Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • FUUJ FUUJ FUUJ Duka, ODS,TOP,BABIŠ KDU a spol, hu nas každy volí ČSSD,Zemanovce,Komunisty. FUUJ rádoby novináři...
 • Tohle jateční prase budu asi vídat za chvíli často,co? *11*
 • http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Vrazda-naroda-Pristi-rok-prijde-rozvrat-a-bida-varuje-advokatka-Samkova-Vinik-Pry-Pospisil-283292
 • takže socani přebírali ekonomiku čr od pravice s propadem -1,2 % HDP 1998,
  pravice přebírala od socanů ekonomiku + 6,5% HDP 2006 a
  pravice předala ekonomiku 2013 s propadem HDP - 0,9% za rok 2012 .
  + cirkevni zlodejna takoveho rozsahu ze chteji cirkve a DUKA s VLKEM i pozemky a domy v okoli Hradu!!!
  S-Karty ktere stoji 1,8 miliardy za rok misto dosavadnich 470 milionu , OPENCARD, Grypeny, VYHLASKA PRO NEMOCNICE KTERA OMEZILA ZDRAVOTNI PECI ZA UCELEM JEJICH PRODEJE CHRENKOVI. Jen volte debilove TOP a pravici ktera je ve skutecnosti leda strana ztroskotancu a zodeju. Jako byste zapomeli ze Zeman musel zachranovat banky po Klausovi bylionu Kc a jeste podporovat ekonomiku !!!
 • Byznys Pavla Fouska je založen na společensky hendikepovaných lidech a neřádně fungující veřejné správě. Pravičacká verbež totalne rozvrácí statni spravu a obchoduje s lidskym masem ..........

  http://www.ceskapozice.cz/domov/pravo-bezpecnost/byznys-s-mentalne-postizenymi-zajima-nekoho
 • Tahle levicová slibotechna by raději měla usilovat o pořádek ve vlastních řadách. Jsou u nich lidé co mají moc másla na hlavě. Moc dobře vědí že v těchto volbách jim nejde o osud lidí ale o vlastní brebendy. Již jednou dokázali jak neumějí nic zařídit. Za jejich vlády se kradlo o sto šest, v legislativě nic neudělali, dneska dokonce hlásají že by chtěli vládnout s podporou komunistů. Lidi bez páteře.
 • Je mi ho chudáka líto,asi si ráno vys... mozek ...co s takovým.. ponechat ho svému osudu.....
 • ČSSD chybí fundované, dynamické a morální osobnosti a samočistící mechanismy. Prostě Hulínský, Březina, ale i Hašek , Emmerová a řada dalších nemají ve straně co pohledávat, a na vysokých postech už vůbec ne, protože nemají co nabídnout, nic neřeší akorát se vezou. A že jich má tato strana zatraceně hodně . Volil jsem je dvacet let, ale nyní uvažuji o změně. Už toho bylo dost, jsou prostě nepoučitelní. .
 • Jak reagovat vždyť je to jen samá sproťárna. Jedinej článek není o slušnosti. Vždyť každý nadává a určitě nic nedokázali.
  • Milí Vašku, jediný článek není o slušnosti, protože jsme tuto rakovinu nechali rozbujet. Léčba bude dlouhá a drahá a ještě s velkým otazníkem na vyléčení. Protože celý národ držel hubu a krok pomalu čtvrt století a tak nyní sklízíme plody jejich práce, kterou jsme nekontrolovali a nehali je k žádné zodpovědnosti a stále dokola jsme je volili až na výjimky, kteří si to uvědomovali již dávno, ale většina je přehlasovala. Prostě si nechali rádi vymývat mozečky. .
  • Hulínský , tituly před i za jménem a jak toho dosáhl, jinak práce na Magistrátu v tandemu s ODS včele s Bémem leta s Březinou.
   1985 Střední odborné učiliště elektrotechnické v Praze
   (výuční list, maturita
   1998 - 2008 Policejní akademie České republiky
   - magisterské a postgraduální doktorské studium, titul Mgr. a Ph.D.

   Akadémia policejného zboru v Branislave
   - postgraduální studium zakončeno rigorózní zkouškou, titul JUDr.
   Zajímavé, jak často studují v Plzni nebo v Bratislavě. Čím to asi je. Např. i Bárta, Benda, Hašek a další.
 • Buďte rozumní, nevolte levici, která zadluží naše vnuky. Volte "pravici", která stihla okrást a zadlužit už vás!! Dokázali jsme, že to dokážeme! Víme, kam jdeme!! Nevolte politické panice, volte staré zkažené politické děvky, ty nejlépe ví, jak vás okrást.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit