí se třeba s komunisty! Proto dluhopisy rád nechám stejným blbům, jako je alkoholik Kalousek! Dá 1-2 % úrok, za čas to změní na 0,5 % a výnos zdaní 15% a má to doma zadarmo a lidi utřou hubu, Kalousku tůůůůůůdle!!!!
  • stát není dobrý hospodář a ještě mu půjčovat? to je jako půjčit do karet protihráči.
  • kupujte dluhopisy, ať můžeme půjčit Irsku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit