Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo určuje co by "měl" říkat "správný" prezident?

  Havloidi?

  Fašouni?

  • Nikoliv, svědomí a příklad.

   • Co a kdy by měl říkat president určuje s největší pravděpodobností protokol. Mimo protokol je to na vůli presidenta samotného.

  • 1/ Je mi te lito, zlodeji, ze si nedovedes najit svou prezdivku...

   2/ Tve prispevky jsou plne nenavisti - chudinko...


 • Lepší, že mlčí. Zas by byl trapas.

 • 50 let od okupace je hodne vyznamna a tragicka udalost v nasich dejinach a proto by hlava statu mela verejne rict aspon par slov, ktere tuto udalost odsoudi...

  Jenze - Zeman se v posledni dobe na verejnosti neukazuje, dokonce i oficialni povinosti vykonava za zavrenymi dvermi.

  Takze pindy Ovcacka, ze se Zeman uz driv k okupaci vyjadril jsou smesne - co takhle kapnout pravdu o jeho zdravotnim stavu...

  • Padesát let od okupace  není  sedmadvacet let po jejím ukončení "hodně významná" událost a "tragická událost" to být nemůže, naopal, je to v daném případě událost radostná.

   • To jako rikas, ze nase okupace byla vec radostna...?!

    • Schopnost zdejších diskutujících vyjádřit písemně i jen jednoduchou myšlenku je, jak jste názorně předvedl, mizivá.

     Invaze vojsk Varšavské smlouvy do ČSSR byla tragická událost.

     Padesát let je časový interval, z neznámých důvodů vhodnější k připomínce libovolné události, než intervaly jiné, není to ale událost a tedy mizí i prvek významu a tragédie.

     Pokud chcete psát o padesáti letech od okupace, bude to vhodnější v roce 2041, kdy uplynou. Ukončení okupace byla událost radostná (mnozí lidé nepředpokládali, že se něčeho takového vůbec dožijí) a není důvod, proč by její připomínka měla být tragická.


 • Při vyměšování bonmotů byl Miloš Zeman k neutahání. Zřejmě to má zakázáno. Komu by se taky chtělo vracet těch 150 miliónů za volební kampaň, že ANO?
 • MAN se zachoval jak kolaborant vládce ruského fašistického státu anebo jako dem.nt, který nechápe o co jde. Zřejmě je pravdou co se říká, že je vydírán z Kremlu, kde mají kopie jeho dokumentů o spolupráci s StB, které nechal v listopadu 1989 zničit.

  Stádo si TO zvolilo jako svůj symbol.

  • K věci: Představit si, že je někdo vydírán z Kremlu, kde mají kopie jeho dokumentů o spolupráci s StB, které nechal v listopadu 1989 zničit, je jistě možné. Představit si, že se až dosud, a zejména s přihlédnutím k nedávno proběhlé předvolební kampani, nenašel nikdo, kdo by poukázal na své poškození činností konkrétní osoby, případně s pomocí k tomu zřízeného speciálního Výzkumného Ústavu našel na činnost konkrétní osoby odkaz, je potom velmi, ale opravdu velmi, obtížné.

   Douho jsem byl na vážkách, ale přesvědčil jste mě. Na vašem příkladu
   opakovaných písemných vyjádření k libovolným předlohám lze neznalému
   názorně ukázat, jak funguje mankurt.

 • Tento člověk by měl nejen mlčet ale i rezignovat 😍

 •  30. září 1938 brzy po půlnoci podepsali zástupci NěmeckaItálieVelké Británie a Francie Mnichovskou dohodu, zdálo se, že zachránili evropský mír. Adolf Hitler se zavázal, že poskytne Československu, které bylo přejmenováno na Česko-Slovensko, záruky, což však zůstalo pouze na papíře. Československá zahraniční politika se dostala pod německý vliv. Německo neustále činilo nátlak na okleštěnou republiku a kladlo si nepřijatelné požadavky. Německo po Česko-Slovensku např. požadovalo, aby vydalo alikvotní podíl čs. zlata a deviz, který připadal na krytí oběživa v Sudetech. Československá strana souhlasila za podmínky, že Německo převezme i alikvotní část československého státního dluhu, což německá říšská vláda (Reichsregierung) odmítla. Pod značným nátlakem nakonec byli nuceni zástupci Národní banky československé podepsat smlouvu s německou Říšskou bankou, podle níž ČSR uvolňuje 481 miliónů korun, z toho 465,8 mil. ve zlatě a zbytek v devizách, pro krytí oběživa v uloupeném pohraničí. Československý pokus o vyhlášení neutrality byl na Hitlerův příkaz zmařen. Česko-Slovensko bylo nuceno „prodat“ Německu válečný materiál za 648 041 624 předválečných Kč, který nebyl nikdy uhrazen.[11] Též bylo nuceno Německu postoupit plány některých zbraňových systémů, např. dalekonosných kanónů vyráběných ve Škodě Plzeň. Kromě toho Německo dále podněcovalo české Němce k vyvolávání provokací, které měly ukázat světu, že Němci v Česko-Slovensku nepožívají všech práv.

  Zdroj: Wikipedie

 • Na Slovensku přední vládní činitelé chystají různé pietní akce na připomenutí přepadení ruským fašistickým státem před 50 lety a jeho obětí. U nás to hradní ožralé strašidlo mlčí. Asi už nechápe o co jde.

  • Snad budou dostupné i záznamy z pietních akcí připomínajících činost Maďarské lidové armády na Slovensku včetně použití náletů stíhacích letadel k ohlušení a zmatení demonstrantů.

   Jinak: zajímavou dobovou otázkou (odbornou, ne politickou) bylo, proč do ČSSR Národní lidová armáda NDR kromě tanků přivezla i rakety.

   Zatímco se Rusko, Maďarsko, Polsko a Bulharsko za své de facto vyhlášení
   války Československu nebo České republice už omluvili, Německo tak
   dosud neučinilo.

 • Na CT 24 - udalosti komentare a v nich, mimo jine, Vondracek a Grospic - tedy je to sila a k bliti co rikaji...

  • Pěkně to shrnula paní Kamila Moučková - PALEC NAHORU !!!!!!!!!!!

   • To je pravda a ja s ni naprosto souhlasim...

 • VUMLOVEC

  ví kdy je lepší státnicky mlčet

  • Jestli to je ještě od něj státnické :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit