Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To promluvil ten pravý, sám ať si zamete před vlastním prahem!
  • Calumniare audacter, semper aliquid heret. - Statečně pomlouvej, vždy něco ulpí.
  • Všechno souvisí se vším.
  • Vždyť se tím živí! Naučí se roli podle daného scénáře a pak ji hodnověrně zahrají!
  • Těch "drtivých většin" jsme si za komunistů užili až až !
    Je hezké, že Miloši Zemanovi "nastavujete zrcadlo".
  • Demence počíná i tím, že vědomosti, které člověk nabyl během školní docházky, často zapomíná. Pokud to není demence v počátečním stadiu, tak je to přinejmenším tupost.
  • už měl být dávno v blázinci!!!
  • No je to tvůj názor, Vřede a máš na něj jistě nárok. Bohudíky velká většina občanů ČR má názor zcela opačný. A to jak na Zemana, tak na Kocába.
  • Máš skutečně zvláštní pohled na to, že člověk v tak vysoké funkci, jako je prezident, nemá nárok mít vlastní názor. Fakt by mě zajímalo, kdo ti tuto myšlenku vložil do hlavy, jelikož je stoprocentně zvrácená.
  • Nezlehčuji,jen uvádím příklad.Česko je prolezlé darebákama v rouše beránčím.
  • Naše uliční organizace KSČM pana Kocába plně podporuje, protože má pravdu!
  • Nóó, v té masce vypadá podstatně lépe :-)
  • Hsele, Luboši, nech si ty moudra. *2*
  • Jsem mladá holka.

    Tyto informace si každý gramotný člověk může na internetu najít.
  • Hnusák. Ani si nemusí nasazovat masku.
  • A hele, pan vtipnej, co si rád hraje na chytrého. Vitaj *4*
  • Jo? On je rozdíl, jestli někdo byl v evidenci StB, tj. v jejich zorném úhlu, o tom skutečně nemusel vědět. Pokud ale byl konfidentem StB, stal se jím dobrovolně a musel podepsat vázací akt. Tak se to nesnaž zlehčovat pro neznalé ovečky. Byli lidé, kteří za Protektorátu ochotně spolupracovali s Gestapem a po válce ochotně spolupracovali s StB.
  • Já jsem byl v evidenci STb také a dověděl jsem se to až v roce 2002 a mám se jít oběsit?Seznam STb nemá vždy nějakou vypovídající hodnotu,byly tam desetitisíce lidí a mnoho z nich o tom ani nevěděli.
  • Ten nemá mít žádný "vlastní názor", je to úředník, který se musí chovat tak jak mu stanoví Ústava. V opačném případě pomaže svinským krokem objímat na Vysočině stromy.
  • V každé civilizované zemi by takové ožralé prolhané už dávno letělo z hradu. Ono by se tam ani nedostalo. To jenom u nás si štamgasti ze 4.cenové a tupé ovce zvolili vůdce k obrazu svému, bééé *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit