Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    To je ale hlava ten Zelenskij! Předpokládá, že to vyhraje. No to si myslel Napoleon a Hitler taky! Tak já vám nevím!

  • Zelenskému musí být jasné, že pokud se do konfliktu/ války Rusko - Ukrajina přidá armáda jiného státu, bude to totální průůser, ze kterého kouká třetí světová...

  • Běž bojovat za svobodnou Evropu, Zeman a Fiala ti to schválili :-D


  • Tady je zase "moudrosti" od "rudých věřících" a od jedinců ducha mdlého a slabého.☹

  • :-D

  • "Zelenskyj: Padne-li Ukrajina, padne celá Evropa."

    To je blb :-D

    Tolik let si Ukrajinci mysleli, že se s Rusákem nemusí vůbec bavit, protože jsou takoví mazlíci NATO a ejhle, chybka se vloudila.

    Chudáci Ukrajinci, co teď odsírají blbost svých politických elit, si snad ani neuvědomují, kdo je do těch sraček dostal. 

    Češi jsou ale stejně blbí. Budou teď platit, jak mourovatí a bude to ranec! 

    Komu se to nelíbí, ať si na víčko nádrže nalepí ukrajinskou vlaječku, ti chytřejší i americkou ;-)


  • Naše česká zem je v zadeli a já pořád poslouchám co potřebuje Ukrajina

  • Zvláštní, jak se Lidstvo nezměnilo. Před pětisty lety hulákali inkviziční cenzoři na odvážné Giordany Bruny, Albigenské a vesnické babky bylinkářky a nazývali je kacíři a zplozenci ďábla. A Lidé propagandě věřili....pak přišli Nacisté, začali proklínat Komunisty a Židy, a Lidé propagandě věřili. Pak přišli Bolševici, začali nadávat na Kulaky a Imperialisty a Lidé propagandě věřili. Pak přišli Demograti, začali nadávat na Teroristy, Neočkované a Rusofily a Lidé propagandě věří. PŘITOM JE TAK SNADNÉ A DO OČI BIJÍCÍ ZNÁT ZÁKLADNÍ FAKTA, ANI JE NEMUSÍME SLOŽITĚ HLEDAT V TAJNÝCH ARCHIVECH, MÁME VŠE V ŽIVÉ PAMĚTI POSLEDNÍ ČTVRTSTOLETÍ a stejně poslušně táhneme chomout otroctví a propagandy. Máme chytré mobily, počítače, kontakt s druhou stranou světa skrze satelity, ale veškerá technika není nic platná, POKUD NEJSME OCHOTNI NEBO SCHOPNI SAMOSTATNĚ MYSLET...... 

  • Demonstrace dobrý.Ale nesmí to organizovat "Milion chlívků". Nelze zapomenout jak univerzální hulákači mašírovali Prahou s transparentama na kartonech .A v ten moment  to má okamžitě pachuť.Pachuť nějaké křivárny.Jak nejdivočejší z nich chodili před sněmovnu hulákat proti pandem zákonu.Prostě prážáci.Nejlépe jim zde hulákání v ulicích a přejmenovávání jiných ulic.

  • Flanďák Halík je obrovské zlo, srovnatelné snad jen s Putinem !!! Sláva Ukrajině !!!

  • Nojo emerickej děda to má pomotané

  • Jsem Čech ne Ukrajinec

  • gaheris

    Copak Halík, to je hlava otevřená, sekerou. Tak Zelenskij údajně zahnul kramle do Polska, no dejme tomu. Naše vláda prohlásila jak se nebudou smět dezinformace zveřejnit pod trestem, takže už budou konečně zticha? Na parlamentních listech hezky omezili diskuze, takže asi nátlak a hrozba, jak jinak! Zbývá nám tady pro názory jen Tiscali a slovenský web sk.news, Bude to asi tak jako za Rakouska-Uherska kdy kamelot volal, co je černé to je lež, co je bílé je pravda než bílá cenzurovaná místa zaplnili ptákovinama! A naši slavní vedoucí představitelé vyhlásili stav kdy nebudou muset ty miliardy zdůvodnit za co je prošustrovali, já na bráchu-brácha na mně, pěkně děkuji

  • Do války se slovně vložil i americký prezident Joe Biden. „Putin může obklíčit Kyjev tanky, ale nikdy nezíská srdce íránského lidu," pronesl také ve své inspirativní řeči.

  • Kdy ten pán pochopí že ho Evropa obětovala pro své pohodlí.A nejen Evropa. Při projevu Bidena bylo jasno řečeno že jsou stateční, ale že jim USA nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit