Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Chalupa pište si tyto duté komentáře do svého památníčku a ne na tento web, abych Vám ho mohl po čase omlátit o hlavu.
  • Jak jsem si tak četl, o čem soudruh slovenský prezident v novoročním projevu hovořil, hned jsem si vzpomněl na jiného našeho, tehdy ještě československého, prezidenta soudruha Gustáva Husáka. To snad od něj musel opsat! Soudruh Husák také vyzdvihoval úspěchy našich pracujících a neopomněl ani na ty, kteří ve sváteční dny musí být v dolech, hutích, veřejné dopravě či ve zdravotnictví. Takže se vlastně nic nezměnilo. Jenom se nám změnili ti ideoví přátelé a nepřátelé.
  • Kiska se vyprofiloval jako politický hochštapler, který se řídí zhoubnými postuláty bruselských hujerů v intencích amorální merkelovské politické korektnosti. Zeman se vyjadřuje normálně, občas i kecá blbě, ale nepropadá nesmyslným axiómům migračně-musulmanské politiky merkelovců, kteří evidentně islamizují Evropu.
    • Jenom kecá blbě? Motá se ožralý u korunovačních klenotů, do rádia říká "uunda" a na mezinárodním fóru vykládá, že mu řízek chutnal jak bublinková rrdel a tohle je reprezentant naší země. Je proti islamizaci a to je snad to jediné dobré. Podporuje ale rusifikaci a počínšťování.
      • Přesně tak, s imigrační jeho politikou souhlasím, jinak vše ostatní je na korunovační zvratky.
  • Miliardář Kiska se zase jednou za rok podíval ze svých miliardářských výšin dolů a pochválil na duši chudé a bezmocné. Řekl jim pár bezvýznamných vět které ho samotného a jeho ůřad nic nestojí, poděkoval jim, že jsou chudí a bezmocní a že dobře robotují na miliardáře a nadnárodní koncerny za pár euro. A prostí duchem jsou opět schopni jej volit. Filozofické kydy tady plácal v minulosti i jakýsi Patočka a následně nějaký Havel který se prolhal pomocí chátry 77 až na funkci prezidenta. Nic neuměl, ničemu nerozuměl. A to platí dodnes. Náš nynější prezident je vzdělaný a na rozdíl od různých vzdělanců i něco umí a rozumí ekonomice. Proto se k tomu může i fundovaně vyjadřovat. Podobný byl i Klaus. Proto je Zeman náš nejlepší prezident. Jezdím dost často na Slovensko kde přebývám a pracuji delší dobu a vím, že obyčejný Slovák má rád Kisku jako osinu v zadku.
    • Zapšklý komouš, co? Apači, že jsem tě odhalila?
      • Jem rád, že kdo tady napíše pravdu, je ihned označován jako zapšklý komunista. To znamená, že komunisti měli před rokem 89 pravdu. Od zapšklé havlovy chátry to odsouzení opravdu sedí.
    • Koho si Slováci zvolili, to je jejich věc. Ale ten ožrala u nás na hradě je to nejhorší co tam kdy bylo. Ani hospodský povaleč, harmonikář a alkoholik Zápotocký se takhle nevyjadřoval. Ten nynější ožrala se chová a vyjadřuje jak namyšlený, ješitný dlaždič někde v putyce 4.cenové. V. Havel byla osobnost, kterou dodnes uznává a ctí civilizovaný svět.
    • Kiska je typ jako Porošenko. Miliardář, který si koupil funkci prezidenta. Každý z nich pro svou vlast neudělal ani "ň". Srovnávat Kisku a Zemana může jen naivní infantilní živočich. Protože pouze Zeman je politik a státník. A to bez diskuse. *3*
  • Zeman má většinou podporu národa, jeho kritiků je tedy menšina. Mohou jen štěkat. Kisku neznám a je mně lhostejný.
    • Je mě fuk kdo má či nemá zemana rád ,já ho bud volit zase ať se kníže a kalous vztekne.
  • prý Fixka, já nemůžu
    • 90% toho, co tam, řekl ten Slovák, je nemlich stejná jako u nás. Kdo sleduje to, co se děje na Slovensku, nechápe. Ale v politicko korektní ČT se tohle nedozvíme a ani centrum evropské nahoty a pod. centra pravdy a lži na toto neupozorní. To ale neznamená, že se to toto neděje.
      Systémy moci všude dostávají tvrdě na solar, protože jejich zástupci jsou političtí a morální mrzáčci.
      Presstituti napříč nechápou, že občané nejsou burani a informace, byť je presstitutky skrývají, nebo podsouvají ty, které jejich šéfové vyžadují, občané nežerou a najdou si pravdu sami. O to bolestivější to bude proces. Pro ty, kteří ve jménu pravdy hlásají lži. *16* *12* *16*
  • Ze zákulisí, jak vidí Kisku někteří Slováci. Posuďte sami.

    https://www.youtube.com/watch?v=JdAHfc3IByo
  • Kiska je svého druhu lichvář. Kiska vyčlenil na svou kampaň oficiálně více peněz, než mu dovolil zákon. Byl na toto upozorněn, měl být řešen, ale... nic se nestalo. A jistě zde trol Alenka napíše, čím konkrétním ho Kiska zaujal, když je podle něj takový skvělý prezident. Nějaké konkrétní činy. *1*
    • Zajímalo by mě, kolik dostal Zeman na volby od Lukoilu. To se má vyšetřovat, ne nějaký Kiska, to ať posoudí Slováci.
      • Možná to nějak posune trol Alenka. Padni komu padni! *1*
      • Svatá pravda a Šlachta at začne vyšetřovat svého nového šéfa už toho bylo dost na vyhoštění z ČR že Babiši.
  • když to říká prezident sousední země, k níž máme pořád ještě problematický vztah, ale je to tak. O jakém problému to pisálek mluví, že by o rozhodnutí mírotvůrce Havla, který hned ze startu poslal Slováky do kytek tím, že se zasadil o zrušení zbrojovek a podkopl nohy tamní ekonomice?? Ano tím mě Slováci opravdu nakakli. O problematickém vztahu mluví tento pisálek ale nijak ho nedefinuje, protože problém z české strany není. Teď by bylo na místě podat trestní oznámení na pisálka za šíření nenávisti k občanům jiného státu a šířením poplašné zprávy!
    • Slovenské zbrojovky,Havel udělal něco co už fungovalo na principu zastaralých licencí a neplatící zákazníků z rozvojových zemí i když nechtěně.Např.licence BVP 1 zakoupená v roce kdy Sověti věděli že stojí za nic z Afgánistánu a sami již jeli BVP 2 a bylo toho daleko víc a bez vývoje a dostatečného počtu by byla stejně výroba nerentabilní i když nějaká byla a po roztržení by určitě ČR nechtěla být závislá na Slovensku.A Československo rozbil hlavně slovenský nacionalismus !!!Pro znalé soudruh Husák seděl a za co ,za nacionalismus a jak jsem v té době 91-92 byl proti tak dnes říkám zaplať panbůh žádné dělení HDP 50 na 50 a každý posvém.Vydírání soudruhem Mečairem typu Vlado povedz jim že mi máme kohútiky s ropou tak ať platí je pryč.Takže Slováci vratte se z ČR dom my se bez Vás obejdem a začněte konečně budovat svůj stát a ne vyžírat Čechy a rád budu mít za sousedy stát se kterým jsme si blízcí a přestaňte se nám tlačit do českých škol a Vaši mladí a vzdělaní necht zustanou doma a budují konečně svoji státnost a nestydte se za Československo protože české peníze tvořili zaklad Vašeho státu.
  • Závidím Slovensku jejich prezidenta...
    • No já vám to kokotisko veru nezávidím!
      • Pokud myslíš Zemana tak souhlas a vřelý pozdrav do Košic.Dík a opraveno *5*
        • Když už chceš něco napsat, tak to napiš správně...vřelý podle vzoru mladý....takže y...Díky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit