Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačilo by ISIS přestat stále podporovat a vyzbrojovat - a je po problému! Jenže, kdo tomu zabrání, když se to neodváží nikdo ani US říct? V tom vidím hlavní problém, když jsme už v jeho zadku i s ušima???
  • Pan prezident Miloš Zeman se tentokrát projevil v tom nejlepším smyslu slova. Proč ovšem tak často osciluje mezi dobrými a na druhou stranu vyloženě špatnými výroky (názory), neví určitě ani on sám. Tento vzdělaný a inteligentní člověk je bohužel značně rozporuplný, tak aspoň ho vnímám a vidím já.
  • Po dlouhé době souhlasím se Zemanem.Není národa ve světě,který by za poslední ne století,ale tisíciletí musel tolik vytrpět.Ten národ nečekal na Svět,aby mu sebezáchovu po vyhlášení OSN o státu Izrael zaručil.Tušil,že to od Světa po 2.svět.válce nemůže očekávat.Mobilizoval vše,co ke své existenci potřeboval.K existenci uprostřed nepřátelského neuvěřitelně tehdy silného arabského světa.Jsem pyšný,že jsme mu tenkrát v těsné předkomunistické éře výrazně pomohli.Jsem pyšný,že se k této podpoře náš prezident po mnoha letech vrací.Jsem pyšný,že to Izrael po okopávávání kotníků,hýždí,břicha,slabin,zad a hlavně hlavy přežil a útočníkům to vracel do stejných či důleřitějších míst.Jsem si jist,že Izrael jako stát vytrvá.Vše ale do času.Tak jako východní Ukrajina může způsobit světový konflikt,už dlouho tento potenciál držel Izrael.Kéž bych se mýlil.
    • smůla ovšem je, že se při zakládání svého státu dopustil vypalování arabských vesnic, vraždění arabského obyvatelstva a jeho vyhánění z území, které zkrátka a dobře dobyl a ukradl. navíc stát založil jako stát jen pro Židy, a ostatní jsou občané druhé kategorie. Já bych se tedy na místě Izraele zase tak moc nedivila, proč není v lokalitě oblíben.

      Zločiny Německa na židech platí Palestinci.
    • To je sice možné, jenže sami židé získali svoji zem tím, že vyvraždili původní obyvatele, kteří sídlili na území které si vyhlédli jako svůj nový domov! A to včetně žen a dětí, takoví jsou to chudáci.
    • Velice výstižné, rád se připojuji k nicku jan rich.
      • Kolik nicků vlastníš, tolikrát jsi člověkem...? Vážně? *1*
        • Podle sebe soudím tebe, že. Mně stačí mi jeden nick.
          • A proto taky reaguješ na nick "jako anonym", Honibrko. Akorát 5 x tuplovanej. A v případě potřeby i 11 x. *1* *1* *1*
    • tobro
      Prezident s chybou v softwaru

      Zvykli jsme si nejen žít s lidmi, kterým se říkává „pátá kolona“, ale zvykli jsme si přejímat za svůj jejich perverzní obraz světa a považovat tohle vše za „normální“. Je tedy normální, že náš prezident cestuje za předáky AIPAC (American Israel Public Affairs Committee – Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti), protože tuto organizaci považuje za lidumilnou a demokracietvornou kavárnu, mající bezesporu na politiku USA větší vliv než americké zákonodárné sbory.

      Připadá nám logické, že po zuby vyzbrojený stát Izrael, který může vyvolat nukleární apokalypsu, a to kdykoliv se mocní muži z AIPACu rozhodnou stvořit „superholokaust“ (pak nám ho samozřejmě hodí na triko a budou žít z našeho svědomí dalších sto let), je vzorem míru, spolupráce, svobody a lidských práv. Jak je pan prezident někdy chytrý, tak je v tomto případě překvapivě revolučně hloupý. Holt s chybou svého myšlenkového softwaru věří v mytologii sionistického ráje na zemi. Zdá se, že byť pohrdá havlistickou intelektuálskou pražskou kavárnou, tak v tomto ohledu je snad „kavárenštější“ než Václav Havel. Samozřejmě, Karel Schwarzenberg na jeho místě by byl ještě lepší. /ironie/

      Zdroj: protiproud

      Toto předcházelo. imho velmi výstižné: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1523-vstupenka-milose-zemana-do-washingtonu-nezve-ho-obama-ale-mocna-izraelska-lobby-cesky-prezident-patronem-velkeho-izraele-podpora-skutecneho-teroru-ve-virtualni-valce-proti-terorismu.htm
  • dnes musíme říct "jsem žid" a zítra "jsem muslim"
    • ... pravdivé "jsem primitiv" na sebe neřekne nikdo, primitive :)))
      • to byla samomluva?
    • Juro, putinovský blbe!
      • jak je možné, že někomu funguje vkládání dvou identických příspěvků?
    • Juro, putinovský blbe!
  • Všimněme si, že Zemana nikdo z vrcholných představitelů USA nepozval na audienci. Přestože je to president státu, byl tam jako soukromá osoba. Asi je to důsledek jeho lapsů na domácí i mezinárodní úrovni a jeho podlézání Rusku.

    Positivní na jeho vystoupení a jednání je to, že podporuje stát Izrael a vyzývá k nekompromisnímu postupu proti IS. Jakou formou se to má dít, to by ale měl přenechat vojenským odborníkům a ne dávat své knížecí rady, jimiž se může spíš dále ztrapnit.
    • a vy máte ve ztrapňování se určitou zkušenost, že *15*
    • ... neptej se, důsledkem čeho je tvé trapné nekonečné blekotání zde, blbe :)))
  • Zemanova armáda by dopadla jako sedlák u Chlumce. Tedy špatně. *15* *15* *15*

    Proti IS není třeba bojovat tanky pěšáky ani dělostřelectvem. Stačí bezpilotní letadla.
    Letecké údery mohou IS pouze oslabovat ale ne zničt. Bez pozemního útoku
    jsou k ničemu. Je třeba jim sebrat území a osvobodit tisíce zajatců.
    • do kohos to duši dal *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit