Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte v posledním kole prez. voleb byl jen Zeman a ten... no ten.... jo už vím ten né zrova čech. Otevřete si německé noviny. Proserfujte německé stránky. (a to to není ani němec) Bude Vám zřejmé, že Zeman je výhrou. Pokud ne, prosím přemýšlejte o tom, proč jsem to zde napsal.
  • Jóóó, tak už to prostě na světě chodí - šmejd zústane šmejdem, ožrala ožralcem, lhář lhářem a uslintaný žvástal??? - no zase jen uslintaný žvástalem a tlučhubou bez špetky soudnosti.
    Že se za něco takového stavíte?? - upřímně vás lituji. Už je to ..... pro smích 99% obyvatelstva v CZ a zahraničí nám zavídí obnovení funkce hradního kašpara.
  • nicolles
    Soudruhu, soudruhu, my jsme slušná rodina; komunista by u nás neměl šanci přežít!
  • Jen jděte rovnat zboží do regálů. Nevíte nic o životě a dáváte lekce z historie........
  • nicolles
    V jeho případě bylo ideální, když tíhnul ke stromům na Vysočině.
  • Nejhorší je, když se proti prezidentovi, co chce konečně pro tu naši malou krasnou zem něco udělat, otočí zčásti vlastní lid. Naštěsti jen zčásti a je zde vhodnou otázkou, zda je ten lid pro "český". Hergot už snad začneme hájit zájmy nás, tedy ČR. Ne? Tím nemyslím tíhnout k Moskvě, ale ani ne k Bílému domu.
  • To je důsledek fetování marxleninismu s příměsí putinismu a tak v deliriu vidí kolem sebe samé tečky. *1*
  • Tak to pozor, to mu udělal pes. Prý. *1*
  • Hloupá reakce. Myslím si, že přes půl "starších" ve vaší rodině ho má také. I když sám nejsem komunista a nikdy nebudu, tak prosím neurážejte něco, čemu patrně nerozumíte.(myšleno ve vztahu k dřívější době, ne ke KSČ)
  • a nejhorší je, když se proti němu otočí koberec. *1*
  • Vážím si Zemana. Je mi líto těch, co vše co řekne otočí. A nejhorší je to, že otočí i to, co on neřekl...ostuda.
  • nicolles
    Když Pán Bůh rozdával rozum, ty jsi stál frontu na členský průkaz KSČ, že?
  • Bacha bacha, fašista tirador odhalil, že jsem tečka. Dle mého úsudku je to velmi zkušený estébák. *1*
  • No jo no, ty jsi zkušený bolševický fašista s Vumlem; tebe nelze oklamat.
  • Vždyť jsi psala -sama, že jsi kurwa? Ty platíš daně? *1* *1* *1* No neke.... *1*
  • Nepanikař Zlej Trolle,tvoje know how ti nikdo nebere,seber se ty fňukno. *3*
  • Vínko a doutníček si dá jen prase, které o vínu neví ani "ň". Tak o kvalitním vínu bych těžce pochyboval, ale tobě půjde k duhu i ten obvyklý lok krabičáku... *1* *1* *1*
  • Chachá, odhalil jsem tě, tečkomile! I když - na druhou stranu, diskuse se co do počtu "příspěvků" rozšíří a to právě je tvůj cíl!!! Ať se tady píše cokoliv, tobě to je naprosto jedno. proto chvilku jsi alina, pusinka, Lord a další, kteří tady naoko spolu diskutují. *1* *1* *1* Náhodný čumil, který tady zavítá, nemá šanci toto prohlédnout...ale já nejsem náhodný čumil, tečkomile.... *1* *1* *1*
  • Soudruh Zeman se cítí, co by alkoholik, nesmrtelným, jak Lenin?
  • Řekni, přiznej, soudruhu, proč máš tendenci posuzovat jiné podle sebe? 40 000 rublů za to, že tady ze sebe děláš pitomce? Jinak se fakt uživit neumíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit