Přejít na výpis diskuzí

Zavřené mešity a vykázaní imámové? Zaplať pánbůh...

13.6.2018 14:40
Lukáš Strašík 19 příspěvků

Leda k smíchu je společnost, která nedokáže chránit své hodnoty, a neméně k smíchu je stát, který netrvá na dodržování svých zákonů. Uvědomili si to v Rakousku, uvědomili si to v Itálii a je nejvyšší čas, aby to došlo i zbytku Evropy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Asi mu nějakej muslim obtáhl manželku.
 • Prchat z EU. V4 Musí držet spolu už z pudu sebezáchovy.
 • Děkuji za poučný dějepisný exkurs, nicméně:
  1) Jste si jist významem slova "bolševický", případně dokážete ho srozumitelně popsat?
  2) Dokážete vysvětlit, jakým postupem by primátor mohl poslat na lidi armádu (to, zda byl rozhodnutý, je irelevantní)?

  Děkuji.
 • Je to prosté, migrace zničí EU. A tu likvidační migraci podporují falešní a hloupí vládci EU. Ničí sami sebe. Kdo chce být-žít ve společenství hlupáků? A jak dlouho asi?!
  Evropa není nafukovací. Nelze každému vyhovět a umístit jej. Tak proč Bruselští politici pouští miliony zbytečných, neužitečných, nebezpečných, neintegrovatelných a nechtěných Afričanů k nám, když budou muset "zítra" sdělit STOP! A co budou bruselští dělat, aby se zbavili těch milionů, které už u nás jsou? Neuměli se jich zbavit doteď, nezbaví se jich ani potom. Vyvolá to násilí v ulicích a poteče spousta krve. Ano, my je sice vyeliminujeme, ale za jakou cenu a vůbec proč? Kde se schovají a na co se budou chtít vymlouvat ti politici, kteří způsobí tento exodus?! K němu zákonitě logicky dojde. *16* *16* *16*
 • Kdo se nepoučí ze své historie, bude si ji muset prožít znovu! 1683 u Vídně byl Turek poražen, díky Polákům, Maďarům i českým vojskům. A dnes? Každý osmý Rakušan je muslim. A jejich počet se exponenciálně zvýší za dvě dekády. Kam kráčíš, Rakousko? A kdo ti pomůže podruhé, pomůže li vůbec...?! *16*
 • Rakouská vláda nikdy nespí – zvlášť v boji proti radikálním muslimům....
  Nelze se divit. Vždyť Rakousko má s mohamedány ty nejhorší zkušenosti, na rozdíl od všech severských států. Ty si to musejí zkusit na vlastní kůži - a už také zakoušejí. Proto říkám, každé zlo je k něčemu dobré. Tak se jim snad v jejich tupých makovicích začne konečně rozsvěcovat.....
 • Dočkej času...
  Kdo se nepoučí z dějin, špatně...
 • Nedávno jsem napsal ,stačí otočit loď na moři a je pokoj.

  Otočit dnem vzhůru...
 • Nedávno jsem napsal ,stačí otočit loď na moři a je pokoj.Složité manévry jsou v tomto případě na nic.Kdo chce z ohrožené vlasti a má pas i neplatný pořád lepší než toto svinstvo.To co se děje v Německu a Francii je pouze na kulku či šibenici.10.6.bylo vypálení Lidic.Jestli tam byl pochcaný kníže položit věnec za své soukmenovce a jejich zvěrstva?
 • Je dobře, že se něco děje. Je sice za minutu dvanáct, ale i to je dobré. Zajímavým jevem je to, že najednou i autor článku změnil rétoriku. Dříve byl zastáncem imigrantů a islámu přisuzoval právo na existenci zde v Evropě a kritizoval dosti ty, kteří vyjadřovali obavy ze šíření islámu u nás.
 • gaheris
  Vstanou noví bojovníci!
 • pud sebezáchovy
 • Znáš opravdu jen krátké dějiny že!Jen do roku 1948.Co si přečíst trošku dějin zpět,od unora 1948,třeba po vraždu katolického reformátora Jana Husa?Třeba pak nebudete tak krátkozrace eurosenilní
 • jediný kdo poslal na lidi armádu byli ti prašiví ukrobanderovci, ať žije svobodný donbas
 • http://antifa.cz/content/jkg-2017-brnenska-ods-si-podava-ruku-s-neonacisty-fotbalovymi-chuligany

  O co je horší mešita a imigranti, než běsnící fašistická (bolševická) lůza vraždící lidi po milionech. Dodnes mají nacisti v Brně příznivce, kteří by v jejich vraždění rádi pokračovali. Jen nutně potřebují "nepřítele". Nejlépe nějakou dobře rozeznatelnou menšinu, která nemá zastání u většinové společnosti, ani se neumí moc účinně bránit.
  Pernica - poslední bolševický primátor, zapálený komunista, rozhodnutý poslat v 89 na lidi armádu. Ta mu to naštěstí odmítla.
  *11*
 • Obávám se, že Rakušané vystřízlivěli z merkelovského migračního opojení příliš pozdě, že počet náboženských militantů islamistického ražení přesáhl v Rakousku kritickou hranici a nyní v rámci demokratických vymožeností budou islamističtí exponenti dál a více ukusovat z koláče moci a budou požadovat pro sebe další výhody tak, aby v dohledné době rakouský demokratický systém nahradili teokratickým režimem, kterým jsou také ohroženy velké demokratické státy západní Evropy, zejména Francie, Německo a Švédsko. Odpovědnost jasně spadá na vedení EU a na vládnoucí politiky zmíněných států západní Evropy. Juncker, Merkelová a spol. by měli stanout před trestním tribunálem...Nynější premiér Rakouska Kurz si počíná chvályhodně a měl by přitvrdit. Demokracie se musí bránit. Politika ústupků přinesla v historii vždy jen zhoubu a zmar, stačí si vzpomenout třeba na chamberlainovské ustupování Hitlerovi, Mnichovskou dohodu atd.
 • My jsme asi 15 let za Rakouskem. Takže nás asi čeká teprve výstavba a až po delší době následné kroky?
  Já tedy doufám, že budeme rozumnější.
  (I když, máme tady pár takových, kteří se živí jen hubou, ale na "vítání občánků", rozuměj-inženýrů, špíčkových gynekologů, chemiků-obohacovačů, bez dokladů pracují až se falešné brýle potí).
  (Další skupina se pojede opět "omluvit" do dojčlandu).
 • Nejde o (dočasnou) ochranu lidí, ohrožených ve vlastní zemi násilím. Ti se musí jednou vrátit domů, aby znovu vybudovali svou vlast, kterou jejich spoluobčané zničili. Jde o ochranu Evropy před parazity, kteří se nehodlají živit vlastní silou a tak to chtějí hodit na nějaké živitele, jde o ochranu Evropy před vytvářením rakovinných buněk potenciálních uchvatitelů, kteří jsou na cestě k likvidaci jejího obyvatelstva a obsazení území, které z důvodů ryze politických považují za své.

  Všichni lidé, bez rozdílu mají stejné právo - právo na život a stejnou povinnost - svůj život bránit. Můžeme poukazovat na to, že příchozí z východu i z jihu právě toto právo i tuto povinnost uplatňují v praxi. Jistě, ale Evropanů se týká totéž.

  Pojmy demokracie, humanita, svoboda, multikulturalismus jsou sice krásné, ale mají svou mez. Mez, za kterou začínají platit pojmy otroctví, vyhnanství, smrt, zánik.

  Pomoci, kde je skutečně třeba, to ano. Obětovat sebe i své hodnoty však ne. Pokud se ti, kdo jsou nástrojem, předvojem uchvatitelů tlačí do Evropy za pochybnou vábničkou blahobytu, pak je nutno bez kompromisů izolovat je a posléze poslat zpátky.

  Pamatujme na Řím
 • To je sice dobře, ale perspektivně nedokonalé. Prevence stačila-nevpouštět ty hordy nepřizpůsobivých a byl klid. Teď už je na to pozdě. Bez radikálních opatření to nepůjde. A mezi nimi jsou deportace. Masové deportace. Jak imbecilní jsou ti ze Západu hovoří realita. Včera Taliáni nevpustili zahraniční loď s dárečky z Afriky ale dnes vpustili loď italskou, s ještě větším počtem dárečků. Západ tápe. A jeho představitelům je trapné ukázat pravdu a jejich pomýlení. Realita to ale ukazuje v plné nahotě a bude hůř. Dojde na má slova, bez radikálních opatření to nejde. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit