Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S konzumem s ním plně souhlasím vede jen k ničení naši země ! Člověk by měl být rozumný tvor a měl by umět zacházet kvalitněji se surovinami.
  • A pro tebe platí to samé, i když jsi asi taky fleck!! *14*
  • Pamatuj si že pan prezident je pro tebe autorita které si musíš vážit a ctít, proto mu vzdej hold a buď rád že je hlavou státu,, *14*
  • kokodák,.,.!
  • kokodák,.,.,
  • Ale volil volil, nelži!!
  • kokodák
  • Rozhodně si nic nemyslím,ale mám svoji hrdost a svůj rozum.Mne nemusí jako Tebe nikdo ideově řídit.Rozhodně se obejdu bez lezení do řitě.Tobě to patrně imponuje,tak si kup indulonu,ať Ti to lépe kliže. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • No rozhodně by bylo na pováženou se točit okolo němců, s kterými byly v historii jen problémy. V novodobější historii- genocida Arménů, kdy němci pro svoje pochybné zájmy před sebe nastrčili turky. A to již nemluvím o jejich posledním výkřiku - Hitler a spol. Takže, bohudík za to, že většina lidí měla tolik rozumu, že zvolila Zemana. S tím " feudálním knížetem" by se dneska ve vládě promenádovali pravicoví výtečníci, s hlavním zájmem urvat pro sebe co se jen dá. A s němci se rozumně dá jednat jen tak, jak s nimi jednal Zeman. Tomu oni rozumí a je jedno jestli se jim to líbí nebo ne.
  • to by zas nadaval na ochranku ze ho spatne chrani kdyz by zakop
  • ja ho nevolil takze je mi u zadele a tech 25% co ho volilo mi zadel muze polibit i s kamaredem klauso-rusaku zemakem
  • To Jana: rozdíl je v tom, že president republiky na státní návštěvě v cizině není v hospodě. To však lůza těžko chápe.
  • Aha, namyšlený čecháčkovský póvl, který si myslí, že se svět bude točit kolem něho.
  • Zeman je obyčejný ješitný hospodský hulvát, který se neumí chovat. A toto si české stádo zvolilo. K obrazu svému.
  • Němce udiví každý,kdo jim bezmezně neleze do řitě.Měli by si konečně uvědomit,že už není rok 1939.Patrně pohrobkové s tím knírkem to jaksi nedokáží pochopit. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Lidé typu fleck se musí převychovat, je to rakovina společnosti, které velmi škodí, jelikož jsou rozumově zaostalí ani si to neuvědomují!!!
  • Vzala jsi mi to z úst, kolik pan prezident vykouří cigaret může být novinářům jedno! Mají se zajímat o palčivé problémy společnosti a ne o takové kraviny, Zeman má pravdu že novináři jsou žumpou!
  • Pamatuj si že pan prezident je pro tebe autorita které si musíš vážit a ctít, proto mu vzdej hold a buď rád že je hlavou státu!!
  • No, tak vykouril 3 cigarety za pul hodiny... Je na tom snad neco zvlastniho??? *8* Chlapi v hospodach toho vytahaji mnohem vice a taky se o nich nepise... *1* Je jen dobre, ze pan Zeman Nemcum nepodlezal, neomlouval se jim a nemazal jim med kolem huby jako to provadel jeden "hajzlik" v Bavorsku... *1* *1* *1*
  • Pro frau Maria Blaufogel. Madam, Vy nějak předbíháte skutečnosti! Já Vám také neříkám "coby kdyby". Např. že by se Vám uráželo lépe, kdyby jste měla lepší sexuální uspokojení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit