Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to přátelé atomového útoku na Rusko a ti, kdo propagují údajné ruské špatné vlastnosti zapláčou *15* *15* *15*
  • dzixy
    Konečně nějaká norma, pravidlo. Anarchie, urážky, které zde někteří diskutéři vypisovali, opravdu nebyly nejlepší ukázkou české kultury. Jsem zvědav, jak to bude fungovat, i když hodně právě těch, co nejvíce uráželi a nebyli tolerantní k názoru druhých, bude nadávat na nová pravidla, že je to cenzura. Ať, mohou se obrátit na jiné diskuzní fora. I když si myslím, že zde na Tiscali se zabydlelo dost "rusofilů" a milovníků "starých pořádků", kterým se nebude chtít odtud odejít jinam. Snad se aspoň zklidní, když už nebudou "chlistat" ty svoje urážky a nadávky.
    • Zloděj křičí "Chyťte zloděje!"
    • a vidíte, já jsem hodně zlých slov četla právě od vás...
  • Cenzura se dala čekat. Na druhou stranu, kdyby byli odstraněni ti, kteří nediskutují, ale pouze nadávají (Simona, clenkscm, Bc. Kak, jako anonym) a podobní, vyčistilo by to vzduch. Ovšem právě tihle jsou ti in, ti velmi protirusští, tak nevím, zda zrovna na tyhle se Tiscali zaměří. Já osobně se žádné diskusi nebráním, pokud bude vedena slušně a s argumenty.
    • Simonu Kakovi se to nelíbí, dal ti dvakrát mínus. *1* *1* *1*
      • Simonu jsi pomáhal vyštvat z debaty tak se o ni neotírej zbabělče.

        Jo ukrást dítěti lízátko nebo rozbrečet holku. Na to si Rusák tirador troufne.
        Na souboj s chlapem odvahu nemá.
        • Neurážej Simona. Není to žádná holka.
          • Je to mladá holka. Jenom vy z toho máte mindrák.
            Jsi zbabělec.
            • Ty jsi zbaběle utekl když jsem tě vyzval na souboj.
            • Jj, To bude v pořádku Simone. Nechcete poslat kapesníčky a bulíček?
    • Klasik pravil:"Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím, co říkáte, ale vždy budu bránit vaše právo říkat to."

      Jestliže někdo nepochopí argumenty mého diskusního příspěvku, stačí se zeptat a rád to vyjádřím přiměřeně jeho úrovni chápání. Domnívá-li se někdo, že jsem mu nadával, rád se mu omluvím. Někdy se sice vyjadřuji poněkud ironicky, ale to je míněno spíš jako "přátelské šťouchnutí". *3*
      • Jsou to slova Voltaira milý anonyme. Bohužel si je spousta diskutujících nebere vůbec k srdci. A já jsem jen rád, že jednomu z nich byla sprostá reakce na můj příspěvek zablokována.
        • Milý Bohouši, dík za informaci. *4* Sprostá reakce znamená, že reagujícímu chybí argumenty a nevyjadřuje tím nic víc než svůj nesouhlas, nepochopení nebo emocionální stav. Nazvat někoho nějakým živočichem nebo částí organismu apod. je v podstatě úsměvné. Chápu redakci Tiscali, že se snaží nějak omezit vulgaritu některých pisatelů, ale sám nevím jak to řešit. Jen si myslím, že censura není to pravé, je naopak velmi nebezpečná a je dokonce v rozporu s Ústavou ČR, která censuru vysloveně zakazuje.
          • Ano, s tím souhlasím.
          • Klikači "nesouhlasím", neberu vám právo nesouhlasit s mým názorem. Jen bych v rámci diskuse uvítal sdělení s čím přesně nesouhlasíte a proč. *4*
            • A Vy to snad zdůvodňujete? Vy, který jste v minulosti urážel oponenty, citoval zákony a otravoval vzduch? Od Vás to pane dřepí!
  • Tak tomu sice fandím, ale jsem velmi zvědavý, jak to dlouho vydrží. A také, zda se nám tady vrátí naše milá oponentka Simona ze Španělska. Tipuji, že ji tam vezme čert a tady zavládne pokoj, klid a mír. Jasně, Simon přehodí další nicky a pojede si dál... *1* *1* *1*
    • To tu někde napsala, že jede do Španělska?

      Vzhledem k tomu, že to není žádná Simona, píše autor dál pod jinými přezdívkami...
      • ano, tentokrát je to Lojzík
        • Nejen Lojzík :-)
          • Hele jdi si zajezdit. Na šílený konspirátorky tu nikdo není zvědavej.
            • Zajezdit?
            • Simonu jsi pomáhal zničit a vyštvat z debaty tak si ji neber do své páchnoucí tla.y
            • Proč tě ta nová pravidla ta vzrušují, Simčo? Rozbijí ti ten tvůj infantilní způsob zábavy? Asi... *1* *1* *1*
        • Simona odjela. Chudá pusina na dovču nemá tak tu bude jen závistivě prskat.
      • Ano, to tady několikrát opakoval(a). *1* *1* *1*
        • Hele včera jsem ti něco psal.

          Simonu vaše parta sprostých pra..t z debaty vyštvala. Není tu a pořád do ní kopeš.
          Vystup hrdino z anonymní schovky a pojd do ringu.
          Na to nemáš. Umíš jen štěkat za rohem.

          A ty pusino za zenitem . Na rozdíl od tebe já jsem ji napsal a dostal fotku.
          Docela pěkná. Pokud z toho máš mindrák nemusíš si ho tu tak směšně hojit.
          Kolobrnda to samé.
          • Lojzíku, ehm, Simone, či jak si kdy říkáš, já jsem Tirador a to dobře víš. Pokud si mne pleteš s někým, nevím s kým, tvůj problém. Podle průvodních emocí ti nová pravidla tiscali vadí. Já stále tvrdím, že tam chybí ještě ta IP adresa a takoví podfukáři tvého zrna by měli po žížalkách. Já nikoliv. *16* *16* *16*
            • Simonu odsud vaše Ruská parta zločinců vyštvala tak si ji neber do špinavé drž.y.
            • Jste jaksi mimo téma Simone, ale to je u Vás běžné!
            • O Simoně pomlč. Tu vaše Ruská parta doslova vyštvala z debaty.
              Z toho vašeho pomlouvání se složila.

              Ty nejsi Tirador ale zbabělec.
          • LOJZIKU, mluv k věci, nebo tě ruskodemokratický cenzoři vymažou. Jestli zavedou takovou cenzuru, podám žalobu na zákaz provozu tiscali. *1*
            • Co tu zkoušíš ty Ruská nulo.
              Vaše parta jí tu kradla nicky a házela na ni špínu.
            • No už nebudete moci ty rusofily a estébáky věšet, nadávat jim a krást nicky a to je dobře! Proto Vám to tu vadí. Mě ne, a fandím tomuto opatření. A Simon nad Vámi se nemusí dělat jaký je chudáček. Zejména kvůli Vám a Simonům je toto opatření!
            • Tirador je zbabělec který před umí jen rozbrečet mladou holku
              ale když ho vyzve na souboj chlap uteče.

              Já Simoně psal. Psychicky zcela na dně bulela celou noc.
              Ty jsi zdejší Ruské partě v jejím vyštvání pomáhal.
              Dělal jsi z ní dědka a pak mladého gaye. Zoufalá ti nabídla schůzku i fotku.
              jenže vám šlo jen o to ji zdeptat a zničit. Tak se můžete plácat po ramenou.
            • O Simoně pomlč. Tu vaše Ruská parta doslova vyštvala z debaty.
              Z toho vašeho pomlouvání se složila.
              Ty nejsi Tirador ale zbabělec.

              Nejsem z žádny party, natož z ruské. Jak můžeš vědět, že se nějaký anonym "složila"? jedině, když se jedná o tebe samotného, že?
              V čem jsem zbabělec a ne tirador? Nechápu. jistě to umíš vysvětlit. Pokud ne...tak proč to píšeš? jen abys urazil "svého oponenta"? To ale není demokratické, ač ten termín neustále neoprávněně každému podsouváš. Ani to, že je každý tvůj oponent rusofil. Takže ty jsi lhář, pomlouváš všechny bez rozdílu a děláš ze sebe demokrata navrch. No to je ale drzost! *12* *16* *12*
            • Schizofrenie? Ne, jen vzteklý Simonek alias mnohonickový štváč dupe vztekle nožičkou. Ještě ty IP adresy a máš vymalováno, Simčo. *1* *1* *1* Game over.
            • Jo zákaz mluvit sprostě platí jen pro nás demokraty.
              Rusákům tu procházejí sprostá slova krádeže nicků. Prošel jim i odstřel Simony.

              Ale když se ozveš ty nastupuje udavač Electa. *15* *15*
  • Zní to sice rozumně, ale zase se najde někdo, kdo si bude na diskuzích zvyšovat ego.

    A kromě toho vaše:
    "propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti".

    Na to už mám dávno názor takový, že podporu rasové nesnášenlivosti dělají převážnou měrou právě média, i když se samozřejmě navenek tváří jako největší bojovníci proti rasové nesnášenlivost
  • Ano, všem komunistickým přispěvovatelům, by se měly zrušit účty "na věčné časy a nikdy jinak"....
    • no prosím, ukázka porušení nových pravidel je zde *3*
      • A cenzor nikde!
    • Tak to jsem zvědavý, kdy tě oprávněně bloknou. Protože, čistě teoreticky, kdyby sem zavítal nějaký komunistický poslanec, byl by také "zablokován"? Komunisté jsou v poslanecké sněmovně, proč by tedy tady nemohli psát komunističtí přispívatelé?

      Chtít dělat cenzuru není prča. jasně, vulgární urážky jsou bez diskusí, ale, všiml jsem si, že přehnaná cenzura ochudila diskuse. Kdysi přeplněné PL o 1000 příspěvcích, jsou dnes čajíček.... kde se objeví tak 10-30 příspěvků. To o něčem hovoří. Vzhledem k tomu, že tady není odborný web, na kterém se řeší vážné věci, anebo nejsme v poslanecké sněmovně, nelze se vyhnout občasným peprným výrazům.

      No, jsem zvědav. já navrhoval zveřejnění IP adresy, aby nedocházelo k tomu, že si tady někdo zaregistruje X nicků a X rolí, jak to doposud "fungovalo" a "nikomu nevadilo". *16*
      • Ty které jsi tu na Simonu kydal špínu od rána do noci jsi dávno ztratil
        právo na slušné zacházení.
        • Zrovna ty bys měl mlčet, nebo alespoň nelhat. jenže, obé ti je cizí. Tak jsem zvědav na tvé kvalitní příspěvky. Nicků máš kupu, jsi čitelný jako dítě a Když tě někdo odhalí, tak jsi vzteky bez sebe.

          Ty jako falešný Simona, jsi přece odjel na dovolenou do Španělska, tak jak to, že mluvíš za ní?! Já to pochopil, žes odjel, aby ses již nevrátil. A vstane nová Simona....nebo to je jedno kdo. Nicků máš dost. Jenže, veřejné mínění už o tobě existuje a je jasně kritické. *12* *16* *12*
          • Co tu zkoušíš.

            Vyzval jsem vás na souboj. Kdyby si jeden z vás troufl a šel tak Lojzík dosáhne všeho
            pro co sem přišel. Jenže na to jste moc velcí zbabělci.
            Hlavně že tu stále běhá nick američanka.

            Na rozdíl od tebe já Simoně psal a dostal jsem od ní fotku kterou nabízela.
            Ta se nevrátí neboj. Vaše Ruská parta ji vyštvala dost brutálně.
            Radši mlč začíná mě svrbět pěst.
            • ...ale sekera je tupá, milý Lojzo, milý Lojzo, ale sekera je tupá, Lojzo tupá.... *1* *1* *1*

              ...tak zkus prášek milý Lojzo, milý Lojzo, milý Lojzo, tak zkus prášek, silný prášek.... *1* *1* *1*
            • Jaký souboj máš na mysli? Názorový? Ty vodíš v každém někoho k souboji? Já myslel, že je tady diskuse...ne souboje. Takto arogantně se vyjadřoval "antiblb"...takže vlastně opět ty. Nevím co, nebo kde tě to svrbí, když tak zajdi na kožní, ju, tam na to mají prostředky. *1* *1* *1*
    • ferda
      Asi kdo má názor jiný zlikvidovat .
  • Snaha o rozumné řešení, Dík
  • vanhorne
    Uz byl cas.Nick "antiblb"po tom primo volal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit