Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hospodarska spoluprace prece probiha...jen aby se nedovazely sem ty silene padelky, ktere Cina chrli...ani celnici to kolikrat nepoznaji, nejsou to jen hadry, ale uz i potraviny, parfemy, nahradni dily, ktere cinani padelaji a chrli po tunach prave do EU...nehlede na to, ze tam otroci dospele i deti, aby ty sunty vyrabeli...nemaji zadna pravidla a kontroly, takze s posvecenim cinske vlady muzou vse...to neni vyspela zeme, ktera by ctila nejake zasady jako lidska prava a etiku, to je jenom jedna velka tovarna, ktera jede a jede bez ohledu na vsechno...
    • Máš jen částečně pravdu - vedení ČLR už ví, že padělky podporovat nemůžou. Tak to tam začínají čistit, ale to není nic pro naše "objektivní" novináře!! A jediná cesta k vyčištění těch problémů vede právě přes nejvyšší představitele obou států. A je to jako s jinými: my potřebujeme je, proně jsme jen malý přívažek.
  • "V pětačtyřicetiminutové besedě Zeman ... seznámil čínského partnera... "

    pak musel rozhovor skončit protož Becherovič byl na mol a už nevěděl kde, kdo je, proč tam je *1* *1* *1*
  • Jednají o ekonomice? dobrý vtip!
    Čína je hospodářský tržní dravec s rudým nátěrem který skupuje zadlužené USA a EU.
    Náš stát je po 24 letém řádění volné ruky trhu hospodářská mrtvola kde i leštidlo
    na botky nese text - made in CHina.
    Kalousek měl tu drzost rozeslat složenky lidem na zaplacení státního dluhu. Ať dostane
    složenku Fischer za Fotovoltajku a Klaus za vše co se za něj zdevastovalo.
    Panstvo nadělá dluh kamarádi se napakují a občan dostane účet. Polistopadová tržní rovnice.
    • :-)
      • ostapkotab
        dobrej d€bil
    • ahoj Luďku, Kosatko a další.. jasně že máte kus pravdy ale co jste udělali pro to Vy aby se to polistopadové rozdělení světa nestalo noční můrou pro obyčejného člověka. Já si myslím že jste neudělali NIC ani pro své okolí ve své vlastní ulici natož kritizovat celosvětové dění. Začít se musí u svého prahu - jinačí řešení není !!!! vážně NENÍ !!!
      • ostapkotab
        di do prd€le demo a co jsi udelal ty,v@le ?!
        • Teď jsi mne rozplakal...
      • No jo, ale touto filozofií s tady můžeme natírat všichni, takže Demo, co ty konkrétně jsi udělal.... *1* *1* *1*
        • Podívej, já se nepotřebuji vytahovat, za mne mluví činy. Jsem soběstačný víc než si myslíš a prospěšný okolí. Můj prezident to není a ani made in china mne nijak nezajímá...dá se bez nich žít.
    • Dokonce i prášek do pečiva je made in CHina. Už je opravdu div, najít něco nečínské a něco české. Není to pořádně označené, lidi ani neví co kupují a od koho.. Každý blb sem něco do hypermarketů a supermarketů přiveze a takto zadlužuje náš stát. Naprosto cílené zničení soběstačnosti v potravinách nás zadužuje ročně v desítkách miliard korun a drzí Kalousek nám pak posílá ty složenky, co jsme prožrali. Zavřít proto všechny ty, co toto dopustili a způsobili. Potravinová soběstačnost je základem každého státu. Do Číny se dá přece něco vyvážet, u nás jde o to co, když jme si nechali protransformovat a prorestrukturalizovat i protunelovat stát do banánové republiky a to ještě bez těch banánů. Složenku by měl dostat za skvělé armádní zakázky a jeho kejkle ve funkci ministra financí za těch 7let u Topolánka a Nečase i Kalousek a spol.
    • Rozumím, ale ještě horší je nedělat vůbec nic.
    • Přesně tak, napsáno skvěle Luďku. Včera unikly nahrávky o Ukrajině tedy tajné nahrávky USA a EU o dění v ní. Je jasné jak toto všechno vyprovokovaly USA i EU a ještě EU je od USA peskována, že jsou slabí a musí přitlačit. Tvrdě na Ukrajinu. USA druhá nejvíce zadlužená země hned po Japonsku a rozdmýchává zcela záměrně ve spoluráci s EU konflikty ve světě, Balkán a Srbsko, odtržení Kosova za pomoci Al-Kajdy a narkomafie a teroristické organizace s Tacim v čele, který je nyní od USA a EU nominován na Nobelovu cenu, protože jim pomohli vyhnat Srby z Kosova a USA - NATO v Kosovu konečně mohli postavit svoji vojenskou základnu. Na Bluízkém východě jeden konflikt za druhým, protože USA potřebjí aby se zde těžilo co nejméně ropy Brent, neboť zadlužené USA těží nyní chemicky u sebe ropuWTI a v takovém množstvím, že by její cena klesla na 7O dolarů za barel a to se nehodí. Tak musí lidí na Blízkém východě umírat včetně dětí, musí být chaos, netěžit ropu v tom množství, aby cena na světových burzách šla nahoru a USA vydělávaly. A to všechno se zabalí do demokracie, lidských práv a svobody. To je na blití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit