Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně zdražování nevadí. Dřív jsem koupil deset rohlíků a litr mléka. Teď rohlíky v kuchyni rozpůlím nožem, takže jich mám dvacet a litr mléka rozliju do dvou půllitrových lahví. Tak mám za stejnou cenu dvakrát více. Na mne si hladomor nepřijde....😯

  • alicia1

    Zda se, ze porusteni cesti soudruzi vyhnani ze Seznamu, nasli nove utociste kde se mohou vysemenit. Z jejich lamentaci primo sala tezka frustrace z hlemyzdiho tempa, kterym se pohybuje "osvobozujici" Blitzkrieg fuhrera Putina. Uvitani armady SS ktere bylo planovano na 4. brezna v Uzhorodu se take nekonalo. Holt, fuhrer mini, ale pan buh meni., c’est la vie.

  • Právě jsem dojel nasr.ny z lidlu. Plno ukaček, vysmati jak leča, lidi do padesatky, slušně ohaknuti, mladi chlapi co by meli bojovat, hlučni jako by jim to patřilo a koše narvane k prasknuti! Tak tihle určitě nestradaji, nasinci take nakupy nemaji....

  • TheGGG

    není to naše válka, nijak se nás vojensky netýká a mě zajímá pouze to jak lokajové z pětikolky podpoří tento stát a jeho občany v době blížící se krize... fidlala ať si hlavně nehraje na státníka s mezinárodním vlivem, když je sotva vrátný bruselu

  • Velké řečnování mělo 2 vrcholy. Převelice úsměvná nabídka válečného štváče, že si ČR vezme jako patronát nad výstavbou některých oblastí Ukrajiny. Hochu to těžko. Tady máme svých problému dost. Ty budeš jako válčit? Za naše? A my jako budeme pak stavět? Též za naše? Možná přijedou brigádníci ze sněmovny. Jistě jim půjde práce na stavbě jako dnes to  tleskání. Ovšem místním vrcholem bylo opět pozérství a plané žvasty nějakého Fialy. Domácí potíže, energie, zdražování, peníze na děcka? Vše zapomenuto. Jistoty musí mít především UKáčka.

  • goyim

    Jediné co je zde totál úděsné je jak je česko profilckováno USSáckou pátou kolonou.

    Je nejvyšší čas vyjít do ulic a této prašivácké USSácké pakáži ukázat kdo je zde doma.

    Je třeba začít u hlavy - Fialovou vládou. Pak pokračovat u "novinářů" a jiných aktivistů z neziskovek.

  • Nebudeš se na té ulici úplně sám, cítit opuštěný, až se všichni budou vyklánět z oken a při pohledu na tebe si ťukat na čelo? 😀

  • Na školení vás čili psát ta dvě SS. Zatím dobrý, to vám fakt jde. Mezi UA fašisty nevidíte? Já jenom pro pořádek. 

  • Zbytečné. Tam už pomůžou jedině elektrošoky.....🙂

  • Novák je hrdina!! A jak takové lidi chcete poznat? A co jim bude člověk jako vy ukazovat? Kecy od klávesnice a vylitý mozek? 

  • Zase jsi spolykal předžvýkané kecy sr..čkovize NOVA a jim podobných? 😉 A teď jako správný bezmozek NOVÁK  opakuješ ty kydy ZNOVA a ZNOVA.....nevzdávej to, tvůj psychiatr v tvé uzdravení věří.....i když já ne.....podle mne hloupý ZNOVÁK jsi a navždy jím zůstaneš....😀

  • Ježkovo zrakové orgány!! To bude vyloučení alespoň na dvacet dva let. Hrdinu, kandidáta na metál od Senátu a situačního komika takhle označovat? 

    Pro ukrajinská mediální a politická masáž (slovo ilustrující ruční uspokojení považuje redakce za nevhodné slovo i když jde o medicínský výraz) bude pokračovat i přes Vaše nevhodné a neobjektivní příspěvky. Heroj nemůže být přeci lhář!!

  • goyim

    Kdyby jenom Ukrajinci. ;}

  • goyim

    "Rusko podle něj nechce válku na Ukrajině zastavit."

    Řekl lhář a zkorumpovaný miliardář Zelensky. Realita je bohužel taková, že je to právě Ukrajina v čele s touto parchantskou loutkou, co kompletně ignoruje diplomacii ze strany Ruska. A dělá to na základě tlaku Ušáka a Čajovníka, kteří to blokují. Tohle už je veřejným faktem nějaký pátek. Třeba se i Tiscali chytnou.

    Západní propagandistická mašina opět tzv. vyrábí souhlas o tom, jak to Putin nechce zastavit a "připravuje se na dlouhou válku". To je samozřejmě projekce Ušáka jako obvykle. ;} Obviňovat druhé z toho, co sám dělá, je jeho klasický modus operandi.

  • Ses p o s r a l v kině de bile?

  • nováku vem si prášky!

  • Jediné co je zde totál úděsné je jak je česko profilckováno ruSSáckou pátou kolonou.

    Je nejvyšší čas vyjít do ulic a této prašivácké ruSSácké pakáži ukázat kdo je zde doma.

  • Ty musíš mít opravdu těžký a bolestný život.

    Vyzvracet něco takového ze sebe na to musí být opravdu "myslivna". Nebo jen opisuješ co ti nějaký zparchantělský ruSSácký zm..d poslal z jejich pelešince v Korunovační? Co ti za ty žvásty platí?

    V jednom jediném máš pravdu - že ta ruSSácká hnídská bestie by po té co by Ukrajina padla nezaství na její západní hranici. Proto musí Moskva dopadnout jak Berlín v 45 a před mauzolem se povalovat kadavér z toho skřetského komouš. bandity putina.

  • Primitivnío žvást primitivního ruzSSáckého trolla. 

    Kolik ti ruSSáckof...ilcko za tyto žvásty zparch..tělecké ruSSácké bes..ie platí?

  • Tato vláda není naší vládou, jsou to zaprodanci USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit