Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdy dojde na občankýýý jako na iHeute?!! Už se těším, jak po každém diskutujícím vymáháte kopii OP. Zase spousta zrnííí. *1* *1*
  • S tím se dá skoro se vším souhlasit. Aspoň budou diskuze slušnější bez osobních napadání, což mi také vadí. Existují jedinci, kteří když nemají důkazy nebo odpověď, tak napadají sprostě oponenty. Atd. *3*
  • Zeman drží trumfy: Pokud nechce, Klausová v Bratislavě neskončí

    Služební zákon, neslužební zákon – pokud si prezident Miloš Zeman postaví hlavu, tak Livia Klausová, kterou prosadil jako velvyslankyni na Slovensku, ve funkci zůstane, i kdyby ji ministerstvo zahraničí chtělo tisíckrát stáhnout. Není totiž síly, jež může prezidenta donutit podepsat její odvolání, přestože služební zákon říká, že v sedmdesáti letech musí ambasador jít do penze.

    ...tak tomu říkám dodržování zákonů...

    K čemu tedy ty zákony máme a proč platí jen pro někoho?!
    No, to jsem se po ránu vytočila :-)
  • Tak uvidime co cenzura :-) http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5757-barack-obama-vratil-nobelovu-cenu-za-mir
  • Už vím, jak bude fungovat nová cenzura. Prostě se vždy po 10 minutách tiscali vypne a po 10 minutách zapne *1* *1* *1*
    • Poslední dobou je to čím dál víc častější. *4*
  • Jediný, kdo tu po tomto cenzorském zásahu zůstane a bude si sám se sebou dokolečka psát, je Čapisral. Protože jen Čapisral píše uvědomělé a erudované komentáře, a hlavně vždy k věci. Vůbec nikomu nenadává, nikoho neuráží, nespamuje, nelže, nemění nicky jak na běžícím pásu a nepodněcuje nenávist k určitému etniku nebo národu.
    No, je vidět, že protiruská sebranka, co by nejradši válčila, vraždila a podněcovala nenávist, to začíná brát do rukou a cenzura pojede natvrdo. Asi ty slíbené posily v boji proti ruské propagandě, o kterých se v EU žvatlalo. Protože v jejich očích je jediný správný názor ten protiruský a je jedno že urážlivý nebo vyloženě sprostý a nenávistný. Vše ostatní je nepřípustné. Tak si to užijte *15*
  • Já jsem zcela s tímto opatřením spokojen. Jen se bojím objektivity "cenzorského komanda". Nicméně dle ohlasů je již zjevné, že se tato věc nebude líbit zejména těm, kteří si zvykli likvidovat jakokoli diskuzi svýmy výlevy a urážkami. Držím Vám palce a doufám že bude toto opatření účinné a objektivní.
  • Uvidíme zítra, jestli to není A P R Í L
  • Pokud to myslí admin vážně, tak díky.
    • ja se říká : UVIDÍME.. řekla slepý a šel do kina... ale bylo by to fajn
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele zrejme toto byl nutny krok nebot PRORUSKY bolsevici zde kazdou diskuzy znicili za pomoci KGBackych praktik -falesny ucty nadavky kradeni jmen kremelske lzi to vse zde bylo na denim poradku!!! Prave jako elitni diskuter toto sem jiz zazil na vice servech kde byly benevolentne pravidla -postupem casu se tam stahla komunisticka spodina a zcela znicila zajimavy nazory vzdelanych a inteligentnich lidi (napr. jako je Bc. Jaroslav K.)!!! Tot totiz je jeden z princypu KOMUNISMU -znicit co druzi vytvorili!!!
    • Vy by jste se měl naučit česky a přestat používat Bc, které Vám nenáleží. Neoprávněné používání Bc je podvod. A s Vaší češtinou pochybuji, že jste dokončil základní školu!
    • Elitní diskutér? V životě jsem o tobě neslyšel ! Takže lež a lhát se nemá !
    • tak co ten pluk čističů, milé Tiscali .- už pracuje? tak hurá na kaka.
      • Stačí se podívat na IP adresy a jste doma, páni redaktoři z tiscali. Nick Kak tady není jako jedinec, ale mnohonickový špinič diskusí. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit