Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je naštěstí pouze obecní blb. Takže světu škodit nemůže. *2*
  • zlej.troll
    Jsem Ruský homosexuál. Ruská ambasáda mě platí za šíření Kremelské propagandy
    na netu. Smrdím tu pořád. to se snažím zakrýt tím že používám 300 nicků.
    Ty nejznámější znáte. Rybanna, BTW, hrdina Putin, jura, pusinka, solder...

    Podvádím s hlasováním, takže zvládnu rozdat i dvacet bodů za vteřinu.
    • Zlej trolle, ještě jsi zapomněl na nick Makak.
      • zlej.troll
        Dík za upozornění. Ano, nick makak s obamou je také můj.
  • místní to teplouš vždy ve 2, ve 3 v noci odchází, ale najednou se za pár minut vrací pod jiným nickem, jeho vnitřní teplota mu vyškvařila poslední zbytky mozku, nic neví, proto tady smrdí furt!
    • Ruského multinicka Zlého Semjona gayínka trolla jsi popsal dokonale. *1*
      • že ses poznal, ty přihřátej.
        • Zlej trolle. Přihřátím a gayínkováním jsi tu hlavně posedlý jenom ty. *15*
  • Právě jsem se dozvěděl že vyhledavač z google je útočný sluníčkář s havloidními móresy a názory pražské kavárny.

    A já hlupák si myslel že to je algorytmus dle četnosti vyhledávaných kombinací slov.
    Googla okamžitě zatknout, předvést a co nejpřísněji potrestat. *1* *1* *1*
    • ... píšeš hodně, nesděluješ nic, přitroublý špindíro :)))
      • My havloidi to tak prostě máme
        • A jéje vy budete asi hodně vypatlaní bolševici, když se neví z které do keré každá metoda dobrá. *1* *1* *1* *1*
          Gogla postavit ke zdi *1* *1* *1*
  • Stal se zázrak! Ruský multinick zlej BTW Semjion Gayínek Rybanna Putin troll
    napsal pravdu. Skutečně tu smrdí nonstop. Každý den.
    Hromadné manipulace s hlasováním ho však vždy spolehlivě prozradí. *15*
    • Mě nandal 14 mínusů za vteřinu. Zlej Gayínek klikač troll je nenápadný
      jak lejno na kapesníku. *1* *1*
  • a jeho teplý duševní průjem jménem Simonka o5 volně protéká celým Tiscali, sice prohlásil, teplouš, že už se tu neobjeví, ale kdepak smrdí tu furt pryč!
  • Zlej Rybanno Rusáku trolle. Jo ty, co kradeš nick Já a manipuluješ s hlasováním.

    Komunistu Jelcina nahradil u válu člen komunistické tajné policie Putin. A ty tu tvrdíš
    že v Rusku už komouši nevládnou? Srandisto. Vládnou, lžou a kradou.
    Putin je zapletený do rozkárádání ruského státního majetku z 90 let. To jsou ti
    vaši soudruzi z KGB v podnikatelských převlecích.
    Jelcinův klan si za nástupce zvolil Putina. A Putin jim musel na oplátku podepst dekret
    který jim zajistil beztrestnost za rozkrádání dříve státního majetku.
    Jelcinova parta se chlubila že má kompro materíl i na Putina a kdyby přestal poslouchat
    tak ho zveřejní.
  • Útoky sluníčkářů a fanatických havloidů na Zemana pokračují, ale havloidi nechápou, že každý takový útok přidá Zemanovi dalších několik procent na popularitě. Oni ty názory provdoláskařů jsou totiž veřejně známé a jsou z velké míry brutálně protičeské.
    • Tak jest...
    • ... vítej, degene :)))
    • Google je sluníčkář nebo Havloid ??? *1* *1* *1*
      Google je vyhledavač nebo útočník ??? *1* *1* *1*
      Je vidět že krom řeči okupantů tě ve škole nic nenaučili. Brutální motovidlo. *1* *1* *1*
      • Tys byl vždycky blb. Je dobře, že ani nyní nevybočuješ *4*
        • V případě že géniové tvého ražení neotřesitelně tvrdí že Google je havloidní útočný sluníčkář zůstanu raději blbem *1* *1* *1* Mezi mezulány na tak vysoké Yntelektuální úrovni rozhodně nepatřím a patřit nechci. *1* *1* *1* *1*
  • Pak může nastat podobná chyba, případně pro počítačového odborníka není takový problém vytvořit mezi spojeními souvislost a zmást tak internet....Takže vlastně opět "něčí" záměr s možností dnešní techniky v podstatě poškodit jakéhokoliv člověka, jakoby "chybou internetu".. Pak je ale třeba taky říct, že to platí i opačně, což je dvousečně nebezpečné na obě strany ..
  • My havloidi to máme v životě těžké. Nic neumíme, všude vidíme CCCP a za naše zpackané životy mohou jen komunisti. Když k tomu připočteme, že všude vidíme zloděje, píšeme lámanou ruštinou, na angličtinu musíme použít gůgl překladač a nejsme schopni se doučit historická fakta, tak jistě pochopíte, že z nás nikdy nic rozumného nemůže vypadnout.
    • My Burešovci, jsme měli vědět, že po roce 1989 jsme se měli odklidit.A výsledek, Bureš a dnešní bordel
      • ... děkuji za tupost dne, srágoro :)))
    • Plně s tebou souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit