Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevyvážené zpravodajství tiscali. *11*
    • !!Studentka důrazně varuje před Schwarzenbergem: Je to jedna velká manipulace

      http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Studentka-durazne-varuje-pred-Schwarzenbergem-Je-to-jedna-velka-manipulace-260372
      • Ano, to varování je jedna velká manipulace!
  • Zeman je opravdu b l b, začíná mu dobře hrabat. *12* *11*
  • Pochybuji,ze by tento vazeny pan se kdy chtel setkat se Zemanem,Zaoralkem,nebo Sloufem...
    Musite si uvedomit,ze Tibetsky duchovni vudce ma jednu z nejvyssich urovni na Svete.
    • Určitě by se chtěl setkat s tebou, ale k tomu bohužel nedojde.(dalajlama)
  • tak nabozensky vudce se ma schazet jen s nabozenskymi vudci...a co napr. papez? s tim se Klaus setkal nekolikrat a to p. Zemanovi nevadilo?
  • Dalajlama se s tím troubou sejít nepochybně nepotřebuje.
  • Počítám,že ani dalajláma by se za Zemanem nehnal,no Zemane,nejsi střed vesmíru jak si nesprávně myslíš *2*
  • Já celou tuhle frašku dost dobře nechápu. Celá společnost je zmanipulovaná a rozdělená na dva tábory. A nejsmutnější je, že si oba tábory myslí, jak maj pod čepicí, že volej "Miloše" popřípadě "Karla". Tady i jinde ve světě fakticky vládnou lidi, které mediálně ani neznáme a ty musej mít z celýho tohohle předvolebního patoku asi pěknou bžundu. Subjektivně si myslím, že je dobře, že vypadl Fischer. Nic proti kulturám, nejsem otevřenej antisemita, ale mít žida jako prezidenta?...chápu, že je spousta lidí umlácená věčnym řešenim holocaustu- ano bylo to svinstvo. Na druhou stranu se tyhle pogromy děli v Carskym Rusku, Angličani je vyhnali z ostrovů už ve středověku- věděli proč...žid vždycky kurvil ekonomiku "křesťanovi". Miloše volit opravdu nebudu. Je to blb od pohledu, jazyky pořádně neumí. Tenhle blb levičáckej nás má reprezentovat? No budu volit Karla, alespoň je ve světě známější, mluví 8 jazykama a má dost svého majetku (který mu všichni tak závidíte a nedokážete pochopit, že chtěl svůj majetek po revoluci zpátky) i já bych chtěl, kdyby mi to komouši ve 48 sebrali. A o ten majetek by jste se prali i vy Pepíkové a Marušky z Horní Dolní. A teď mě tu umínuskujte za tmářskej názor, kterej se neshoduje s veřejnym míněnim :-D
    • Pepíci a Marušky a jejich předkové jim ten majetek vydělali a sami neměli nic
    • No jo, je to boj. Ale ono se to zase zklidní. Češi jsou už takoví. Ono se zase najde něco novýho. Přístí týden se dle výsledku voleb budeme ještě řezat, ale pak bude třeba hrát Sparta "Čelsý" nebo se vyskytne nějaká jiná důležitost a bude zase co řešit :))))))
    • Nám komunisti majetek vzali a přes žádost na vrácení nebyl vrácen a komunista přes noc demokrat nám ho ukradl podruhé.Tak poraďte,když jste tak chytrý.Je to váš názor a s některým i souhlas např.Fischer..To je ukázka toho proč byl na ně pogrom.
    • Hraješ si na hogofogo, ale ve své podstatě jsi omezený balík. Původem člověka a jeho vzhledem se řídí jenom primitiv. Jdi do hajzlu, chudáku.
      • nehraju si vůbec na nic. Afektovanej chudák, kterej vyjel si ty ;) protože sis nepřečetl to, co si číst chtěl. Jen primitiv nadává někomu přes klávesnici, když ho nikdy neviděl a neví co je zač. A že se člověk nemá řídit vzhledem a původem? no to je mi hláška do větru :) ale historie nám xkrát ukázala, že určitý typy lidí z určitejch kast se zachovali vždy stejně. Ale to ty asi nevíš, protože kromě plitkejch internetovejch diskuzí a časopisů možná nic jiného neznáš, tak tu pak vyhodíš tuhle perličku
        • Píšeš o sobě, špíno. V tomtro miléniu jsem si nekoupil ani jeden časopis. Jsi chudák.
        • Jenom primitiv jako ty zde tapetuje a podsouvá jiným své názory. Je "plitkejch" turecky?
  • chtel jsem se zeptat jestli se Klaus ve svem volebnim obdobi s dalajlamou sesel ? hi
    • Přečti si znovu článek...
  • Pane Zeman, vaše názory odpovídají vaší moudrosti. Vychytralý to ano to jste na jedničku. Bohužel moudrost se vám v tomto životě už asi nedostane. Prostě narodil jste se jako blbec, a tak to budete muset zkoušet znovu a znovu. Svoloč a póvl - to vám odpovídá.
    • Voe neurážej chytré lidi když jsi sám blb!!
  • zrovnatak mi přijde k smíchu jak je každej Pepík a Maruška pohoršenej, že se má vracet majetek církvim. Hele :-D vy lobotomové. Ten majetek patřil církvim už ve středověku. X památek a statků odkázalo panstvo církvi, protože to neměl kdo jinej dědit, nebo jim to prostě dát chtěli. Jsou to x stovek let starý práva, který zpřetrhali komunisti, protože jim to ve 48 sebrali. Po revoluci se každej po právu " neprávu" domáhal svýho sebranýho majetku a každej to mlčky přešel. Teď se to má vracet církvi a všichni se můžete pos*at, protože toho majetku je HODNĚ a za HODNĚ- ale po právu patří církvi jako před stovkama let. S tim nic neuděláte:) třeba se jim to nevrátí a zůstane to státu. Mektejte si jak chcete, ale bude to proti právní krok a negování starejch smluv. Závistivej českej komunistickej lid ;) a když vyhrajou komunisti, tak budete do 5 let řvát zase Pepíkové a Marušky....jako tady řvete celý 20.stol vyjma let 1918-1938 a to tu ethdy vykřikovali komouši taky
    • ten majetek církev vydřela na svých poddaných, vykradla po Bílé Hoře a vyžebrala nucenými dary, taky sebrala těm, které upálila. Takže opravdu spravedlivě nabyla, proto jim ho již Josef ii sebral a dobře udělal. Nakonec,. možná naše děti uvidí, jak to církev pěkně vrátí. Vždy a všude vrátit musela. Středověk je teď jen u nás.
    • Dlouhé slátaniny trotla jako ty nikdo nečte. Nebudu se špinit takovým chudákem.
      • Tentokrát máš "prdící" bod, vysvětlil jsi mu to dobře a jednoduše.
        • wow

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit