Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman vůbec netuší, co se děje! Do katovské mučírny s ním"
  • Zeman si zakládá na jediném . Být vždy nevypočitatelný a zásadně udělat něco nečekaného . Takhle se ale politika dělat nedá . Dere se mi přirovnání " vrtošivý stařík " .
    • Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil! *2* *2*
  • Zeman je pokrytec. Červíček řekl že pokud soud očistí Lessyho a vrátí ho do funkce
    tak sám rezignuje. Nyní se mu odcházet od ikorýtka nechce a čeká jaké náhradní
    korýtko mu předá Zemanův soudruh Pecina.
    • No já si spíš myslím, že jej přijal , aby se dozvěděl obě verze. Informace jsou holt in formace.... Nevíte náhodou někdo, pod koho spadají ti co se zaobírají .. tgto co zabásli i Ratha. Nemůžu najít kam a pod koho ti kukláči patří. ale v případě že pod policejního prezidenta, tak v té době tam seděl Lessy. Červíček nastoupil až v létě??? Docela mne to zajímá... ale co pod koho patří se najít nedá
  • Je hezké, že to ožralé cosi z hradu podpořilo generála Červíčka!
  • Tak v tomto jsem s panem prezidentem v rozporu.Lessy byl nespravedlivě odvolám ubožákem Kubicem a Nečasovou vládou,protože začal řešit jejich špinavé intriky a Červíčka si tam po odvolání Lessyho dosadili.Jestliýe se prokazalo,že je Lessy neviny a Červiček byl dosazen neoprávněně,tak co tady řešit,Červíček kdyby měl charakter,tak by odeěel sám a měl by se začít za ty nespravedlnosti co zde nastolil konečně žešit Kubice a ty jeho proslulé kauzy.Ten by měl táhnout od policie,protože špiní jeji jméno.
  • Ať žije náš ožralec! Ten s nima zase ale vyjebal, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit