Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem zase zvědavý, zda se Zeman dožije konce svého mandátu. Teoreticky je to nemožné, neboť Boží mlýny melou!
    • Luciper mi už nařídil, abych vyčistil kotel, napustil tam vodu a naštípal dříví. *16*
  • Od Babiše nic dobrého nečekám. Jak sám doznal jeho hlavním cílem bylo zabránit
    nástupu ksčm a dohlédnout na to že se nezvednou daně pro majetné.
    Jeho řečičky o tom že nevěděl jak malou mzdu berou zdejší občané nebo že ho ke vstupu
    do KSČ donutila jeho maminka jsou směšné.
    • A to byla ta zásadní Sobotkova chyba, protože Ano o Lidovce nestáli a hlavně Babiš ne a tak Sobotka, kdyby nebyl srálbotka, tak Babišovi a Ano mohl pěkně zavařit. Splnit Babišovi přání a vytvořit pouze dvojkoalici, jak to Babiš chtěl a pak tlačit na to, že budou mít tichou podporu KSČM, vždyť přece před sametovkou Babiš v KSČ byl, čisté lustrační osvědčení je u něho nejisté, tak jistě najdou nějaký rozumný kompromis. Sobotka není žádný vůdce a taktik. Dnes už je to mrtvola aniž si to je zatím schopen připustit, protože má vedle sebe z jedné strany žraloka a z druhé strany malého, za to prudce jedovatého chřestýše.
  • Zemanovo pochybování i očekávání zázraku od Babiše je jenom Zemanova hra. Jaképak zázraky ve stavu, v jakém jsme, může za 4 roky kdokoliv udělat? Podle věřících snad jenom Bůh. A ten, jak se zdá, na nás zvysoka kašle. Sám Zeman před volbami toho nasliboval a prý všech 5 slibů již splnil. Co bude dělat ve zbytku volebního období, to neví jistě ani on sám. No, soudruzi se o něj slivoviců postarají a na hradě prý má i dobrého kuchaře. No a z platu si viržínka může koupit už i sám.
  • Na tuto vládu bude zvědavá většina národa.U této se nedá říci,že se jedná o vládu odborníků,protože odborníků tam bude opravdu poskrovnu a ku podivu žádna žena.Pak budeme ač se žebráckou holi zpívát Sobotkovi za to dík
    • Žena tam přece bude- Jourová z ANO. Musíš číst pečlivě, co se chystá a co nás nemine. Naštěstí ona tou odbornicí opravdu bude na rozdíl od těch dalších a dokonce i v symbioze s charakterem a morálkou. Vzácný to úkaz v našich končinách. Doufejme, že jí to vydrží a neopustí.
    • Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu. A kam čert může, tam babu strkat nemusí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit