Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato země je už ztracená. Jen skutečná revoluce by pomohla. Mafie, mafie, mafie.......Budu volit černého , jenom né Fišera !!!.
    • Souhlasím,Fischer je nejhorší možná volba.
      Tenhle chlapík totiž narozdíl od některých dalších šílených kandidátů dokáže klamat tělem-na pohled se sice snaží vystupovat jako nekonfliktní slušňák,ale když se podíváme trochu pod povrch,zjistíme,že jeho skutečné postoje jsou velmi nebezpečné.
      Stačí si uvědomit,kdo ho sponzoruje( a Chrenek jistě ví,proč to dělá),s kým se stýkal při své návštěvě v USA(McCain,Kissinger...),jaký měl postoj k americkému radaru v Česku,jak se přátelí s vedením nelegitimně vyhlášeného narkostátu Kosovo či jeho výrok ve smyslu,že nebude respektovat výsledky demokratických voleb a neumožní sestavit případnou vládu složenou z levicových stran.
      Také se nechal slyšet v tom smyslu,že současné nekoncepční a drastické škrty z kalousko-nečasovské dílny jsou podle něj příliš měkké a že kdyby bylo na něm,byl by ještě tvrdší.
      Proboha lidé,bděte-takovéhoto výtečníka snad chcete za prezidenta?Není všechno zlato,co se třpytí!
    • ... nikoho nezajímáš :))))
  • Ta ODS je jedna velká mafie.
    • Ani bych neřekl, to spíš TOP 09, Lidem a VV je směska banditů a vykořisťovatelů, protože teplický primátor Kubera je do morku kosti poctivý člověk a je v ODS. Pravda je, že by pražští členové ODS nebyli zrovna nadšeni, že by byl jejich předseda a natož i premiérem, proto spravuje město Teplice a ne Prahu a případně i celé Česko.
  • Chléb a hry pro plebs, aby nezlobil, jako v antickém Římě.
    Takže hry už máme a kus toho chleba se v nejhorším jistě také najde.
    Když si vzpomenu jak ta Bobo baba řádila po Listopadu v televizi. aby uchovala vliv soudruhů... pak se ulila ke korytu do Bruselu a teď by chtěla strašit na hradě. Takhle na E 55, ale ona už ta fasáda také není to co bývala... *1*
    • No hlavně, že před tvou krásou by zbledl závistí i Jean Marais. Škoda, že už nežije....
    • Ubožáku ,myslím,že by se slušelo o dámě hovořit zdvořileji.To pokud se snaží paní Bobo
      prezentovat,tak jsou do důvody,aby se také o ni vědělo a jistě nemá na to,aby si platila
      reklamu.Toto vše splňuje bezplatnou reklamu.Ty soudruhy všeho druhu v TV máme pořád,
      pokud to ušlo Vaší pozornosti.Teď jenom pro změnu si hrají na kapitalisty a to základní,že by
      měli být nad věcí jim jaksi uniká.Nestrannost a zdravý selský rozum to většina z nich postrádá.Paní Bobo má mojí úctu a podporu.Nedělá to pro sebe,ale proto,že to tak cítí.Je
      v pravém slova smyslu vlastenka a to se Vám nelíbí?Říká se také,ve zdravém těle,zdravý
      duch.A to se Vás asi týkat nebude.Podle Vaší duše musíte být pěkný pazgřivec,který si
      dovoluje urážet vulgárně hezkou ,inteligentní a statečnou ženu.
    • ... to z Tebe nikdy nic ani na minutu nebude, výkale :))))
    • Jak to víš kozomrde ??
      • Já to také vím, že Bobo kdysi šlapala na E 55, poněvadž jsem fotil jako divý tenkrát z autobusů ČSAD, RVD a teplické MHD( nyní pod Veolia ). *1* .
  • Vnitro ODS zapracovalo - hnus
  • Já se spíše divím, že do tohoto "mlejna" vůbec šli. Utratili peníze zbytečně, ale to by se stalo stejně , protože na zvolení stejně šanci neměli. Okamury a Bobošíkové je mi docela líto, bohužel ale si to zavinili sami špatným odhadem svých šancí. Zato Dlouhého mi líto není vůbec, alespoň dostal za vyučenou a zaleze. Doufám ještě, že za vyučenou dostane dalších 7 uchazečů, což se stane tak, jako tak, a nikoho z nich mi také líto nebude.... za této situace mi může být volba prezidenta ukradená - ani jeden z nich mi nestojí ani za to, abych kvůli němu vůbec vstával z postele. Myslím, že to bude přes polovinu národa - ať to vezmu zprava či zleva, každý z nich není vůbec k ničemu !!!
    • Mně není líto Bobošíkové, Okamury ani Dlouhého, vždyť jsou to jen podělaní kariéristé a nic jiného. Vnitro ODS za nic nemůže, ale můžou si za to sami lidé, kteří si při podpisech dělali srandu z kandidátů na post presidenta. Raději poslouchat Josefa Haydna než Františka Škroupa, protože ten domov je už dávno v p.r.d.eul.ce vážení. *16* .
  • Je třeba vyřadit ty nepohodlné, už se na to našel i způsob. Kde jsou zalezlí ti "strážci" demokracie ? Jsou to státní zástupci ? Soudci ? Kdo tahá tak snaživě za nitky ?
    No, co jsme chtěli to máme, ale dá se to pořád ještě napravit, jenom chtít.
    • Já to vím, ale neprozradím. *1* .
  • okamura mě nepřekvapuje. Proti jeho osobě se vedou urážlivé a zesměšnující kampaně už delší dobu. Je znát že není napojen na modro oranžové kmotříky a díky tomu není ovladatelný současnou sebrankou co tahá za nitky. Je pro ně nebezpečný a musí bejt zastaven.
    Proč média tak jako do něho nestřílej na Fischera? kariéristu z ksč a dnes prej demokrat.
    Okamura je špatnej za to že řekl že cikáni můžou mít vlastní stát. A proč ne. Když jsou tu tak strašně diskriminovaní a je jim tu u nás tak špatně můžou táhnout a mít vlastní stát.
    Jenže pak zajdou ve špíně a povražděj se mezi sebou navzájem když už nebudou moci okrádat nás zlé bílé.
    Ve vládě sedí megazloděj Vondra a na hradě největší zločinec od roku 89 Klaus.
    Ale propagandě vadí jen Okamura a Fischerovi té šedé bezcharakterní loutce v rukou kmotrů lezou do zadku. Je to ubohá fraška.
    • Bobošíková by mě spíš nepřekvapovala, protože mnozí s ní nesouhlasí s postojem k nenarovnání vztahů se sudetskými Němci, poněvadž ne všichni byli po vůli Hitlerovi, taky se našlo pár rodin, kteří byli antifašisté. Jenže národ Český vyhnal i ty slušné, poctivé a místo toho do pohraničí nabral verbež z východu a teď je situace jaká je. *16* .
  • Už je jasné proč mister Chrenek daroval dalších 5.mio.Kč. Ficherovi na volební kampaň.Žid Fischer musí být zvolen stůj co stůj.Masírování veřejností teprve propukne.položím jednu otázku?Jakými morálními klady oplývá budoucí president Fischer?Představuje onu morální veličinu,která chce býti presidentem ČR?Byli-li jsme do součastnosti zasypávaní židovskými pohádkami o Vyvolených,jejich utrpení,atd.,pravé pohřební veselí nastane těsně před volbami.Skutečnost,že vyškrtli Okamuru,Bobošíkovou je ze strany zainteresovaných projev obav o samotný výsledek.Takže třeba snahy veřejnosti eliminovat v samotném zárodku.
  • To je opravdu neočekávané. 50.léta-hadr.
  • Pan Vl.Skutina ve sve knize napsal:

    Vite,kdy byli 1.svobodne volby?
    Kdyz Panbuh stvoril Evu a rekl Adamovi-NA,A VYBER SI...

    Ale tato kriminalni vladnouci spodina to vylepsila-dala Evicek vice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit