Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I Gottwald byl rasově čistej Čech?
    • Esli nebudeš volit Zemana, zatočím s tebó, že sa do latě nesrovnáš, kulaku! Volte Miloša Zemana! Jediného vyvoleného, čistého a svatého Čecha! Sme přece národ, kurvva, nebo ne? Každé nevzdělanec, které je proti Zemanovi, ať mně dá mínus! Chceme svobodu na hrad! Zemana na hrad!
  • Teda jo, tolik rasově čistých Čechů jsem ještě pohromadě neviděl. A to jste fakt všichni voliči Miloše Zemana? Opravdu Milouše Zemana? Tak to je hustý :-)
    • Ten rasově nejčistější mě dokonale pobavil; špatně se mi píše, tečou mi slzy...
  • Všichni pojedete do Chuchle! Mimo rasově čistých Čechů.
    • Já chcu taky do Chuchle. Zeman tam bude taky?
      • Zeman už tam čeká na rasově čisté Čechy.
  • ...dementní dědek "Schlafenberg", včera konečně přiznal o co mu jde, když řekl, že dekrety prezidenta Beneše jsou n e p l a t n é!
    Toto si ten Němec dovolil říci!.
    Přitom zákony prezidenta Beneše jsou zakotveny v právním pořádku ČR. Toto zrádné, cizácké kníže je n e v o l i t e l n é!!
    • Viděl jsi vůbec někdy ty dekrety, víš jak vznikly, četl jsi je a víš jaký mají právní charakter? Zjevně vůbec ne, jenom tady plácáš nesmysly.
    • Ty seš asi taky rasově čistej Čech, že?
  • Kolik je tady rasově čistých Čechů? A kolik rasově čistých rasistů?
    • Já su čisté Čech od Olomóca! Pana Zemana neznám, ale sósed říkal, že to je Čech jak poleno. Pré rasově čisté. Tak já su rozhodnuté! Všecky ty cizáky z teho Švýcarska vykopneme do řiti. Stejně nám tu enom beró prácu! Sósed ve Švýcarsku byl, aj v Rakósku. Pré je to tam samé žebrák, samé bordel a samé kradák! Nechcu cizáka knížáka! Já chcu Zemana! Ten bude náši čistó zemi hájit stejně jako Klaus a stejně jako Kléma! Pryš s cizáky! Zeman na hrad!
      • Moráváci, nezaslouží přes držku? Z Olomóóca a prej čech. Čehúni jsou v těch jejich čehách, my jsem móóórááávááci.
      • Podcenil jsem tě, seš dobrej!
  • Všem vám děkuji za váš hlas! Republika pokvete jenom tehdy, kdyř ji cizákům nedáme! To ji raději prochlastáme!
    • A nezapomeňte podpořit klub čurááááků:

      https://www.facebook.com/zeman.milos

      Váš kokokokot Miloš Zeman
  • Oba kandidáti je špatná volba !!

    Tato republika jde do s r a č e k.

    Aby se to urychlilo a neprodlužovalo, je potřeba zvoli Schwarzeberga.
    Třeba se ovčani probudí !!!!

    Zeman je spojen s Klausem, a tak by ho nenechal zavřít (a tam patří).
    *2*
  • Nehádejte se; lidem se to nesluší, a komoušům to nepomůže.
  • Jsem rasově čistý Čech a volím rasově čistého Miloše Zemana! Celá naše dělnická obec volí Miloše Zemana! Jen skutečný dobytek a špinavá cizí pakáž může volit cizáka! A Ty, jsi-li skutečně Čech, budeš volit Miloše Zemana! Pravého a čistokrevného Čecha!
    • To vypatlané ožralské rudooranžové slizké hov-x-ado? Ani omylem. Nebo máte snad na mysli jiného zemana, než toho užvaněného rádoby fftipného vyžraného opilce, pravou ruku Klause?
      A za druhé bolševiku neber si nás normální lidi do své rudé držky - my ti serem na tvého "rasově" čistého vypatlance a rozhodně ho volit nebudem.
    • I "rasově čistý Čech" může být absolutní pitomec!
      • Neurážej mé voliče, skřete! Děkuji všem rasově čistým Čechům za hlas! Už se těším na ty nadité urny! Až budu prezidentem, všech rasově čistých Čechů samozřejmě, všem poručím paňáka bechera! A pak se zliju na váš účet:-)
        • Dobrý.
  • Lidi, nebuďte omezenci! Nevolte cizáka. Celá Morava u nás u Olomóca volí Zemana. Já su taky zemanovec. Vlastním staré grunt, které moji předci na konci štyricátých let převzal po kulakovi. A já nechcu, abi se tu k moci dostal cizák, které kurvvva neumí česky ani číst ani psat. Už ste zapoměli, co só rakušáci zač!!!! Volte Čecha! Volte národovce! Volte Zemana! OPryč s cizáky a přivandrovalcy" Kdo seje vítr sklízí bórku, jak říkali naši moudří předci!!! Volte Zemana! Bude dobře!!
    • Vy máte grunt po kulakovi? A kolik hektarů?
      • Chalupu nám dali roku 1949. Pré to bylo po nejakém kulakovi. Kulaci to byly névětší sviňáci v tomto státě. Pré horší než němci, říkala nám naša mama. Proto všecí sa musíme dat dohromady a nevolit cizáka knížáka. Zeman na hradě si už s tema kulakama poradí!
        • A vaše máma byla ta komoušská kur-x-va co ji pojebal loupežný vrah gottwald, či nějaká jiná rudá čub-x-ka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit