Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident Zeman chce mít čistou vládu bez korupčníků, podvodníků a zlodějů a přátelíčků. To je vše. Apropo. Udělat práva za 9 měsíců a být ministrem je výsměch poctivým lidem. To že tento člověk je podrazák potvrdil i jako práskač- a hotovo.
  • Protože dost lidí je opravdu v kategoriích blahoslavených chudých duchem a nechávají se opíjet rohlíkem, ale jde i volební zákon, protože kdybychom mohli volit např .částečně osobnosti i napříč stranami, tak by se zákonitě spíše vygenerovala kvalita, takto to jede ve stranické režii. A ti, co byli pro podvody, neschoponost odejiti, tak se nyní vrací a budou dělat na těchto ministerstvech asistenty, náměstky, poradce - za lidovce - Kasal, Svoboda, Pilip, za ČSSD - Hulínský, Machovec, Turek. Takto vypadá nová vláda se starými křiváky.
  • Takova je realita. Ruda mafie svym zamaskovanym darebakum pomohla pomoci svych zlocineckych struktur rozkrast stat a podle toho to dnes vypada...
  • Lansky puc ovsem mohl byt planovanou akci, jak se zbavit Haska a spol. Chovanec svoji praci odvedl dobre a byl odmenen za zasluhy.. *1* *1* *1*
  • Je to vina Sobotky, že vybral tak, jak vybral, nemuselo to být alespoň v této koncentraci, protože Chovanec je jasným podvodníkem, věděl moc dobře, že 9 měsíců nestačí k získání titulu Bc a přesto ho tímto způsobem získal. To by ti tedy dzixy vadit mělo, protože podvodník do vlády nepatří, už tu takových bylo více než dost a proto je tu Augiášův chlév. A ještě mu dávají ministerstvo vnitra. To je prostě skandální, tak si to uvědomte. A Zeman to pak využije, když mu nahrají.
  • Zase má Zeman pravdu, Sobotka nominoval nespolehlivé kamarády ale dobré zloděje. Myslím, že pro občany nic dobrého nepřinesou
  • Ani vzdelani propadlika a 'marxistickeho stalinisty' Zaoralka neni odbornost. To je fakt.
  • Ano, vypadá to na to , že Chovanec věděl v Lánech wha´s go, ale jeho studium na právech v Plzni je jasným podvodem, protože moc dobře musel vědět, že na titul Bc. 9 měsíců nestačí a právě tato univerzita s těmito profesory to umožňovala a nebyl tedy ani prvním a ni posledním. A pokud se má zlepšit kultura, vymahatelnost práva v této republice, není možné, aby Chovanec, jako jasný podvodník, dosedl do ministerského křesla na tak závažném ministertvu jako je vnitro. Co si potom slibujete od něho? Jaký rozdíl je mezi Chovancem a Marečkem Bendou?Křiváci a podvodníci jsou oba, akorát z opačného politického spektra. Chovanec do vlády nepatří a Sobotka ho kryje, tedy křivárny mu nejsou zase tak cizí. Jistě by se našel i někdo jiný, nejde o pidi stranu.
  • Zeman je odborníkem jedině tak na virozy a "výchovu dívek v Čechách". Jeho dcerunka je toho jasným důkazem. Kdepak je konec této první slečny. Paní Zemanové se ani nedivím, že se neukazuje na veřejnosti. Mít něco takového doma není asi jednoduché. Být Zemanem, užívám si prezidenství jinak, než vysíláním své nenávisti, nesnášenlivosti do éteru. Vždyť sám hlásal, že bude spojovat, ne rozdělovat. Naletěla jsem mu! Stydím se, že jsem ho volila. Kníže je snad ale ještě horší. Neměla jsem volit nikoho z nich.
  • Už je přezemanováno, na ten ožralej rypák se taky nedá pořád koukat!
  • Koukám, že 6 příslušníkům Sebranky Parchantů Ožralého Zemana se můj názor nelíbí. Takže se asi nemýlím.
  • Chovance neznám. Ale je teba mít na paměti jak se zachoval v tom puči v Lánech. Zřejmě předem nevěděl v plném rozsahu o co jde a když zjistil o jakou zákeřnou křivárnu se jedná a že v ní jede nejen zcela bezpáteřní kreatura šašek Hašek, ale i Zeman jak president, tak od toho dal ruce pryč a tu sviňárnu zveřejnil. Nezapomeňme, že Hašek je rodák z Brna, kdežto Chovanec je rodák z Plzně. To vypovídá o mnohém...
    A ukecaný Zaorálek... škoda slov...
  • A mně vadí soudruh prezident jako občan Zeman...Jediné, co řekl o sobě dobře, že je zastaralý páprda, kterému musí k úspěchu dopomoci již jenom jeho úchvatná dcerunka, nyní také školená v nejstarším řemeslu... A tento nýmand - Kazimír z Hradu - odborník na nic, jenom zdržuje záměrně vývoj v Česku, protože má oprávněné obavy, že si to s ním zákonodárci brzy po právu vyřídí...Už aby to bylo a jak slavně na Hrad vjížděl v Superbu, tak aby neslavně svinským krokem ho naštvaný lid, který ho nevolil z Hradu, důtkami vypráskal.. *13* *9*
  • Mě vadí celej tenhle zločinecký režim který si v 89 obstaral demokratický krycí nátěr.
    Rodinky dřívějších kariérních členů KSČ dnes v tržním kabátě si vesele podnikají
    a ještě ve větším měřítku se nezákonně obohacují.
    Dole se obohacují zloději kapsáři a ti kterým děcka slouží k cucání sociálních dávek
    Slušný poctivec občan je uprostřed okrádaný z obou stran.
  • nedivím se,taky bych měla výhrady k Chovancovi a Zaorálkovi. ten první je jako klíště přisátý na Sobotku od lánského průšvihu a ten druhý by zase všechny odvolával a kádroval.....
  • Tak to musím říct, že tentokrát u mě Milošek zabodoval, jakožto s velkovykořisťovatelem živnostníkem, s tím Mládkem. Jestli se to povede, tak slibuju, že si z pana prezidenta nebudu aspoň dva tejdny dělat srandu\!!!
  • Chovanec než posekal trávník, tak z něj byl právník. Mládek se taky vyznamenal, když řekl, že OSVČ jsou příživníci.
    Ani bych se nedivil, ža pan president republiky takové netáhla pošle někam ...
  • A že vypadá na tom obrázku jako když má virózu.
  • Tu svu "pravdu" si může říkat tak akorát svému psovi nebo Mynářovi když spolu chlastají.
  • A proč si je volíme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit