Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jasné, nezaměstnání a další z OKD přijdou na ÚP, udělají si rekvalifikační kurz řízení NC strojů, zopáknou si strojírenskou technologii a ještě si vezmou 20 semestrů angličtiny a budou vysmáti s 30 tis. Kč měsíčně. Hyundai je všechny přijme, protože mají nedostatek kvalifikovaných pracovních sil. Nezaměstnanost hned klesne pod tři procenta, opět zavládne blahobyt, každý si koupí auťák na lízing a založí hypotéku na koupi bytu.

    Normálně předběhneme Itálii, Španělsko a Portugalsko, však jsme Češi, máme zlaté ručičky, ne? Právníci se zastydí a půjdou k lince, úředníci se začervenají, dají výpověď a půjdou pracovat manuálně, třeba hrabat listí a ekonomové si řeknou, no jo, my za to taky můžeme tak to musíme odčinit fyzickou prací, ale kam? OKD propouští, aha, tak zametat chodníky. Jaká pak krize? Co nám to ten svět říká? Aha, to ten jejich kapitalismus je skřípnul, ale Češi se nenechali obelstít, my se komunismu nevzdáme, toto blahobytu. My se nedáme ovlivnit západní propagandou.
  • Pro § : nějak si nevybavuji, že bychom se tady spolu přeli o bakrotu USA versus Obamovy aktuální problémy s rozpočtem - obecně dluhy. Nemám potřebu se "naparovat" před nikým, pokud zrovna nekolí a nedělá moc chytrého, bez důkladných znalostí. Různých marných kecálků jsou dneska mraky, i podle toho to tady vůkol tak vypadá, bohužel. A špičkovat jsem nezačal já, což je prokazatelné. VŠE jsem nikdy nestudoval, nejsem cifršpión, ale nějakou podstatu ekonomie jsem ještě tak úplně nezapomněl, nehledě na další průběžnou edukaci. Infarkt mi zatím nehrozí, neboj, jen příště nedělej za každou cenu "přemoudřelého intelektuála - ekonoma" a zbytečně neprovokuj. Jinak naše diskuze, byť na internetu, nebude mít úroveň, pokud vůbec budu mít zájem se jí příště účastnit. Cizí a jiný věcný názor si vždy rád vyslechnu, zejména, když bude mít kvalitu a hloubku k zamyšlení - souhlasit nemusím, ale to je moje věc.
  • Trochu smířlivěji. Skáčeš na špek jako myška. Namísto argumentace se snažíš dokázat, že jsi chytřejší. Ekonomický argument jsi ale nepodal žádný, já ano, ale chytrému napověz, což nevíš , o co asi jde. Napsal jsem v jednom příspěvku, že americká platební neschopnost n e n í platební neschopností USA jako celku, ale že pouze Obama nemá schválený rozpočet, což je podstatný rozdíl, čehož jsi si neráčil jako slavný ekonom vůbec povšimnout. Řečeno česky - Obama "jede" jen v rozpočtovém provizoriu, což je asi tak všechno. Všechno ostatní jsou jen kecy, které tě bezdůvodně nadzvedávaly, takže nechci být příčinou tvého infarktu... Ale s tím svým nafukováním ala holub na báni jsi mimo mísu. Jenom malé poučení - nauč se rozlišovat "hlavní články", tedy podstatu věci a oddělovat je od hloupých keců !!! pro mne už je to jenom srandička, ale ty to bereš moc vážně... Vzpomeň si na citát z Troškova "Kameňáku" na konci: " Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí"... A to platí pro nás pro všechny...Čau exote !!!
  • Pošli mail máme v tem bordel soudruhu.
  • Krade ho mi vy kapilatistyčtí komunisti!
  • Však ho krade mně!!!
  • Proč mně kradeš nik?
  • Seš absolutní komunistická pí.a!
  • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce.
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!, *14* *14*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!, *14* *14*
  • Milý tečko, pan Zeman je i tvým prezidentem a hlavou státu, nemůžeš s tím nic udělat i kdyby ses rozkrájel, vem to laskavě na vědomí a vzdej mu hold, udělal už kus dobré práce za kterou si ho všichni ceníme a vážíme!, *14*
  • Za to můžou tvoji rodiče, že tě zplodili, tečko!
  • Zeman je prostě podceněnej alkoholik.
  • Opět akorát meleš "mimo mísu", ty své blábolismy. A pleteš si VUT s nějakou obskurní soukromou školou, kde se dá diplom možná koupit - to jsou ale dvě odlišné věci. Je vidět, že jsi takovou VŠ neviděl ani z Pendilina. K tomu zasloužení, studoval jsem VŠ za socilismu a potom i v jiné době, po r. 1989. O nějakém myšlení, už vůbec ne logickém, se konkrétně s tebou nebudu bavit, vypatlanče. Proč se tu ad hoc oháníš OZ a (ne)nařízením (tím ses tedy mj. pěkně hloupě prokecl, jaký jsi "chytrák"), hlupče - jen oba to své kdekoliv "vytasíme na férovku" a basta.To by byl průser, viď, posránku ? Ale nikoliv můj. Ale nemíním s tebou dále planě diskutovat tady, na nějakém anonymním médiu !!! Tu se totiž skrytě může i takový debílek jako ty prezentovat jako tzv. vzdělanec. To dnes ale umí každý Cikán, který absolvuje pomocnou školu a umí si cokoliv "vygůglovat". Tvoje prezentace je na úrovni rádoby premianta, který by chtěl své okolí za každou cenu ohromit - ovšem bohužel nemá čím ! P.S. NIkdy jsem netvrdil, že VUT je VŠE a co je kde za hlavní předmět, tak to zase trapně nedváděj na jinou kolej ! Brebtáš hovadiny a pak před skutečnými argumenty akorát tak uhýbáš a kličkuješ jako nafetovaný zajíc. Ubohé !!! Navíc pro mě už to je ztráta času - ozvi se, až ti naroste nějaký skutečně myslící mozek ...
  • To Marie: Když soudruzi v ÚV KSČ zjistili, že komunismus chípe na úbytě nejen u nás, ale i v Rusku a že tedy "bratrská pomoc" až "to bouchne" je nereálná, zřídili soudruzi za pomoci StB tzv. Prognostický ústav. Tam vyprognózovali jak to po chcípnutí komunismu udělat, aby neztratili své pozice, Vyprognózovali, že nejlepší bude "rozprivatizovat" si majetek a tak si zachovat politickou moc. A Becherovič měl původně v úmyslu uchlastat se na Vysočině, pak ale dospěl k názoru, že lepší bude uchlastat se na hradě. A pokud jde o "první slečnu", ta jistě bude excelovat při studiu a čeká ji skvělá kariéra někde v diplomatických službnách, tam na to není tolik vidět. *16*
  • Tím nám chcete zdělit,že zatím se snažili cizáci této země?Tak to jste první,který na to přišel.
    Gratuluji
  • Do dnešního dne,jsem si zoufala nad českým školstvím,po revoluci, ono komunisti nás celkem dobře vyučovali.Docela nedávno jsem se dověděla,že se naše děti nebudou učit v zeměpisu hlavní města jiných států,aby nebyli moc chytří.Cela školní osnova po revoluci je bída a co teprve v současné době,co v té škole vlastně budou učit.Jak si nevážit svého okolí?Nevážit si učitelů?
  • PP (Pitomej Pišta). Degradace vzdělání za komunistů. Ty sám jsi tedy degradát, jelikož jsi musel svoji školu dělat za komunistů, nebo v dnes v CEVRU, vychovávající vysokoškoláky typu bývalého diskutéra Bc. Jaroslava Kaka, aktívního příslušníka "Šmejdů", okrádajících důchodce na předváděčkách. Takže jako např světoznámý chirurg profesor Pafko či docent Rajko Doleček jsou také asi "degradáti" v oblasti vzdělání za komunistů, akorát si jejich znalostí váží celý svět... Opravdu jsi výkvětem degradace vzdělání, jak už to u cikorek tvého typu bývá....
  • Ty se cejtíš , kašpare !!! Takovou školu dneska udělá kdekdo, kdo zaplatí. Já jsem si ji musel hodně tvrdě zasloužit a nebylo to tak jednoduché, jako u tebe. Začínal jsem od lopaty, ale dokončil jsem slušné vzdělání, neměj péči !!! Možná, že umíš i malou násobilku, a myslíš si, že jsi mistr světa ??? Jsi akorát k smíchu. Vysvědčení je jenom papír, který z dnešní doby není důvěryhodný, to moje ale je z doby, kdy se vědomosti musely prokázat u zkoušek a ne kupovat....Podle tvých keců je vidět, že jsi toho moc nepobral, především v logickém myšlení...Jinak nevidím důvod kdejakému blbovi předkládat své osobní doklady a vysvědčení, Občanský zákoník mi nenařizuje něco zveřejňovat. Ale VUT není VŠE, takže ta "ekonomie" není hlavním předmětem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit