Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... děkuji za okamžité potvrzení demence blbečka, kterou mám jako vždy naprosto u zadnice :)))
  • ... čau, debilní bezdomovče, doufám, že také nyní popíjíš skotskou jako já, polib mi, srááči :)))
  • ... zavolej, chci si vyslechnout kr*pla :)))
  • ... pa, debílku, má špičková whiska mě opět voláááááááááááááá :)))
  • ... uhlasuj se, ty dementní bezmozku, já už jsem pryč, trosky jakom ty mě absolutně netankují :)))
  • Tací bachoři jako je vyobrazená fotka určitě ne politici ani bankeři ani televizní moderátoři ani policajti ani dustojníci ani podnikatelé z doby rozkradení Národního majetku ani hordy nadaci prohlubovani zamestnanosti co ještě manualne nic neudelali proste taci bachrati a takové tlusté v uradech i v politice podnikaní nezchudnou jen tučnejí všady si vozí zadky auty .
    Lepe říci schudne česko když nebude ropa ,to určitě bude štíhlejších lidí více než když každá firma má auta pro papalaše s státní učasti i pro vedekyne proste plýtvá se na auta na uredniyky na nadace plýtvá se moc na policajty jejich luxus aut plýtvá se na Baiše obklopeného Slovaky a S lovenkami okupace Slovaky je v ČEském státě zřetelná ,doba Havla kdy Česko patřilo lidem České narodnosti narozeným v České republice do zpětných generací ničí teror Bbaiše a jeho hnusných metod č ekame vasadek Antropoid z Anglije Gabčíka Valčíka zničit Slovenského Protekltorra Baiše ta ta ta
    • dzixy
      Teda taková slátanina, kdo tomu má rozumět??? *1*
  • premiér Babiš dotace nepotřebuje








    PCHE !!!!
    • vanhorne
      "premiér Babiš dotace nepotřebuje"
      Stihany Bures mozna ne, ale jeho kozy, kralici a ruzni hnizdici operenci urcite.
  • Nevíte někdo, co na to říká zeman a kajínek ?
  • Česku by prospělo, kdyby Zeman odstoupil ze zdrav.důvodů, třeba že má tu panickou prostatu nadranc. *1*
  • Stačí porovnat jak na tom byly Země Koruny České když byly součástí Rakouské monarchie a jak na tom byly v době, kdy byly kolonií CCCP.
    • vanhorne
      "kdy byly kolonií CCCP."
      Az se z Ceska stane dcerina spolecnost Agrofartu, bude lip vzdyt to Bures slibil.
    • Asi jako když si svoje přirození porovnavaš s malým 5ti letym z tvé oblíbené Alabamy .))
      • Nejsem Becherovič a proto nesleduji videa z Alabamy.
        • My víme,nekecej pedofile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit