Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I příště budu volit za prezidenta Zemana.
    • Trolle, i když bude na konci deliria??? Ty jsi taky závislej? *1*
    • Žádné příště už naštěstí nebude. Bude pro vás štěstím jestli to .... dožije konce mandátu.
  • 11 tis. podpisů je sranda.......Tak dlouho se snažíte a pak takový slabý výsledek ,to snad nemá cenu ani komentovat. *3*.Nebýt rusů tak je velká většina v koncentráku na to jste nějak zapomněli. *9*
    • Určitě máte n mysli proslavené komoušské koncetráky, popř. Gulag, apod.
      Jóó´v tom jste vy rusofilní komoušské pakáž esa. To vám jde - loupit, vraždit, mučit, .... - Pozvěte si soudruha grebeníčka na přednášku o vám povypráví něco ze života svého bestiálního komoušského fotra.
      • ty hnusný blbý hajzle, i tvůj fotr byl blb a asi tě zplodil v záchvatu deliria, protože jen taková nula dovede plivnout na ty mrtvé sovětské kluky, kteří jemu i té jeho podělané familii zachránili život, hnuse
  • Když pominu Ukrajinu ,tak do války nás dostala Francie s Británii jen aby se jim nic nestalo tak nás spolu s poláky předhodili .A zase Britové,kteří nás nechali na holičkách pod vlivem Ruska.To jen pro pořádek,aby někteří nezapomněli.Mrd...k na Ukrajině má na svědomí EU a zase Frantíci s Němci.U uražené pokusy ožralého Ssobotky mne vůbec ale vůbec nevadí .Vždyť on nikdy nejde do předem prohraných pokusů jak už jednou ukázal.Je svoboda tak ať si tlachá co chce ,jen mne to štve že je to za moje peníze.Ale takových parazitů tu je více. *13*.
  • Každý normální slušný občan volil Zemana. Já také.
    • Jen naprosto nesveprávné pako mohlo dát hlas tomu křiváckému monstru.
      • amy jste tedy také i proto Kájovi s čírem hlas nedali *15* *15* *15*
  • Miloš Zeman na Jižní Moravě.

    Od Haška dostal kytici: Od lidu slyšel Hanba! Ostudo národa!

    Ochranka jej musela oddělovat od lidí kteří mu chtěli ukázat červenou kartu.
    Bratříčkuje se s Putinem a ignoruje porušování lidských práv v Číně.
    Zradil odkaz Masaryka křičel dav.

    Hašek Miloše podporuje. Vždyť Miloš s ním nedávno plánoval puč při kterém
    měl být jeho kamarád Míša bez voleb dosazen jako fuhrer ČSSD.
    • no, ale ty lžeš, Zeman zve odůrce k diskuzi, ale utečou - proč? já myslím, že vím proč, neumějí prostě diskutovat, jsou jako ty, blekotají blbosti, raději v anonymitě a v davu *15* *15* *15*
  • Jen doufám,že až budou vystavovat Svatováclavskou korunu dostane Becherovka dejchnout ,za chvilku by jsme se totiž mohli dohadovat co ještě ten notorik z státních symbolů nepoblil.
    • Kdopak Becherovku zdecimoval a prodal? Kchárl plenkovič. *1* *1* *1*
      • a komu? sobě
    • zmr.e *12* *11* bééééé
  • Zeman je agentem Ruska? Tak to vysvětluje jeho chování.

    Na mezinárodním scéně popíral Ruské vojáky na Ukrajině. A zatím Milošku Ruské matky
    protestují - postrádají své vojenské chlapce. Ano ty padlé na Ukrajině.

    Kopal za zrušení sankcí protože prý vůbec neúčinkují. A oni zatím devastují
    Ruskou ekonomiku jak přiznal i ruský ministr financí.

    Na hrad pozval Putinova oligarchu který je na sankční černé listině.
    • To snad nemá cenu ani komentovat. To je pro psychiatra. *1* *1* *1*
      • Chce to svěrací kazajku a deset let trvající odpočinek v Bohnicích. *15* *15* *15*
        • no neblbni, to ti řekl doktor? *15* *15* *15* třeba tam budou mít tatarskou knihovnu, tak si aspoň počteš *3*
  • Rozhodně se nebojím, prezidenta Zemana. Ten totiž na rozdíl od jiných nekradl a část svého platu dává na zalepení zlodějen vytvořených za 25 let. Nebojím se ani Ruska. Kdyby chtěli, nemuseli odtud odcházet. Bojím se takových jako je autor těcho blábolů p. Němce z TOP zlodějské strany a dalších příznivců, kteří všechno svádí na komunisty , Putina, minulý režim a nechtějí nést odpovědnost za nic, co se tu rozkradlo a zadlužilo za 25 let..
    • Komunisti poslali Klause na Hrad, Klaus pak posvětil nejhorší vládu Nečase a Kalouskaa jejich činy. Baziliškové komunisti podceňují lidi v ČR a Rusko si vyzkoušej, třeba tak, že si tam vyjedeš na dovolenou. *1*
    • akorát pomohl k moci rudomodrým bolševiků z ODS, co to tady vytunelovali, srandisto. Nepodceňuj lidi, oni si to umějí dobře spočítat a hlavně, nemají krátkou paměť. *1*
  • To my už víme dávno o Miloškovi a v poslední době má asi manévry. *2*
  • Zeman dostal červenou kartu!
    Pravidla jsou jasná. Kdo jí dostal musí odejít z politického hřiště! *14* *14*
    • no to mu ji ale musí dát někdo jiný než maličká lupa zbabělců
    • Ty máš USA červenou kartu? Ty jako s tím cancem něco rozhoduješ? Vzpamatuj se, zoufalče! Já jej volil, ode mne má zelenou. Takže ty a tobě podobní šmejdi máte smolíka. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit