Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Copak Halík, to je hlava otevřená, sekerou. Tak Zelenskij údajně zahnul kramle do Polska, no dejme tomu. Naše vláda prohlásila jak se nebudou smět dezinformace zveřejnit pod trestem, takže už budou konečně zticha? Na parlamentních listech hezky omezili diskuze, takže asi nátlak a hrozba, jak jinak! Zbývá nám tady pro názory jen Tiscali a slovenský web sk.news, Bude to asi tak jako za Rakouska-Uherska kdy kamelot volal, co je černé to je lež, co je bílé je pravda než bílá cenzurovaná místa zaplnili ptákovinama! A naši slavní vedoucí představitelé vyhlásili stav kdy nebudou muset ty miliardy zdůvodnit za co je prošustrovali, já na bráchu-brácha na mně, pěkně děkuji

    • Naše česká zem je v zadeli a já pořád poslouchám co potřebuje Ukrajina

  • Do války se slovně vložil i americký prezident Joe Biden. „Putin může obklíčit Kyjev tanky, ale nikdy nezíská srdce íránského lidu," pronesl také ve své inspirativní řeči.

    • gaheris

      A v Čečensku ho taky nemaj rádi, to může vidět na Václavském náměstí! Tam se to panečku demonstruje. Ke vzniku Československa, ke vzniku protektorátu, k vítěznému únoru, ke konci jedné strany-zvonění klíčema, k podpoře Ukrajiny, to vám řekne každej čečenec narozenej v České republice. To jsem zvědavej k čemu se bude zase demonstrovat? A jeden Zelenskyj prohlásil: My tu válku vyhrajeme, to by se tady jeden každej čech málem udemonstroval, ještě že máme ten Václavák, tam se nás vejde!

    • :-D

    • Nojo emerickej děda to má pomotané

  • Kdy ten pán pochopí že ho Evropa obětovala pro své pohodlí.A nejen Evropa. Při projevu Bidena bylo jasno řečeno že jsou stateční, ale že jim USA nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit