Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áááá švééééd je tady. Ty parchante ušatý, už jsi se vzpamatovl z těch facek co jsi minule koupil za tu svoji provokaci - když jsi chválil tu hradní uslintanou vepřovou tlamu? Chceš snad znovu, víš jak jsi brečel a prosil, že už to víckrát neuděláš, že i ty víš obře, že je zeman jen prolhané křivácké NIC a ne prezident.
  • Do roka a dol dne bude Zeman v demisi v prdeli! Uchlastái se!
  • Do roka a dol dne bude Zeman v demisi v prdeli! Uchlastái se!
  • Když Zeman letěl do Číny, tak v médiích ani zmínka. Sotva však vystoupil na tiskovce a řekl, že Tibet je integrální součástí Číny, vypukl v médiích "rachot". Tak jako je sledovaná návštěvnost programů TV prostřednictvím peoplemetrů, tak mají redakce software na sledování periodik co se týká stylu psaní a propagandistických metod korporátních médií. A ejhle, zjistilo se, že kampaň proti Zemanovi řídí MAFRA. Vysílačky MF Dnes, iDnes a Lidovky spustily mamutí kampaň proti Zemanovi a vyrobily pseudokauzu, která ovšem vyzněla naprázdno. Občany zkrátka nezaujala. Občany totiž nezajímá pražská kavárna, (pejorativní označení pražské intelektuální soldatesky, která se sdružuje kolem bývalých přátel Havla a již téměř nabalzamovaného předsedy TOP - veleknížete. Je dobré si taky povšimnout, že nedávno média přinesla taky zprávu, že se Zeman těší vzrůstající důvěře občanů. A s tím bylo rovněž něco udělat, ale kde vzít bahno a špínu? No a Zeman té bandě redakčních "melody boys", kteří za kus žvance dokáží napsat pamflet i o Panence Marii, docela dobře "nabil" tím nejlepším střelivem. Zeman se v rozhlase rozhodl znesvětit "Svatou trojici" pravdoláskářské hydry a vhodit do její mediální latríny odjištěný granát. Jekot, hýkání,hysterii,štvanici a křik jaký jsme dosud nezažili, rozpoutal tímto prezident mezi mediálními stránkami. Je rovněž zajímavé, nakolik absurdní celá kauza je. První co bylo, tak řekl, že vláda pod vlivem Kalouska "zkurvila" služební zákon. Já pohoršen nejsem, protože prezident nazval věc pravým jménem i když to není příjemné. Zkrátka prezident tuto "sviňárnu" nezabalil do líbivých slovíček. Další slovo bylo "kunda", když se zmínil o ruské avantgardní tlupě, jež se nazývá Pussy Riot, což v překladu znamená "Povstání kund". Ano prezident se chybně vyjádřil jako Passy. Ale to souvisí s anglickou gramatikou a kdo zná angličtinu určitě si umí význam vysvětlit. Ve skutečnosti to Zeman trochu přitvrdil, protože by to asi mělo být přeloženo "Povstání kočand". Je nutno ale podotknout, že tyto představitelky "kundy" ze sebe dělají a to svým chováním. (Najděte si na internetu). Je děsivé, že kníže tyto děvy označil "za báječné dívky s kuráží" a vyjádřil jim podporu. Ale k věci. Zemanova sprostá slova měla postavit do kontrastu fakt, že politici jako Schwarzenberk, hovoří vulgárně pravidelně, ale média to nějak nezajímá. Slova "prdel","šoustat","kokot" nebo "hovno" jsou téměř v denním slovníku knížete. Toto pražské kavárně nevadí, ale "kunda",to vadí. Na závěr, měl by se prezident vyvarovat sprostých slov? Asi ano, měl by. Ale jsou situace, kdy je potřeba věci nazvat pravými jmény. Protože "Zákon o státní službě" je opět připravován jako "odkloňovačka" našich peněz a to v nemalých částkách. Lidé - nenechte politické "kurvy" aby se chovaly jako "kundy" a dělaly z nás všech "kokty a "čuráky"
  • Co je to troll, lépe řečeno trotl to vim, to jsi ty, ale co je to pragl??? Takový slovo v češtině neznám. Asi budeš nějakej róm, nebo co. *1*
  • a já su Jožin z bažin, velmi mě těší. Přijeď někdy, pokecáme. Pražáky žeru nejradši.
  • Já zase dopisy posílám. Na známku plivnu a pak ji pěstí přirazím na dopis. *1* *1* *1* *1*
  • Prague Citizen, myslím, že jsem toho v životě dokázal daleko víc než Ty a hlavně se zbaběle neschovávám za různé hloupé názvy (inkognito), vždy si za svým názorem stojím otevřeně.
  • Milosh Bubble Bum, prasedent českých Švejků *1* *1* *1* *1*
  • KIMCID
    media běžte raději dělat pořádnou práci.jste už jak blesk s bartošovou.otravní a ulhaní
  • Bacha tečko, neurážej pana prezidenta nebo dostaneš jednu takovou že lehneš.
  • To bych nebyl čapisral, abych se tu nevysral. Jupíííííí
  • Tak jak to, ze uz nejsi na smetaku, kdyz se porad vyvalujes v praglu po chodnicich? *1*
  • Takys tam byl, taky? Prej kazdej dostal za ucast od velvyslanectvi SSA dva litry. Tak sis aspon privydelal a nemusis chvilku chodit vybirat popelaky. *1*
  • Hnup jsi ty sam, jak ctu.
  • Je prezidentem vsech obcanu i ovcanu jako jsi ty, at se ti to libi nebo ne a ty urad prezidenta musis zkratka respektovat, jelikoz to mas za povinnost ze zakona. Ja taky havla nemusel a prece jsem respektoval jeho urad. Tak ukaz, ze nejsi takovy dobytek, jak ukazujes a bude to v lajne, blbe.
  • No a nezapomeňte si oklepat z křampů hnůj. Ve velkém městě se za znečišťování ulice platí pokuta. *3*
  • Devadesat tisic, to je jak plivnuti do more. Ty asi budes fakt komik, kdyz se ohanis takovou hovadinou, nebo neznas vysledky voleb. Asi budes plem-plem na palici, jak rikaji hakosi. *1*
  • Mě ale tvá fotka nezajímala
  • Kdybys mel alespon ctvrtinu vedomosti a inteligence co ma on, tak si o sobe budes myslet, ze jsi Einstein, ty deg.ne. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit