Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipný, milý, chytrý, prostě náš nejlepší pan prezident všech dob.
    • Ty jeden Milado, jsi trapný, krást nicky Zemanovi příznivci opravdu umí,fuj taybl.
      • Neregistrovaný nick se ukradnout nedá!
  • To ožralé ho...do bylo někdy vtipné? Tento starý, opilý narcis závidí všechno všem, a to vtipné není.Zemana jsem neměla nikdy v oblibě, ale nevadil mi, dnes je to tragédie. Demence a imrvére trojka v žíle dělají své.
    • Tak už nebreč, přestaň chlastat a i ta tvoje demence se dá léčit. A zase ti pak nebude vadit, věř mi,Milado..
    • s nikým nemůsíte souhlasit a můžete mít svůj názor, ale jesttli nevíe jak se nazývá pan prezident, tak se pokuste odjet s migranty z Čech a tam můžet uctívat ALLÁHA. Jak radí novináři zamyslete se.
      • Pan prezident??? - a kdo to jako podle vás je??? - to nabobské, prolhané, křivácké, podlé, ...... klátící se monstrum, žvástající nesmyslné populisticky dementní pindy - jakéhosi rusáckého řiťolezce zemana??? - nebuďte směšný.
        A jaký důvod odjíždět z Čech - ať táhne to podlé nesvéprávné ho..do zeman, když se mu tak líbí v řiti komouš-řiti kremelského putina, ať zde neotravuje vzduch a zůstane tam natrvalo. Zde určitě nikomu normálnímu chybět nebude.
  • Ale ano, jenže tenkrát to ještě nebyl polodementní nemocný stařec, jehož nejsilnější motivací je pomstychtivost... bohužel. *13*
    • přiměřená pomstichtivost aplikovná třeba na Zubatou pleš, má blahodárné účinky. Pro oba.
  • Pan president je stále svůj! Kdo sleduje jeho komentáře v Hovorech z Lán na TV Prima, je o tom přesvědčen.

    A propos - kdo dnes ví, že jeden z jeho komentářů (za který byl bolševiky požadován jeho vyhazov z Prognostického ústavu, který se také uskutečnil!) byl spouštěčem událostí v roce 1989! Nalistujte si na webu srpnový T89 - "Prognostika a přestavba", kde píše o tom, jak se Československo mění v zaostalou zemi. Text byl do té doby nejotevřenější kritikou způsobu, jakým byl stát řízen.

    A další jeho vystoupení v "Hospodářský zápisník" v tehdejší ČST bylo ve znamení ještě ostřejších komentářů na adresu Husáka a celé tehdejší věrchušky!
    • Zemana jsem měl také rád, dokud byl předseda vlády. Naštval mne ale, když nahlásil odchod do politického důchodu, ale stejně do všeho dál kecal, místo aby vše s nadhledem sledoval z Vysočiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit