Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • už aby zajel do vozovny
 • To je pravda a ja s ni naprosto souhlasim... • Takže si to trochu shrneme. Kdopak se nám tedy k výročí
  vyjádřil:  - vyučený zámečník, kterému strana dala funkci a v životě si
  tak nemusel řemeslem umazat ruce,  - politik, jehož rodina patřila ke komunistickým prominentům
  a to mu umožnilo vybudovat si kariéru v podniku zahraničního obchodu a na
  tomto základě později úspěšnou firmu,  - slovenský prezident, jehož rodina patřila ke komunistickým
  prominentům a on sám měl nadějně našlápnuto ve svazu mládeže  Všichni měli jedno společné – za sovětské okupace se oni a
  jejich kolaborující rodiny měli nadstandardně dobře.  Ze zahraničí jsme slyšeli komentáře např. od velkého
  obdivovatele Karla Marxe z Bruselu a dále také od polského politika, který je
  ve své vlasti tak oblíben, že mu hrozí žaloba pro vlastizradu.  Nedivím se Zemanovi, v téhle společnosti řečníků bych se
  také necítil dobře.

 • Snad budou dostupné i záznamy z pietních akcí připomínajících činost Maďarské lidové armády na Slovensku včetně použití náletů stíhacích letadel k ohlušení a zmatení demonstrantů.

  Jinak: zajímavou dobovou otázkou (odbornou, ne politickou) bylo, proč do ČSSR Národní lidová armáda NDR kromě tanků přivezla i rakety.

  Zatímco se Rusko, Maďarsko, Polsko a Bulharsko za své de facto vyhlášení
  války Československu nebo České republice už omluvili, Německo tak
  dosud neučinilo.

 • Co a kdy by měl říkat president určuje s největší pravděpodobností protokol. Mimo protokol je to na vůli presidenta samotného.

 • Schopnost zdejších diskutujících vyjádřit písemně i jen jednoduchou myšlenku je, jak jste názorně předvedl, mizivá.

  Invaze vojsk Varšavské smlouvy do ČSSR byla tragická událost.

  Padesát let je časový interval, z neznámých důvodů vhodnější k připomínce libovolné události, než intervaly jiné, není to ale událost a tedy mizí i prvek významu a tragédie.

  Pokud chcete psát o padesáti letech od okupace, bude to vhodnější v roce 2041, kdy uplynou. Ukončení okupace byla událost radostná (mnozí lidé nepředpokládali, že se něčeho takového vůbec dožijí) a není důvod, proč by její připomínka měla být tragická.


 • Máš na mysli politickou kultůru kterou tady nastolili opilec a cvok Havel s Klausem?Děkuji za velmi přínosné komentáře ale jdete s křížkem po funuse.Takové žvásty už píše Jákl,Bican a jiní pseudonovináři.Vzhledem k tomu ale,že máme demokracii,jen pište dál ty své nesmysly.Každý má právo na svůj názor ale tím to také končí.Své ego jste uspokojili a můžete dál rozjímat nad problémy tohoto světa a věřím že vás napadne i něco konstruktivního,destruktivních keců je tady už habaděj a vy jste se jen zařadili do stáda cvoků.Ono se skvěle kritiuje bez zodpovědnosti a neznalosti politického zákulisí a navíc dle vašich příspěvků a jejich obsahu s IQ tvrdnoucího hov-lejna. • vanhorne

  "on se vždy nějaký trouba zviditelní svým bezduchým žvaněním.

  Nekdo zase zvlastnim bonmotem.

 • Pěkně to shrnula paní Kamila Moučková - PALEC NAHORU !!!!!!!!!!!

 • Tipuji té bandě,že tak rok,maximálně dva!

 • Nikoliv, svědomí a příklad.

 • Na CT 24 - udalosti komentare a v nich, mimo jine, Vondracek a Grospic - tedy je to sila a k bliti co rikaji...

 • To jako rikas, ze nase okupace byla vec radostna...?!

 • Tys zemanobabišovskej bllb,prezident není jen tak někdo a tahle opilecká kreatura se zachovala tak jak by si přál Leonid Iljič Brežněv.Když vypískaj Babiše tak si myslí že mu fandí , alespoň Kiska zachránil to výročí přepadení Československa.

 • Možná je nemocný a tak se k současnému výročí nemůže ani vyjádřit. Když byl v Topolčiankách, tak opravdu nevypadal dobře. Možná to je jen nějaká viroza.

 •  "Žádný projev se nechystá. Pan prezident byl odvážný v době, kdy odvaha nebyla levná. A to je mnohem cennější než tisíc projevů po padesáti letech," 

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  to je to, co tvrdím roky a co někteří dodnes nepochopili. Za komunistů drželi klapačku a teď třicet let po převratu mají plnou hubu "boje proti komunismu". To se to snadno "bojuje" když už nic nehrozí. Kde byli dnešní křiklouni před rokem 89? Vyvěšovali na okna sovětské prapory a dělali nástěnky k VŘSR.

 • Padesát let od okupace  není  sedmadvacet let po jejím ukončení "hodně významná" událost a "tragická událost" to být nemůže, naopal, je to v daném případě událost radostná.

 • 1/ Je mi te lito, zlodeji, ze si nedovedes najit svou prezdivku...

  2/ Tve prispevky jsou plne nenavisti - chudinko...


 • Kdo určuje co by "měl" říkat "správný" prezident?

  Havloidi?

  Fašouni?

 • Při takto kulatém výročí tragických událostí, které postihly celý máš národ, se samozřejmě očekává, že prezident pronese alespoň pár slov. Prezident není kdokoliv a jsou chvíle, kdy se jaksi samozřejmě očekává, že se bude chovat v rámci státnických norem a politické kultury. V případě Zemana se ovšem nedá mluvit o jakékoli kultuře, stejně jako v případě vašeho komentáře. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit