Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to je spíše tím, že pussy by chtěla do sklípku jet, ale Metrem a to naštěstí není možné, viď, pussy... *1* *1* *1*
  • Zatím je tu málo zvratků od antidebila ( ovšem bez toho anti )
  • Abych s tebou mohl komunikovat, komunistický fašisto, musel bych nejdřív klesnout na tvoji velmi nízkou mentální úroveň, což se mi ani při vší snaze nepodaří.
  • Zase lžeš, když můžeš pomlouvat svého prezidenta, aniž by ti to docvaklo, tak jsi hňup. *12*
  • Ano, ten Kocourkov tu je, ale díky vám, hloupým voličům špatných politiků. Jaký jiný slovník bych měl použít s takovou žumpou? *1* *1* *1*
  • musím protestovat,po naší kávě poleháváni nehrozí *10*
  • Kecáš, blboňu, volila jej většina voličů..takže ty, který jsi jej nevolil, jsi volil špatně..Většina je většina, a více hlasů jasně hovoří, jak co je. Takže nepindej, pražáku a mazej do kavárny si pobečet a klíně svých kamarádů povalečů. *1* *1* *1*
  • Můžete nesouhlasit, ale je to pravda. A to je sakra rozdíl mezi vaší připosraností, hloupostí a bezmocí. Bravo Zeman! *1* *1* *1*
  • Takže tvou Moravu nazýváš banánistánem ? Moravák nejsem,ale Čechy a Moravu beru jako svou zem a nedovolil bych si pomlouvat ani jednu z nich.
  • Tak nezkušená zase nejsem. Viděla jsem sklípek v televizi. Heč ! *2*
  • Přátelé, jestli se zde zase bude někdo ohánět tím, že my u nás na Moravě máme rádi Zemana, prosím, nevěřte mu. Máme zde úplně stejné procento imbecilů, kteří toho -píp- volili, jako jinde v republice.
  • Tak tohle bys měl někdy nabídnout povalečům z pražských kaváren, ti by čuměli... *1* *1* *1*
  • Pro vás slečna. Váš hradní tedy vulgární slovník je otřesný.

    Ano díky komunistům kteří si dnes hrají na pravičáky stále nejsme součástí
    západního civilizovaného světa ale zůstáváme Východním Kocourkovem.
  • Jako sebereflexe dobrý, marťane. Nekopíruj pana knížete z hradu Orlík....zatím meleš ty stejné ptákoviny,jak on. *1* *1* *1*
  • Ale to my o tobě, ty podhoděnče všichni víme! *1* *1* *1*
  • Ano dobrá otázka,co takhle pokusit se přemýšlet vlastní hlavou a ne neustále kopírovat opilecké slinty hradního notorika *3*
  • Pusinko, píšeš o něčem, co jsi asi nikdy nezkusila *1* . Byla jsi někdy v dobrém moravském sklípku s dobrou partou? Nebyla, tak nesuď. *1* *1*
  • Neser, hňupe, jaký civilizovaný svět okecáváš? Tady jsi v banánistánu, prde! *1* *1* *1*
  • Ty jsi Moravák? Ač nerad, musím přiznat, že i v našem krásném kraji se vyskytují absolutní pitomci s rudým lejnem v hlavě, tam, kde jiní mají mozek.
  • Tak za první, ty nejsi Moravan, já ano, za druhé, já nejsu komunista , ty určitě ano. Čest, bolševiku! *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit