Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to prosté, migrace zničí EU. A tu likvidační migraci podporují falešní a hloupí vládci EU. Ničí sami sebe. Kdo chce být-žít ve společenství hlupáků? A jak dlouho asi?!
  Evropa není nafukovací. Nelze každému vyhovět a umístit jej. Tak proč Bruselští politici pouští miliony zbytečných, neužitečných, nebezpečných, neintegrovatelných a nechtěných Afričanů k nám, když budou muset "zítra" sdělit STOP! A co budou bruselští dělat, aby se zbavili těch milionů, které už u nás jsou? Neuměli se jich zbavit doteď, nezbaví se jich ani potom. Vyvolá to násilí v ulicích a poteče spousta krve. Ano, my je sice vyeliminujeme, ale za jakou cenu a vůbec proč? Kde se schovají a na co se budou chtít vymlouvat ti politici, kteří způsobí tento exodus?! K němu zákonitě logicky dojde. *16* *16* *16*
 • Kdo se nepoučí ze své historie, bude si ji muset prožít znovu! 1683 u Vídně byl Turek poražen, díky Polákům, Maďarům i českým vojskům. A dnes? Každý osmý Rakušan je muslim. A jejich počet se exponenciálně zvýší za dvě dekády. Kam kráčíš, Rakousko? A kdo ti pomůže podruhé, pomůže li vůbec...?! *16*
  • Prchat z EU. V4 Musí držet spolu už z pudu sebezáchovy.
 • Rakouská vláda nikdy nespí – zvlášť v boji proti radikálním muslimům....
  Nelze se divit. Vždyť Rakousko má s mohamedány ty nejhorší zkušenosti, na rozdíl od všech severských států. Ty si to musejí zkusit na vlastní kůži - a už také zakoušejí. Proto říkám, každé zlo je k něčemu dobré. Tak se jim snad v jejich tupých makovicích začne konečně rozsvěcovat.....
 • Nedávno jsem napsal ,stačí otočit loď na moři a je pokoj.Složité manévry jsou v tomto případě na nic.Kdo chce z ohrožené vlasti a má pas i neplatný pořád lepší než toto svinstvo.To co se děje v Německu a Francii je pouze na kulku či šibenici.10.6.bylo vypálení Lidic.Jestli tam byl pochcaný kníže položit věnec za své soukmenovce a jejich zvěrstva?
  • Nedávno jsem napsal ,stačí otočit loď na moři a je pokoj.

   Otočit dnem vzhůru...
 • Je dobře, že se něco děje. Je sice za minutu dvanáct, ale i to je dobré. Zajímavým jevem je to, že najednou i autor článku změnil rétoriku. Dříve byl zastáncem imigrantů a islámu přisuzoval právo na existenci zde v Evropě a kritizoval dosti ty, kteří vyjadřovali obavy ze šíření islámu u nás.
  • Asi mu nějakej muslim obtáhl manželku.
 • gaheris
  Vstanou noví bojovníci!
 • pud sebezáchovy
 • http://antifa.cz/content/jkg-2017-brnenska-ods-si-podava-ruku-s-neonacisty-fotbalovymi-chuligany

  O co je horší mešita a imigranti, než běsnící fašistická (bolševická) lůza vraždící lidi po milionech. Dodnes mají nacisti v Brně příznivce, kteří by v jejich vraždění rádi pokračovali. Jen nutně potřebují "nepřítele". Nejlépe nějakou dobře rozeznatelnou menšinu, která nemá zastání u většinové společnosti, ani se neumí moc účinně bránit.
  Pernica - poslední bolševický primátor, zapálený komunista, rozhodnutý poslat v 89 na lidi armádu. Ta mu to naštěstí odmítla.
  *11*
  • Děkuji za poučný dějepisný exkurs, nicméně:
   1) Jste si jist významem slova "bolševický", případně dokážete ho srozumitelně popsat?
   2) Dokážete vysvětlit, jakým postupem by primátor mohl poslat na lidi armádu (to, zda byl rozhodnutý, je irelevantní)?

   Děkuji.
  • Dočkej času...
   Kdo se nepoučí z dějin, špatně...
  • Znáš opravdu jen krátké dějiny že!Jen do roku 1948.Co si přečíst trošku dějin zpět,od unora 1948,třeba po vraždu katolického reformátora Jana Husa?Třeba pak nebudete tak krátkozrace eurosenilní
  • jediný kdo poslal na lidi armádu byli ti prašiví ukrobanderovci, ať žije svobodný donbas
 • Obávám se, že Rakušané vystřízlivěli z merkelovského migračního opojení příliš pozdě, že počet náboženských militantů islamistického ražení přesáhl v Rakousku kritickou hranici a nyní v rámci demokratických vymožeností budou islamističtí exponenti dál a více ukusovat z koláče moci a budou požadovat pro sebe další výhody tak, aby v dohledné době rakouský demokratický systém nahradili teokratickým režimem, kterým jsou také ohroženy velké demokratické státy západní Evropy, zejména Francie, Německo a Švédsko. Odpovědnost jasně spadá na vedení EU a na vládnoucí politiky zmíněných států západní Evropy. Juncker, Merkelová a spol. by měli stanout před trestním tribunálem...Nynější premiér Rakouska Kurz si počíná chvályhodně a měl by přitvrdit. Demokracie se musí bránit. Politika ústupků přinesla v historii vždy jen zhoubu a zmar, stačí si vzpomenout třeba na chamberlainovské ustupování Hitlerovi, Mnichovskou dohodu atd.
 • My jsme asi 15 let za Rakouskem. Takže nás asi čeká teprve výstavba a až po delší době následné kroky?
  Já tedy doufám, že budeme rozumnější.
  (I když, máme tady pár takových, kteří se živí jen hubou, ale na "vítání občánků", rozuměj-inženýrů, špíčkových gynekologů, chemiků-obohacovačů, bez dokladů pracují až se falešné brýle potí).
  (Další skupina se pojede opět "omluvit" do dojčlandu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit