Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Stydí se jen ten co nepochopil
  • felix.julec
    Jinak,jsem mile překvapen novým formátem k diskuzím.🙂
  • felix.julec
    Od prezidenta sice trochu drsné,ale naše "sedmá velmoc"je proti prezidentovi účelově vyhraněná,zaťatá,nemá sebereflexi,proto taková reakce.Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Obrázek kulturní úrovně v tomto státě,bohužel.
  • Kdyby byl Zeman vůdcem uzavřené komunity a jeho činnost by se tím držela jen v rámci našich hranic, tak by tyto výstřelky byly k smíchu a veřejnému pobavení, ale uvědomíme-li si, že on takto prezentuje celý národ, pak se musím stydět za svůj původ.
  • Ať je Zeman jaký chce, v jedné věci má pravdu. Oficiální média jsou jedna obrovská informační žumpa. Důležité informace tam člověk nenajde a nepodstatné záležitosti tam najde otočené o 180 stupňů ve formě blábolů lží a odvádění pozornosti. Televizní zprávy už několik let nesleduji ani veřejnoprávní "sr..čkomety" ani soukromé. Na internetu si vyhledávám kvalitní informace sám a v diskusích mám pouze srandu z toho, jaké splašky se režim zuby nehty do nás snaží napěchovat.
  • Pokračovatelem zemí Koruny české (ano, takhle se to píše) je, lze-li to tak říci, Česká republika.Symboly České republiky jsou výčtem uvedeny zde:http://www.mvcr.cz/clanek/statni-symboly-ceske-republiky.aspx.
    Občan tedy ani netuší, o čem píše. Je zřejmé, že naučit se na klávesnici najít třeba i všechna písmenka je málo.

  • Srandička jak v putyce 4.cenové. Ale s blízka vypadá strašně sešle a také se tak chová. Holt ten chlast, cigára, komunismus a ruso-řiťo-lezectví dělá své.  
  • Nemas se za co omlouvat. Ono nic lepsiho, na vyber nebylo.
  • No - tak jestli ty si myslis, ze je Zeman symbol Zemi Koruny Ceske, tak je mi te uprimne lito...


    Ostatne - jak je na uzavrenem oddeleni v Bohnicich...?

  • Kdo umí číst tzv. mezi řádky.. a dávat si věci do souvislostí i s tím, co se nyní děje u nás i okolo nás., dovede i pochopit, že tohle je signál konce toho, že se tzv věci mění a ještě se i dál budou měnit., což opravdu mnozí novináři, které ani tak neuráží prezident Zeman, ale ti co tyhle novináře platí i úkolují jak presstituty, nechápou či přesněji "korektně" chápat nemají "doporučeno"..což někteří novináři už i ví, ale raději drží hubu i krok a píší jen to a tak, jak co mají, či nemají dovoleno, jinak by mohli přijít jak o peníze, tak i o práci od svých chlebodárců..
  • Jak je vidět odděluje se zrno od plev. Symbol nás všech který se zde očišťuje důstojnou formou si nechápaví pletou a zaměňují s chorobnou nenávistí a ve své zvrácenosti se zde prezentující k jedné určité osobě zvoleného státníka.
  • Spalil nepotrebny extil = pouziva uz pouze vysoce save na jedno pouziti...
  • KIMCID
    On je co ty?
  • KIMCID
    není primitiv jako ty
  • KIMCID
    Ano jsi ostuda
  • KIMCID
    Omyl ale to bys nesměl být na tiscali
  • Tentokrát Zeman zklamal očekávání. Jeho exhibice měla jasné kontury nepovedeného estrádního vystoupení.
  • Knížecí bombarďáky velikost TOP spáleny jako čarodejnice. Ještě Kalouskův tibetský hábit vytažený z (.) a v Praze bude smogová situace))
  • vanhorne
    <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">"že jsem volil Zemana"</span>

    <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">To je v poradku, nikdo prece neni neomylny.</span>

  • V čas když Ovar zapálil ty trenky bylo slyšet v povzdálí sirény, myslel jsem že už pro něj jedou z Bohnic. Bože to je ostuda. Tahle duševní troska je naším prezidentem, ještě chybělo aby začal pálit knihy a noviny které o něm cokoli negativního napsali. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit