Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkujte mediím které u mladých propagují drogy. Specielně časopisu Reflex.
    Jinde ve světě novináři nemají "svobodu" vymývat mladým hlavy.
  • .................další sfetovaný h-ovado, který nenepadne nic jinýho než si sednout za volant a zabíjet.....
  • Jsou zde téměř dva paralelní příběhy. Co na to naše demokratická justice?
  • Naštěstí to nebyl Janoušek. Toho lumpa odsoudí, nemá politické krytí, ani miliony na nákup spravedlnosti.
    • Tak tak, vodsere si to exemplárně za všecky papaláše a pojede se dál. *6* *7* *8* *9* *13*
  • Někteří lidé jsou nezvladatelní za střízliva,co potom když jsou nacpaní někým svinstvem.Zákony mají chránit slušné lidi a né arogantní dobytek.
    • To skončilo v roce 1989.Mě se 2x stalo svobodně a demokraticky v tomto bordelu pokuta za 43 let za volantem vč ZVS v bojových podmínkách i bez světel,že jsem byl sestřelen na dálnici D1 a já poškozený zaplatil pokutu 2000,Kč a podruhé na světlech na zelené ,abych projel křižovatku tak mi takový cucák dal 1000Kč.Beru to od té doby jako křivdu budu proti aby takový policista s nižším IQ měl mít přidáno.Pro hasiče s přidáním naprostý souhlas!Dnes se bere k policii každý nýmand bez schopnosti zhodnotit situaci.Já s vámi zatočím,protože jsem policajt.Doporučil bych školení u policistů Rakouska a Německa to jsou profíci.
  • Za jízdu pod vlivem alkoholu a nebo nějakého jiného svinstva, které ovlivňuje pozornost řidiče by mělo být minimálně 3 roky natvrdo, protože jde i podle paragrafu 272 o čin obecného ohrožení. A pokud to řidič udělá opakovaně, měl by podle odstavce 2 dostat třeba 8 let. A pokud nějaký takový feťák a nebo ožrala někoho zabije, měl by být souzen za úmyslnou vraždu.
    Jinak se tu stále budou promenovat na silnicích ožralové a feťáci, kteří budou ohrožovat ostatní na životě.
    Ale pokud budou voliči stále volit politiky, které to absolutně nezajímá a naopak, kteří sami chlastají i v pracovní době, tak se tu nic nezmění.
  • To už je u nás díky Janouškovi banalita. Žena, která se pokoušela zadržet jeho, přežila jen náhodou. Zdrogovaného Janouška vyšetřili jen orientačně na alkohol a dostal 3 roky. A vzkaz pro lidi? Pijte, vrážejte do lidí, ujíždějte od nehod, nic moc se vám u nás nestane! *16*
    • Stane pokud nepatříte k póvlu typu jmenovaného.
  • Ať si vezme advokáta Víta Širokého a vyfasuje 3 roky nepodmíněně, jako Janoušek a taky byl sjetý. Policistka neměla co lézt před auto, které jede 100 km rychlostí. To je, jako když Ivetka vběhla po rychlík.
  • Opít se,nebo užít drogu a pak sednout za volant je adrenalin,který bude stále vyhledávanějším"uvolněním",zvláště u finančně dobře zajištěných primitivních jedinců,kterým chybí základní morální instinkt.
  • Fetak ma na svedomi smrt,pokud disponuje s tucnym kontem,patri do rady chranenych,
    jezdi se sanemi za nekolik melounu-muze klidne spat a jeste vtipkovat ,ze ji nedodelal na miste.Ovsem je-li fatka Franta ze Lhoty,je v sunce ,neni chraneni imunitou ,kmotrovstvim,
    pak bude dychat cezeny vzduch brzy a na dlouho.Neni Metr jako Metr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit