Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorryako, ale když na hradě sedí unda, nedá se opravdu nic dělat, jen čekat do voleb. Horáčku,Drahoši, Jarmilo!
  • Nic nového v České kotlině. Skandály - pseudovolby - boj o koryta a na to doplatí občané tohoto protektorátu. V rámci převratu 1989 potopili politici a TUNELÁŘI voliče do bahna chudoby. Zeman se projevuje jako zastánce obyčejných lidí, ale zada mu drží jejich likvidátor - Bureš. Sobotka je gumvý politik, ale jakmile jde o jejich koryta je neústupný jak skála..ČSSD se buyde tvářit levicově, ale jak půjde o koryta zradí všechny všechny lidi. Bureš dělá pořádek v penězích, ale ve svůj prospěch. Proto volte, "Fšak Vy víte koho, kdo Vám nešáhl na životní jistoty".
    • To tak muselo s Československem zákonitě dopadnout, když se po roce 1989 dostala k moci spodina společnosti pracující v dolech, koulející sudy v pivovarech, topící v kotelnách, veksláci a komedianti podporovaní přihlouplými a vygumovanými studenty.
      • xxx
      • To je omyl. Ta spodina jenom jenom schovala rudé knížky, zapřela svou spolupráci s rudým gestapem StB a navlékla oranžové, modré nebo jinobarevné kabáty a začala se ohánět svou "ctí" a zájmem o blaho prostých občanů. Na ty dva kolaboranty 2B (Bureš, Becherovič) to sedí jak ulité.
  • Nehorázná faleš zazněla v blahopřání z Hradu panu Macronovi do Francie. Mezitím ten Zemanův teplý šašek na twiteru nazval Macrona tupým Napoleonkem.. A to je celé Česko.
    • ne to je slušnost
      • Slušnost??? - a to od takové - zrůdné, ožralecké, křivácké, podlé, prolhané, žvástavé, obludné kreatury???
        Vždyť ten dem...tní rusácký řiťolezecký ovar nemá ani zdání co takové slovo znamená.
  • "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," - ale to má Miloš Zeman naprosto pravdu! Je vidět, že dobře zná svůj elektorát. - To je přece také důvod, proč je on presidentem a proč bude agent Bureš premiérem... mimochodem tzv. Gaussova křivka, jíž se řídí rozložení nadprůměrně a podprůměrně inteligentních jedinců v populaci, platí všude na světě (laicky řečeno: pito.ců je vždycky většina) a to je také důvodem, proč demokracie nemůže fungovat *1* *1* *1* .
  • Zeman, nic si z toho nedělej, že poletíš do Číny jenom s Burešem, měl jsi obvolat ty, co tě volili, starou Bohdalku nebo Bílou, ty by s tebou určitě letěly! Unda sem, unda tam.
  • už v říjnu se budou pašíci tlačit ke čtyřletému krmení. Stranické hysterie v médiích nabývají na intenzitě. To zas bude před volbami (v álejích, jak praví klasik) nablito.....
  • Za Zemana se hluboce stydím, nemůžu pořád uvěřit, že si ho náš národ zvolil do čela státu?! Je to jedna trapárna a ostuda vedle druhé!? Asi ho volili voli.
    • Já se zase stydím za takové studentíky bez mozku jako jsi ty.
  • psychicky úplně v hajzlu. No k popukání jako vždy *1*
  • těšíme se na volby
  • Zeman je čověk:
    - kterého jsem volil se zatnutými zuby protože byl alespoň Čech a Rakušáka s německými názory jsem volit nemohl
    - který dal přednost schůzce s Babišem -( přinejmenším PODEZŘELÉHO z trestních kauz, v každém případě morálních pochybení ) před pietním aktem na Vítkově.
    - který se nedovede ovládat,je sebestředný a nafoukaný, mstivý
    - kterému je ústava jen doporučením a on coby pán a vládce přeci může cokoliv.
    - který se pasuje do role strážce pořádku a zároveň tento stát rozděluje-.

    Na závěr - asi si ho zasloužíme! Ať je dlouho živ náš moudrý a nenahraditelný stařec.
    • Karel von Schwarzenberg je Čechoslovák, narodil se v r.1937 v Praze jako příslušník slavného českého šlechtického rodu. Po válce ho komunisti i s jeho rodinou vyhnali do ciziny. Když u nás komunismus chcípl, tak se vrátil do své rodné země. Je to tedy Čech, avšak především EVROPAN, tak jako i většina obyvatel této země. Je to osobnost uznávaná v zahraničí, která by byla důstojným symbolem Zemí Koruny České. Bohužel, ovce podlehly podlým kecům StBáka Zavadila den před volbami a zvolily si "bývalého" komunistu, proruského kolaboranta a konfidenta StB s krycím jménem MAN. A ten se spolčil s dalším konfidentem StB Burešem a oba by tady chtěli zavést znovu rudohnědou komunisticko-fašistickou diktaturu. A české ovce jim v tom za koblihu a pár líbivých keců pomáhají. Inu, kdo chce kam, pomozme mu tam, říká stará moudrost. My to tady už nějak přežijeme, ale chudáci naši potomci...
    • Je sympatické, že ač zemanův volič, vidíte jeho osobnost zcela realisticky. Já jsem ho sice nevolil, ale že to bude až takto hrozné, jsem také netušil. Myslím, že Zeman bude se svým politickým i lidským chováním testem při příštích prezidentských volbách, jak jako národ na tom jsme. Pokud bude i po tom všem co předvedl, opět zvolen, pak si opravdu nic lepšího nezasloužíme. Mně se ale stále ještě chce věřit, že ano.
      • Mně se tomu bohužel věřit nechce. Zapomínáte na venkov - zvláště Moravský. Tamní "lid" opravdu připomíná přiblblé komedie Zdeňka Trošky - a podle toho také volí...
        *2* *2*
        • Přesěnější bude - korytářský lid z měst uvnitř bývalých hranic ČSR.
    • vanhorne
      Ať je dlouho živ náš moudrý a nenahraditelný stařec
      My "normalni lide" pro ktere 7 hodin rano je hluboka noc, jak prohlasil nas taticek El Presidente, se o to postarame.Jeho tajna zbran ta hulcicka,vyrazi zuby vsem jeho nepratelum.Kdo nema rad naseho representanta nema rad nas.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit