Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je konkrétně ta Běloruská opozice? kdo zvolil tuto dámu za její vůdkyni? Nejmenovala se vůdcem náhodou sama? 

    Slovo "vůdce" je pro tuto geopolitickou oblast docela na místě. 

  • ZeMAN se pozdě vzbudil a spletl si jí s carevnou Putinovkou.

    • KIMCID

      No on se muže splést ale ty jsi se probudil s rukou v pleně

  • Proč se tato aktivistka nevrátí domů do Běloruska, když se prohlašuje za prezidentku i když volby zcela jasně prohrála? Že by bobky, bobky?

    • Nezáleží na tom, co člověk vidí, jakou má zkušenost. Podstatné je to, co mu režim umožní vidět a zakusit.

  • Z takovych bojovniku za neco , vsech pohlavi k tomu se casem vyvijeji celozivotni paraziti typu vondra , benda , marvanova .. Na jmena vsech tech flakacu si pochopitelne nevzpominam. Jo , jeste trouba klaus , moula ochlasta zeman - je jich celkem dost . 

    Ten dolejtlama uz je nejak vycichlej nebo co , ze tahaji ted tuhle zenu vod pultu ? 


  • Nechci ti radit Miloši, ale u Senátu si stejně nešplhneš, stejně jako si to Babiš nevyžehlil vrbětickou báchorkou......😉

  • Hmmm, popřál ji úspěch. Co jiného ze slušnosti k ženě ji mohl popřát. Zeman moc dobře ví o co jde v Bělorusku, kdo tahá za nitky a jaký úkol má Tichošlápota. O nic ušlechtilého pro občany v Bělorusku nejde, jen zase to samé co vždy, o americkou geopolitiku. 

    • Žádné báchorky a kecy o svobodě demokracii! I my jsme jich po hadrové "revoluci" slyšeli dost.

      Jde o moc, peníze. Jde o zájmy v této oblasti.

      Bezohlednost bude na obou stranách.

  • Tak to mne Zeman velice překvapil, to bych od něho nečekal. Možná si chce vylepšit svůj profil u Nejvyšší Spravedlnosti.

    • 👍

  • KIMCID

    Dobroserum tím výstřel zrak :-D

    • Tobě zřejmě také - v jiné diskusi jsi se o ní vyjádřil dost nevybíravě...

      • Jak se má člověk vyjadřovat o této osobě? Vy jí znáte?

        Nebo je to požadovaný obraz médií? Jste si nějak moc jistá kvalitou této osoby. Zatím jen utekla. 








        • KIMCID






          07. června 2021




























          Krom toho že vypadá jak babachlap je nikdo s 0 pravomocemi.

          Na tento příspěvek reaguji - na babachlap..

          Takže Jindřichu, když nevíte oč jde nenavážejte se do mě, ani do jiných diskutujících...

          • vanhorne

            👍😂

          • Nevím na koho reaguji, protože předchozí reakce je nepřehledná.  Pro paní Koloběžku.

            Pokud s Vámi nesouhlasím (tedy s tím, co víte z médií) je to pro Vás navážení.  Patrně jste dneska nějak přecitlivělá.

            Podle mého názoru jde o loutku Běloruské oligarchie, která se chystá sežrat další velkou zemi. To je všechno. 

            A je mi docela jedno, jestli s tím souhlasíte nebo ne. Máte na to právo obdivovat koho chcete. 

            • Já nejsem ani  trochu přecitlivělá...

              Reagovala jsem na KIMCIda - to, že Cichanouskou nazval babochlapem...

              To je, dle mě nevhodné / urážející...

              Ani Ň jsem nenapsala, že ji jakkoliv obdivuji, fandím, souhlasím s ní...

              Tím navážením mam na mysli váš příspěvek - dnes 6:12 ...

              Tak co - už chápeš...???

              Pokud ne - tvůj problém...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                JE HNUSNÁ A VYPADÁ JAK CHLAP BASTA

              • Reakce na příspěvek:

                Nesouhlas není problém. Zase mi něco posouváte. Nemluvím o pochopení. 

                Ale asi se dneska nějak názorově míjíme. 

      • KIMCID

        Ale tobě je po tom ouno a mne potěšil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit