Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... rád bych viděl, v jakých chlívech nyní tuhnou rypáky blbečků, které na mě nemají :)))
  • Pane Chalupo opět jste mě nezklamal.Pište raději o věcech,které jsou kolem vás např.demokratičtí bezdomovci a mrtví pod mostem,v lesoparku apod.Myslíte,že je zajímá nějaký tvaroh Kiska?Já myslím,že ne.Zajímalo by mě,kde jste na ty plky studoval.I ta Horáková by se v hrobě obracela,kdyby věděla jakou budoucnost připravovala tomuto národu,těmto lidem a co teprve takový Palach.Co jste dělal před rokem 1989-byl jste v pionýru nebo také ve skautu,který tehdy nebyl?Je směšné,když projíždím po městech a na každém náměstí čtu,že to je náměstí T.G.Masaryka dříve Rudé armády.Asi se shodneme možná,že to je lidská komedie podobná jako píšete vy.Vás bych do chátry nevzal,ale na pracák určitě.
  • ... užívám si hezky dementní ubožáky, kteří zde ochotně ze sebe nechají dělat úplné blby :)))
  • ... kdykoli primitivně napíše cokoli můj zloděj nicku, jedná se o návrat do středověku :)))
  • ... jsi primitiv, jakého si bez tvé pomoci nedovedu představit, napiš, kdy chceš eutanazi :)))
  • ... celá naše čobolská rodina jsou komouši :)))
  • ... zejména ihned, jsi dokonalý čuráček, deemente :)))
  • ... debílkem je každý ubožák, který na mě reaguje, senzačně si užívám hloupý póvl )))
  • ... nikdy nepochopíš, ty zdegenerovaná sr*čko, že tvé ubohé blití o havloidech je tvůj konec
  • ... ty však ale nikdy nedáš ani to, vidláku :)))
  • ... dobrý názor, ale já mám ještě lepší, ty nedáš ani reklamu na aviváž, něco proti, tlamo?
  • ... nakolik ti dochází, že jsi zbytečný primitiv, já si v pohodě pouštím nebohého Prince .)))
  • Kiska je typický kecálek o politické korektnosti. *16*
  • Pane Chalupo ! To internetové sémě nesnášenlivosti tady sejete především Vy. Nasazujete psí hlavu Zemanovi a Babišovi ale ostatních politiků si nevšímáte. ( nebo nesmíte ) To máme v politice málo lotrů kteří se napakovali na vlastním národu a potom ho prodali za výnosné trafiky. Dodnes sedí v parlamentu a v senátu a vymýšlí jak se udržet u koryta. Zameťte si napřed před vlastním prahem !
  • Makak
    Americký mickey mouse Fixka
    https://www.youtube.com/watch?v=WxB8o_nDjTg
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Já myslím, že ke zrádcům, zaprodancům a zločincům člověk nesmí být přívětivý.
  • Ještě že máme našeho bouráka Miloše a ne toho pomatence Kisku. Jinak nic proti Slovákům. Fico je můj oblíbenec. Jó ten "novinář", ten zase perlil, prostě nezklamal. Děsnej hňup a křivák.
  • Je to havloidní vylízanej spratek z Holomóca!!!


    WOW !!!
  • Prohnilej chalupa se zase vyblil.
  • KISKA už dávno Slovákům se změnil v KYŠKU,nebot tento slovenský filantrop nepatří zrovna mezi normálně žijící občany, ani mezi velký vlastence, ale hájí zájmy své Kavárny, svých nadřízených z EU a pana SOROSE, u kterého se zřejmě v americe dobře učil !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit