Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt,"

    Zřejmě Becherovič soudí sám podle sebe. Ale všichni občané ČR nejsou degenerovaní alkoholem, tabákem, komunismem a spoluprací s StB jako MAN.

    Ale co si stádo p.tomců zvolilo jako svůj symbol... *16*
    • Švejka ?
    • Polovina, třetina a sedmina, to by ani při součtu, a o ten zde rozhodně nejde, nebyl celek.
      Takže máte pravdu, všichni občané ČR nejsou degenerovaní.
      A navíc to autor kritizovaného výroku ani netvrdí.

      Existuje-li průměr čehokoliv, lze tvrdit, že polovina vzoku je v něčem podprůměrná, s velkou pravděpodobností úspěchu.

      "Stádo pitomců..." je ovšem ještě lepší výrok. Neobsahuje žádnou kvantifikaci, nelze jej tedy zpochybnit.
      • *2*
    • Kdyby vyhrál kníže byl bys rád a bylo by to demokratické že :-D:-D:-D:-D
  • Další Jéglův kapric. Jako matematik jistě nevynikal, jinak by mohl vědět, že do té třetiny "slaboduchých" občanů se lehce vejdou všichni politici napříč politickým spektrem, dokonce tam zbude místo i pro hodně novinářů. Já jsem to chápal takto a jedničku z matiky jsem neměl. *5*
    • Ono je potřeba si uchovávat kritický pohled na věc a na nejmocnější a nejvlivnější lidi této země je to potřeba mnohonásobně.... Kdo tleská Zemanovi a Babišovi/toho musím také vzpomennout/ tak možná tleská na dalších 41 let naposledy...
  • Když náš prezident změní názor na nějaký problém 1x za 25 let, tak si myslím, že to je v pořádku a není nutné to odsuzovat (i když se to momentálně hodí mnoha jeho odpůrcům). Je mnoho lodí kteří si říkají VIP, jsou ve stranách předsedy a mění své názory na problémy třeba i 2x do roka. Na tato individua (nechci urážet slovo "lidi") si obyčejný volič musí dát velký pozor.
    • ... za vše může TV... Kdyby neukazovala v přímém přenosu opilého předsedu parlamentu (Hamáček) a Zaorálka (který jako opilecký bonus přidá opilecký "vtip"), tak by možná ani Zeman názor neměnil... a některé/ří VIP mění názory i několikrát za hodinu - Sobotka, Valachová (Biomasa II) - demise nedemise - podám nepodám ... se Zemanem je aspoň sranda ...
      Josef P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit