Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už dlouho jsem nečetl takovou ubohost. Má pravdu p. prezident, když nemá většinu novinářů rád. Dnes si každý myslí, že si může psát v rámci populismu vše, co ho napadne, ale fakta jsou mnohdy někde jinde.
    • no co bychom chtěli po UKROŠCE CO SE USADILA U NÁS.... I když kdo ví kdo dodal spermie--- Jalta byla mládežnické rekreační místo s "turisty "z celého světa a při poddajnosti ukrajinských děv - co jsou jich plné bor... ely po celém avětě... kdo ví...
    • uz babicka rikala pro pravdu se kazdej hajzl zlobi
  • Klausovo dvojče dosáhlo 70 let!

    Stejní narcisové přesvědčeni o své dokonalosti. Kdo má jiný názor je podle nich buď
    zločinec nebo blázen. To co Zeman předvedl je na zvracení - protekční korýtko
    pro Klausovou - jako opoziční předseda ČSSD odsuzoval fakt že dostal flek v dozorčí radě.
    Protekční korýtko pro Fischera který zběhl od knížete a podpořil ho před 2 kolem voleb.
    Před volbama hřímal že Fischerova fotovoltajka byla zlodějnou století.

    Jeho spojení s profláknutým kariéristou a kmotrem Šloufem je dostatečně známé. Dokud budou lidé stále dokola volit tyto staré kádry žádné změny se nedočkáme.
    • A přesto se našlo dostatečné stádo ovcí, které ho volily.
      • Lidé ho volili ve finále s velkým sebezapřením, protože proti němu stál Kárl von Sajrajt z Bilderbergu a to rozhodlo a mnoho z těch, co by jinak seděli doma se zvedli a šli mu vhodit hlas, nikoli z lásky k němu a proto, aby ho měli za prezidenta, ale proto, že Kchárl byl pro ně ještě větším zlem a to se skřípěním všech zubů.

        Já osobně jsem volit ve finále už nešel, protože jsme měli vybírat mezi morem a cholerou menší zlo, zdraví tam nebylo a toto probíhá u nás stále a svět na tom není o mnoho lépe, protože do politiky vstupují všehoschopní šmejdi a tak občan nemá nikdy možnost vybírat mezi větším a menším dobrem a díky tomu svět také takto vypadá.
        • Karl von Schwaerzenberg je osobnost uznávaná ve světě, které tupé stádo ovcí nesahá ani ke kotníkům. Proto volilo Miloše, který je "jejich", přece chlastal v hospodě a vedl opilecké řeči a to se ovcím líbí.
          • Přesně vystiženo, přímé volby lůzy.
          • Ospalý a stále chrápající pankáč je ostudou našeho národa. A co vyluzuje při spaní, to se slušně dá těžko vyjádřit. Ale je učenlivý, i když je to nedoučený fořt.Na školu s maturitou při své dege - neměl. Po vzoru sovětských generálů se řídí heslem:"Ikdyž neudržím moč, hlavně že držím moc!" Nyní se nechal slyšet :"na vejminek ještě nepůjdu, protože jsem nesplnil všechny úkoly, jako zrušení Benešových dekretů, Americké radary a základny NATO v ČR...."
  • Jak hlasovalo TOP-09 pro zvýšení důchodů od 1.1.2015.

    Ne: 13,zdržel se hlasování:3, omluven : 3



    Takže nikdo z TOP 09 nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1. ledna 2015 !!!

    To je TOP 09 - a tak je můžeš zase volit !!!!
  • To je ale nahoda. Ani jsem to nevedel, ze slavi 28. zari narozeniny tak jako ja. Jen mi neni 70 let :)
    • To Já: happy birthday to you. *2*
  • Milý pisálku !
    Dštíš tu oheň a síru jako z partesu ! Je vidět že jsi se to naučil dobře v žoldu komunistů, článek je jak z Rudého Práva, proto zvoláme : Sláva, sláva uprdla se k.áva ! Snůška polopravd a lží ! Aby tě z toho neklepla Pepka zmetku !
    • Jakej pisálek?Co můžeme očekávat od Ukrošky s kdoví jakým původem - kdoví kdo dodal spermie. Jalta byla město pro mládež z celého světa - takže kdo ví - vždyť ochotných ukrajinek jsou tak různě po světě plne bor....y . Holt tato se usadila tady .a opruzuje. pročpak nebuduje demogracii tam u nich.. třeba by ji majdanisté na Majdanu brali a dokázala by jaká že je to vlastenka: Jo Ukroška......
  • Bývalý bolševík,jako fík Zeman když do KSČ vstupoval,tak mu nejkrutější padesátá léta nevadila vlbec.Ale,když jej po pádu Dubčeka z KSČ vyhodilia on musel žít život obyčejného nestraníka,jako my ostatní,tak mu začalo na komunistech vadit vše.Proto se hned po ůdajné revoluci zase chytil politiky,jako cesty ke snazšímu životu.Mimo dobu,kdy byl od komunistů vyhozen,žije život lumpa,který si žije dobře na úkor slušných lidí.
    • Ano, je to mimořádně vytrvalá pijavice.
    • Vážený pane Klas- Miloš Zeman vstoupil do KSČ až v roce 1968 a v roce 1970 ho vyhodili protože nesouhlasil ze vstupem vojsk. Proto si dovolím tvrdit ,že Váš příspěvek je blábol, který slušný člověk nedokáže zplodit.
      • No pan Klas - v makovici luft co dokáže pochopit jen hesla presstitutů
  • ostapkotab
    game ovar ethanol viroza je sam peknej dáreček ! *12* *16*
  • on se alespoň sedumdesátky dožil ......
  • blegh
    gratulace
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989

    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit