Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mýlíte se -  Ego cogito - ego sum,(z latiny "Myslím, tedy jsem"), je výrokem francouzského filosofa jménem René DESCARTES, který žil až dlouho po Sv. Augustinovi, v letech 1596 - 1650.

    Nejznámějším výrokem Sv. (Aurelia) Augustina (*13.11.354, +28.8.430), který prožil svůj život na území dnešního Alžírska, jsou v této oblasti lidského poznání slova "Nešťastný je člověk, která zná všechno, ale nezná Tebe, Bože..."

    Vámi citovaný výrok "Pochybuji, tedy jsem" je sice Sv. Augustinovi přisuzován, ale nikde ve známé literatuře, týkající se tohoto světce, není potvrzen.

  • To snad ne!

    Pochybuji, tedy jsem, jak tvrdil již svatý Augustin. Z toho  lze odvodit, že vlastně nejsem.

    Musím se naučit vkládat smajlíky...

  • Bylo by hloupé, kdybyste pochyboval o něčem, co jste sám napsal...

  • Ale o tom přece nepochybuji!

  • Já už neříkám ani tak - ani tak.

    Ale na moje slova dojde!

  • Celý Korán jsem opravdu přečíst nedokázal, nicméně i kdybych ho přečetl, jakou to má souvislost s mým poukázáním na skutečnost, že judaismus, křesťanství a islám mají hodně společného, samotného Boha nevyjímaje?

  • Když jste Korán nečetl, tak je zbytečné se s Vámi o tématu bavit!

  • Obzvlášť pražská havlérka je velmi agilní.
  • Cituji:"Zatímco ten Váš Muhammad začal svou podvratnou činnost až v roce 610 po Kristu.

    A hodně kopíroval Starý i Nový zákon..."

    Takže byl trochu žid a hodně křesťan, nebo naopak?

  • Ty "nápady" byly pouhou surovinou, z níž pan Zuckerberg vytvořil konečný produkt - FACEBOOK...

    Ostatně * podobných idejí se před aktivitami pana Zuckerberg vylíhlo povícero... 

  • Pro muslima jako Vy - rozhodně!

    Ale Česko je země, jejíž kultura vyrostla 

    na židovskokřesťanské tradici, staré tisíciletí!

    Zatímco ten Váš Muhammad začal svou podvratnou

    činnost až v roce 610 po Kristu. A hodně kopíroval 

    Starý i Nový zákon... 

  • Zuckerberg tento nápad, jako správný Žid, ukradl dvěma studentům (kolegům).

  • Je to prostě Žid.

  • Zuckerberg je Žid a to je to podstatný a to je to důležitý. To nepotřebuje další komentář.

  • havlofašistickým špínám cenzura vyhovuje ,vládnou jí proto cenzuru a svou totalitní moc podporují a chtějí cenzurovat  ,politicky nepohodlné názory dál 

  • zákony čr ,platí i v soukromém klubu, v soukroméím domě na území čr, pokud se ti nelíbí dodržovat zákony země ,sbal se a táhni, cenzura je něpřípustná říká ústava čr, 

    žádná hláška ,že na soukromém území je cenzura povolena neexistuje ,a vnitřní řád nesmí porušovat zákony dané země

  • KIMCID

    kdybys včera poslouchal čro kde na to byla,diskuse jasně říkal že on to,nemazal

  • Restaurace je veřejný komerční prostor, i tak tam platí určitá pravidla a žádný Vašík nebude zakazovat, aby odtamtud vyprovodili cvoky, co se nechovají slušně - viz. příspěvky jistého politika na FB.

    Facebook je ostatně, jako soukromý klub, který má svá pravidla, kdo do něj vstoupí, zavazuje se, že je bude dodržovat a do toho nemá žádný nadutý narcis, byť by to byl Vašík Klausuj co zasahovat. V tom máš Jirko trošku zmatek.

  • Vašík Klaus se musel úplně zbláznit. Zrovna on, který umlčuje svobodu projevu, kde se dá, maže kritické příspěvky na svém profilu a kritizuje lidi v ulicích, on a jeho kolega Langer, který neváhal žalovat pana Smetanu, kvůli tykadlům https://zpravy.aktualne.cz/regiony/olomoucky/pan-tykadlo-psal-langerovi-budete-muj-pravnik/r~i:article:759104/

    On se bude zastávat svobody projevu.

    NAJEDNOU :-)

    Je to jen UBOHÁ URAŽENÁ JEŠITNOST rodinky Klausů.

    Nepřenesl přes srdce, že někdo smazal ty jeho hloupoučké, nenávistné a protiřečící si žblebty, kterými "oblažuje" veřejný prostor. Až o něm někdo napíše stejné perly, jako mastil on na svém profilu, NAJEDNOU SE BUDE DOŽADOVAT CENZURY A VYSOKÝCH TRESTŮ ZA PSANÍ KLAUSŮM NEPOHODLNÉ PRAVDY.

  • Držím se zásady, že slušný člověk na fejsbůk nechodí a když, tak jen v hlubokém soukromí.

    Jinak:"le groupe interdit de radio, de télevision et décrié dans tous les médias."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit