Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman se tak skutečně chová.

    Popřel Ruská vojska na Ukrajině a po zásluze sklidil posměch v celé EU:
    • což se u mnoha politiků říct nedá.
  • http://diskuse.tiscali.cz/redir?url=http%3A%2F%2Faeronet.cz%2Fnews%2Fjak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved-zamestnance-o-praktikach-spin-doctoringu-planovani-vysledku-pruzkumu-prefabrikace-volebnich-preferenci-ovlivnov%2F&hashId=17817ead871aec587695a4147b9beff1
    myslím že se opakuju :-) ale je toho čím dál víc...
  • Jan Němec má zřejmě hodně vysoký index laudátů.
  • Jan Němec * 2. 10. 1971, Pardubice
    Podle sebe: "... First Somerset and Avon v Bathu, kde jsem měl na starosti přípravu nových zaměstnanců." Správně má být: "Zaměstnanec First Somerset and Avon v Bathu - trenér řidičů autobusů"
    Němec zorganizoval (leden 2015) v Pardubicích protest s červenými kartami proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Z téměř stotisícového města se však objevilo celých 11 červených karet!!!
  • Konečně to na Zemana prasklo. Kope za totalitní Rusko.

    Tvrdil že na Ukrajině ruští vojáci nejsou. Jsou a Zeman za své lhaní sklidil
    po zásluze na mezinárodní scéně posměch.
    Pozval na hrad Putinova oligarchu který je na sankčním seznamu.

    Kope za zrušení sankcí. Prý nefungují. Ale fungují Milošku.
    Rusko se ekonomicky hroutí. Kradení Ukrajinského území je přijde draho.
  • petice dobrá na zátop
    • Máte pravdu. Ať si pan Němec přečte ústavu a až pak mluví a organizuje petice. V rozhovoru s ním mne zaujalo , že vůbec nepíše o sobě, co pro tuto společnost udělal, v čem je odborníkem atd. Pokud si myslí, že členství v TOP 09 je osvícením rozumu, hluboce se mýlí. Dále by se měl zamyslet nad tím v čem je lepší něž president, a to jak odborně tak i všeobecné vzdělanosti. V tomto směru se možné domnívat, že se jedná o dvě nesouměřitelné veličiny.
      Udivuje mne, že všichni, a to nejen z TOP 09 volají po válce s Ruskem a mluví o ní jako čtení pohádky před spaním dětem. To je málo co vidíme a jaké důsledky má občanská válka na jihovýchodní Ukrajině.Kolik utrpení a neštěstí co přinesla jejich obyvatelům. A to se válčilo jenom lehkými zbraněmi. Co když nastupí těžké kalibry a atomové zbraně schopné zničit vše kde by mohli být použity. Tyto zbraně si nebudou vybírati zde je někdo v TOP 09 nebo ne. Zahyneme všichni. A co bude dál. To pan Neměc si myslí, že se pak stane spravedlivým presidentem zeměkoule, pokud přežije. Vzpamatujme se, nedopusťme, aby lidi typu pana Němce, nás tahali do války s rovnocenným soupeřem. V kritckých chvílích, když na bojišti jde o všechno, se použije všech prostředků k dosažení převahy, a to bez ohledu na oběti. Přece si nikdo nemůže myslet, že když někdo vystřelí raketu s atomovou hlavicí na Moskvu, tak Rusové budou čekat až dostanou další. Zákonitě bude následovat odveta a za 15 min. je po Evropě. Věřím, že ani váleční štváči z TOP 09, zejména jejího předsedy, kterému již o nic v životě nejde, to nechtějí, nebo ano. Bdělost a ostražitost je v současné době víc než aktuální. Stačí omyl některého z řídících vojáků, kteří v současnosti cvičí v Evropě, a je jedno jestli je v NATO či v ruské armádě. Katastrofa je na stole.
      Přesun americké armády po vlastní ose do Německa je vlastně realizace jejií trvalé bojové pohotovosti na celé trase a pružného nasazení do bojové akce. Každý profesionální voják Vám to potvrdí a na vojenských cvičeních jsem to zažil osobně. Přesun vlakem je zásadní omezení její okamžité bojové pohotovosti, protože vykládka bojové techniky z vagonů je časově i organizačně náročná a ztrácí se čas Jakékoli jiné zdůvodňování je pouze projevem slabosti naší vlády. Na cvičení i návrat zpět nad 100 km bylo prováděno vždy vlakem. Celý návrat jsou skryté manévry americké armády /určení tras, přerušení návratu pobytem vojáků a poskytnutím ubytování v posádkách spojené s prohlídkom měst atd./ aby se co nejdéle zdrželi na území ČR Vlakem by byli v domovských posádkách za 24 hod, takto se zde zdží cca necelý týden. Nikdo jednoznačně neřekl jaké právní předpisy se na tyto vojáky budou vztahovat. Je obecně známo, že USA mají pravidlo, že na jejich vojáky vnitrostátní právo v místě pobytu nevztahuje.
      Aniž jsme si to uvědomili a z ničeho nic jsme se ocitli ve válečných hrátkách USA, které se odehrávají daleko od jejího území a žádné nebezpečí jim bezprostředně nehrozí.
      • Vlčku, bolševický bastarde a válečný štváči a navíc neinteligentní blbe! Za kolaboraci a zemězradu se věší! Nacisti svoje donašeče a udavače, až je využili, zastřelili!
        Bolševici to dělali stejně! Neměj obavy, jsi na pořadu dne! Klaus, Zeman, Vyvadil, Huml,
        Vlček.
      • Srovnávat Němce ze Zemanem nelze protoře Němec nebyl evidentně na plech a pro Zemana je alkohol polechčující okolnost stejně jako v šedesátých letech.

        Pane Vlček většinu s toho co tu popisujete si naši dědové i otcové už zažili.
        Kupříkladu - Ukrajina - a nab ČR v roce 38... Jen s tím rozdílem že my jsme je dočasně až do Mnichova vytlačili:
        13. – 15. 9. 1938 v několika okresech za pomocí zbraní propašovaných z Německa o ozbrojený převrat s cílem tato území násilně připojit k Německu. Převrat byl okamžitě potlačen policií, celníky a armádou. Většina guerillových bojovníků včetně Henleina a většiny politiků SdP uprchla do Německa. V zasažených okresech bylo vyhlášeno stanné právo. Dne 15. 9. byla SdP postavena mimo zákon a na její představitele byly vydány zatykače. Důvodem převratu byla právě skutečnost, že už nebylo možné stupňovat dále požadavky a dosažení shody mezi SdP a vládou by vedlo k uklidnění a upevnění Československa, tedy přesně opaku situace, o níž se snažil Hitler.
        No a o ruské spanilé jízdě v roce 1968 by vám mohli povykládat vaši vrstevníci když už si na to nemůžete vzpomenout sám.
        Jen ať manévrují. Nemusí být jeden moc chytrý aby věděl že se měli němci v DDR pod Rusem mnohom pépe něž v NDR pod Amíkem .... že *1* *1* *1* *1*
  • Její autor Jan Němec z pardubické TOP09
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zase Němec. Před pár dny jeden Němec skončil v Moskvě a další opruzuje tady. Fascinuje mne, jak fašista ze zlodějské sekty TOP, která má podíl na rozkradení státu, má plnou hubu Demokracie. Vždyť ten blbec ani neví co to slovo znamená. Poslouchat kydy o Demokracii od podobných zjevů, je asi stejně smysluplné, jako nechat si radit o Zdravé výživě od bezdomovců vybírajících popelnice. Zajímavé je, že tahle petice je první o které slyším, žeby se projednávala v Senátu. Za dvacet let se tady podepsaly desítky petic normálními lidmi včetně mne a nad všemi zavládlo hrobové ticho. Ale jen vyrobí nějakou pseudopetici politický zloděj, už ji projednávají málem v OSN. To asi bude ta Demogracyje v praxi o které ten hlupák hovoří.

    Ještě díkybohu že nejsem Němec, nýbrž Moravan. Morava tuhle zemi vždycky držela nad vodou a to i k naší vlastní škodě. Pracovali jsme, vytvářeli hodnoty, aby Němci TOPáci a jiní podobní měli co krást, 1620 na Bílé hoře i v Březnu 1939 ve Frýdku-Místku jsme pokládali životy na obranu státu. Nebýt Moravy už by dávno Němci tuhle zemi zničili.
    • To že se dotyčný jmenuje Němec? Ve Vídni můžeš potkat někoho kdo se jmenuje Horacek nebo Böhme, což je německy Čech. A když si poslechneš některou bavorskou rozhlasovou stanici, tak tam občas hrají a zpívají hezkou a dojemnou píseň pro dechovku, samozřejmě v němčině něco v tom smyslu "Hudba pochází z Čech, říkám ti stále, hudba pochází z Čech, v té čarokrásné zemi je snad každý muzikant".
    • Moravane, záleží na úhlu pohledu. Já jsem na prvém místě Člověk. pak Evropan, pak Čech a pak také obyvatel své obce, kde mám domov. Tak to beru z hlediska svého cítění, kultury, jazyka a hlásím se k tradicím Zemí Koruny České, vycházejícím ze západořímské antické civilizace. Stejně hledím i na tebe a pokud se považuješ za Moravana, pak respektuji, že tvé rodiště a snad i současné bydliště je na Moravě, která je přece také jednou ze Zemí Koruny České. Důležité je, že oba jsme občany ČR a tím současně i EU, budoucích USE. A právě to občanství je důležité. Např. v USA každý kdo získá US nationality, tedy stane se občanem US, má americkou národnost a je jedno jaký má etnický původ, jestli je bílý, žlutý nebo černý po rodičích a podle svého rodiště. A tak bychom na to podle mého názoru měli pohlížet. Pokud se tedy považuješ za Moravana, je to tvá volba a já to respektuji.
      • za koho se považuješ. Já tě považuju za Slovana s původem v Rusku. Ale nějak ses nepoved. Nicméně respektuji tvou svobodu, pokud ty budeš respektovat mou svobodu. Pokud mne nebudeš respektovat, v tom případě nemohu respektovat ani já tebe. VŠEM ROVNÝ METR.....
        • Podle toho že jsi v jednom řádku stihl dvakrát urazit tvého spoludiskutujícího bych typl že je to trochu obráceně. Jak říkala stařenka. Podle sebe soudím tebe...... Slovan narozený v Rusku který se kropát nepoved.
          Jestli jsis nevšiml tady nejsme v Rusku tady to není jestli mne nebudeš respektovat tak tě zastřelím...... Chyba že tady není povinně ve školách zavedena debolševizace stejně jako byla v německu denacifikace.... No ale za to ty nemůžeš.
          *9*
          • jak americká vojska. Nikdo se s tebou nebaví, cpeš se do cizí debaty, nikoho nezajímáš, , ale vlezlý jsi jak štěnice. I ten nick který sis zvolil o něčem svědčí. Chlubíš se dědou ale otázka je,zda on by se chlubil tebou. Spíš bych řekl že by z tebe zvracel.....Ale to je čistě tvůj osobní problém a mne to nezajímá......
    • Ty akorát drž mlč.
      V každé zemi a národě se najdou lidé dobří, zlí. Je úplně jedno kde jses narodil. Kdyby jsi se narodil v čechách tak tu žvatláš to samo jen změníš národnost a frýdek za pohraníční bojůvky z Henlainovci. Kdyby jsi byl Němec bojuješ proti Benešovi......

      Normální lidi nic neničí normální budují. Normální člověk se ze sousedem domluví. Nenormální ho zastřelí. Normální člověk se chce mít fajn. Nenormální hledá problémy a vyvolává konflikty i tam kde nejsou.

      Tak že jako občan mluvící česky moravské národnosti, slovenského příjmení a polského jména ti říkám sklapni bo rozeštvávačů a nenávistivců tu máme habakuk.
      • v Německu třicátých let, byl by ze mne odbojář a antifašista. Pokud by Beneš skutečně nevraždil Němce v pohraničí, odmítl bych na rozdíl od Tebe HŘBETE Hitlerovi sloužit. Ale to lokaj tvého ražení nikdy nepochopí.....
        • Leda prd...... Propaganda lidi jako jsi ty tak zmasíruje že bys pomáhal Henlainovi střílet do Čechů ještě před Mnichovem. Tak jako se spoutě Československých komančů zdálo být normální že spolu z bratrskými východními němci zaútočíme na ty zlé západní němce. Přičemž největším paradoxem bylo že v Německém národě byli největší váleční štváči právě prušáci - tedy východní DDR.
      • v Německu, byl bych Němec. Kdybych se narodil v Čechách, byl bych Čech. Ale v každém případě bych respektoval jiné národy a jejich země a práva jako Moravu a Moravany, Tibet a Tibeťany a nesnížil bych se ke kolaborantství a podlézačství Hitlerovi a jiným zjevům. A TO JE PRÁVĚ TEN ROZDÍL MEZI NÁMA DVĚMA CTĚNÝ LOKAJI !!!!!
        • 1) V tom případě nechápu proč obhajuješ opilce kteří popírají Tibet.
          2) Plnou hubu kydů a pak byli první ve frontě na bonzování... To známe.

          Naše rodina se nemá zaco stydět. Za druhé války stál můj děda u stromu a nějakým zázrakem ho nezastřelili - na lesníky to skoušeli často. Za bolševika dostal strejda trest smrti. Na jeho zmírnění na doživotí museli prodat barák na úplatky komančům.

          Tak že šetři slova.... Už jsem říkal.
          • ani slovo o Zemanovi. Jenže ty nečteš, neposloucháš druhé, jen si meleš svoje nabiflované poučky. Jaký byl tvůj děda, ještě nevypovídá nic o tobě samotném........děda mohl být hrdina a vnuk křivák.....tak si to přeber......
            • Vnuk .... *1* *1* *1* To má v hlavě srovnané o čemž světčil jeho kádrový posudek.

              - Aktivně navštěvuje církevní obřady (ministroval jsem vlastní mámě ve 14ti letech na pohřbu)
              - Odmítá reprezentovat školu v soutěži o zemi kde zítra již znamená včera 1987 - Dva roky po nástupu Gorbačova k moci kdy k nám poprve dolehly slova jako je glasnosť..... Jsem řekl učitelce která to měla na povel že se to nebudu učit každý rok jinak *1* *1* *1* Pak mi ta ubohá bolševická proletářka krom zápisu do kádrového posudku napařila trojku z dějepisu přez to že jsem měl v průběžném hodnoceni 2x za jedna a 3x za dva......
              Mám ho doma vystavený v rámečku *1* *1* *1*

              A co ty..... Pochlub se.... Když se ti nelíbí Němec.... a jsi tedy ten Moravák jako já.... Neděláš nám spíš ostudu ??? *1* *1* *1* *1*
    • Máš pravdu. A i proto s v médiích neobjevilo ani "ň" o německé okupaci ČSR, která se datuje k 14-16. březnu 1939. Němečtí majtelé médií, či zaprodaní "praví demograti" si toto jistě nepřáli a tak to zatrhli. Hanba Čechům, kterým tito Němci a jejich zaprodaní čecháčkovští poskoci vládnou!i *12* *16* *12*
  • ušišlany předseda,slizký a v ČT popularizovaný Kalousek,nyní Němec,tato strana je opravdu plná uchylných členů,kteři by se měli léčit a ne působit v politice a navíc tlachat nesmysly.Co za debilové se to po roce 1989 dostali do politiky je neuvěřitelné.
  • Diskuze je naprosto zbytečná, pan Němec popsal MZ, bývalého zaměstnance ústavu zřízeného KGB k převzetí moci v postsovětských státech zcela přesně. *1* *1* *1* Propaganda cizí fašo-bolševické nepřátelské velmoci a jejich agentů může ohlupovat a ohlupuje tupce, ale na pravdě to nic nezmění. Zatím ji lze alespoň hlásat, když už ji v tomto pseudodemokratickém státě nelze prosadit. *11*
  • Ani mě neuhdivuje, že ten chlapec je z TOP09. Demence a alkoholismus jsou zřejmě vysoce nakažlivé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit