Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hezke ,ze probehlo jednani mezi Cinanem a p .Zemanem,ale me moc zajima ,zda tez hovorili o potrestani Zlodeju ve velkem ,korupcnicich , vrazich a trestech pro tyto vytecniky.Jak znamo
    oni se s tou sebrankou moc nemazou.
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    .....
    • Vy komunisti to nemáte lehké. Mozky nemáte, takže ani elektrošoky nezabírají.
      • Budete zklamaný, Tečka je zuřivý pravičák.
  • Už se někdo dokázal nažrat pravdy a lásky? Podle mého soudu nikdo ani Amerika,Evropa...
    Proto je velmi dobré hledat odbyt tam, kde je šance být úspěšný.
  • Soudruh zeman zařídí, aby nám sem Číňani vozili víc svých kvalitních výrobků.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze jste mi vsichni u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ..
    • U komunisty se tímto zákrokem nic nemění, takže kupředu levá, soudruhu!
      • Korektura: Not je taky zuřivý pravičák, a s Tečkou udržují homosexuální styky.
  • ostapkotab
    jasne jen sem sr@t,nejpodradnejsi cinsky jedovaty svinstva a tzv levnou elektroniku,ktera je na h@vno uz v okamziku nakupu !!!
    • To sem ale nevozí naši dovozci. Dodávky dtoho svinstva zajišťují německé a další západní hypermarkety, aby tu měli co prodávat, protože jde o levné špurky, dostupné i chudým. Navíc poškozují Čínu v očích občanů, jellikož Čína umí vyrábět a také vyrábí kvalitní věci. Což ovšem hypermarkety u nich nenakupují. A u nás ty šmejd nestačí OI kontrolovat, protože sem dovíží svinstvo úplně všichni, zejména Německo sem dováží potraviny, které u nich nežerou ani psi. Takže šmejdy pochází odevšad, ale poukazuje se jenom na jednoho - Čínu...
    • To uz snad vic nejde, vsechno je vyrobeno v Cine. *11*
  • Copak, dohodli se, kolik zdraví závadných hraček pro děti a joiného svinstva, nám sem ještě navozí...
    • Čína vyrobí takové zboží a takovou kvalitu podle rozpočtu, jaký zadavatel nabídne.
    • Tak pozor, koloběžko, pokud se chceš zesměšňovat a dávat najevo hloupost, je to tvoje věc. Čína totiž zdaleka nejsou jen koloběžky a hračky, nebezpečné pro děti, Tato svinstva sem tahají hypermarkety a ne vláda !!! To je velký rozdíl, protože vláda na ty podvodné výdělky západních hypermarketů nemá jiné páky, než OI. Naše vláda sem tato svinstva netahá, to dělá západ - okrádat Čechy a vraždit naše děti. Ale Čína - to je obrovský nenasycený trh pro naše dodavatele a subdodavatele, protože Čína má levnější svoji pracpovní sílů a Česko také. Proto o nás má velký zájem, vznikne tak trojmonopol Čína, Rusko,( + ČR a další postkomunistické země, které hledají práci a odbytiště). Však se o Čínu perou USA jako lvi, ale mají drahé výrobky, a Německo také - výdělky u nás a u nich jsou - u nás 4x nižší a tím zakládají nízké ceny produktů, schopných v Číně prodat, zejména pak auta a podobně. Kroky, podnikané Zemanem, pokud vyjdou, tak nás vytáhnou na výsluní ekonomiky. Rusko organizuje Euroasijkou celní Unii a pokud EU do ní nevstoupí - zanikne !!! Je drahá !!! Nějaké šmejd hračky z Číny jsou věcí západu a ne Česka, my je nedovážíme, cpou nám to sem Němeké obchodní řetězce, protože jejich výrobky jsou u nás drahé...Doplň si ekonomické vzdělání, píšeš totiž jako hloupá nána, ale to je tvůj problém !!! Proto USA tolik bojují o Ukrajinu, chtějí kontrolovat právě to spojení s východem, neboť na to tvrdě doplatí po ekonomické stránce...
      • No hlavne to sem tahaji Vietnamci. *12* *11*
        • To ale je z Hongkongu, případně něco z Taiwanu. Hongkong sice patří do Číny, ale má zvláštní sprívní statut, v němž nepodléhá čínské vládě s výjimkou vojenství, jinak má hospodářskou samostatnost. A tam se vyrábí šmejdy po miliardách kusů za babku jeden, což je právě ten vietnamský kšeft, Ono už Vietnamci sami tolik neprodávají, najímají si do svých obchodů český personál pro zvýšení důvěryhodnosti. Jinak jsou celkem jejich obchody už méně navštěvovány, nicméně jsou důpležité pro nejchudší občany ČR, kde seženou sice padělané zboží, ale za levné ceny. Sice kvalitou toho moc nevydrží, ale cožpak si např. náš důchodce může jít koupit např. boty do českého obchodu za dva tisíce, když u Vietnamců je koupí za dvě stovky ??? Sice mu vydrží tak jednu sezónu, ale tak je vyhodí a koupí si nové a zase má chvíli pokoj.Ceny našich obchodů jsou strašlivé, Šel jsem si koupit jenom krém na boty - 120 Kč za mrňavou tubu....to se spíš vyplatí si boty krémovat škvařeným sádlem...
      • Pouze konstatuji fakt, že téměř každá hračka pro děti vyrobená v Číně obsahuje ftaláty...a nejen hračky. To, že je sem vozí hypermarkety je věc jiná a myslím si, že právě stát - příslušné státní orgány, by měly provádět velmi přísné kontroly dovezeného zboží, a vadné vůbec nepouštět do obchodní sítě.
        Jestli tento můj názor je pro tebe mé zesměšňování, tak prosím, to je tvůj problém...
        • Ale to víme, nemusíš , nebo můžeš o tom informovat, ale to je vedlejší. Důležitý je čínský trh - 1 miliarda a 300 milionů lidí je víc, než celá EU, Rusko a USA s Kanadou dohromady. Afrika má také spoustu obyvatel, ale ti jsou vybrakovaní. Zato s Čínou je tady další miliardová Indie nablízku, čili tam je nyní odbytiště a spotřeba. A dostat se tam se svou troškou do mlýna znamená pro ČR budoucnost a život !!! O to jde a ne o kritiku čínských braků. Ale oni nedělají jen braky, umí také velké věci a mají na to lidi...Takže kritizovat Čínu tady na diskuzi je bezvýznamné-naštěstí, ale největší hloupost by byla nejednat s nimi a "házet si před takovou šancí "prdelí" !! To může udělat jen v ů l jako lev !!!
      • pravda a p. Zemanovi patří dík za to co dělá .. *1*
        • A kterého zemana máte na mysli - já znám dva - jeden je pan Zeman a živí se jako popelář v Č.Budějovicích a pak druhého - jakého si ožralého křiváckého prolhaného užvástaného tuponě s uslintanou vepřovou držkou plnou nesmyslných žvástů a ten si prý hraje na hradě na jakého si - NICprezidenta. Tak, který to je???
        • jsi m a g o r stando, nic jiného o tobě nelze říci *12*
  • Jak může zEman jednat o ekonomice,když nikdy nic nevybudoval,žádnou firmu nezaložil ani neřídil,pouze se válel v ústavu a teoretizuje,což je téměř zaručený bankrot *2* *2* *2*
    • Zeman před svoji misí v Prognosťáku vyučoval ne VŠE jako profesor. Takže jeho ekonomické vzdělání je velmi vysoké, nepotřebuje na to zakládat nějakou firmu...ale rozumí věci, což se o tobě říci nedá...
    • Nelam si hlavu s tím,co je nad tvé chápání. *1* *1* *1*
      • To bylo konstatování,nikoliv úvaha,což je patrně nad tvé chápání *2* *2* *2*
  • Všechny své peníze dávám do cestování tak abych na vlastní oči poznal země. To co u nás šíří sdělovací prostředky o Číně, Sev. Koreji, Vietnamu jsou bohapusté lži. Není tam Ráj na Zemi ale nikdo tam neumírá hladem a to co vidíte na propagandistických pořadech můžete natočit i u nás. Všude jsou lidi kteří raději než by pracovali budou bydlet pod mostem a vybírat popelnice. A obchod ? Našimi obchodními partnery byly vždy země na východ. Pokud nějací naši hlupáci jimi budou opovrhovat natlačí se tam země západní ekonomicky a USA v zájmu své ekonomiky vojenskou agresí. Pro toho i nejobyčenějšího člověka to je jasné jako facka. Kam nás přivedli křiklouni typu "komunistické země" vidíme kolem sebe. Je to z jejich strany očividný hnůj proti naší zemi.Že ubožáci z ODS, TOP 09 atd.
    • Evo ,pro uklidneni situace ,ujasni hadajim se,zda mas oboji znaky,jinym slovem :stojis na rozcesti.Me je to sum a fuk,ale pisatele maji problem.
    • ostapkotab
      poznal země ? eva s č#rakem ? chcipni zkurv€nej buz€rante !!!
    • ostapkotab
      ty k#rvo,vydelavas si p#cou,ze mas tolik penez ???
    • Soudružko Evičko, pěkný příspěvek, ale už nejsi na stranické schůzi *1* *1* *1*
      • Lepší než pravičácké výkřiky z hladu. To proboha v té své makovici nedokážete splodit nic lepšího, než osočování?
      • Kdybys dobře četl, neušlo by ti, že tato "Eva" není soudružka, ale chlap, který si dal ženský nick...
        • Hm, a co když to je ženská, která píše jalo chlap? Kdo to ví? Takže Eva je pro mne vždy "ta Eva", ne ten Eva. Tyhle trapný kejkle s nicky - do kterých se sami tito posránci zamotávají hovoří jasně, co jsou zač. *12* *16* *12*
          • Jedno vím jistě, je to Eva 2...
            • ostapkotab
              vy sr@cky kdy konecne tady prestanete bejt anonym,bojite se babyše ? prihaĺaste se jako lidi a nikdo vam nick neukradne,sr@čky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit